Erkeklere soruyorum :) "İdeal sevgili" tanımınızı yapın bana!!

Giyimi, sözleri, davranışları, size karşı tutumuyla nasıl olmalı sevgiliniz?

Fiziksel olarak da tarif edebilirsiniz. Erkeklerin bu konuda ne istediğini ve ne düşündüğünü gerçekten merak ediyorum :)

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• parama değil de bana bakan 1.65 boyu olan sarışın yeşil gözlü biriyle olmak isterim.ayrıcada fazla konuşmayan olursa iyi olur ama dilsiz de olmasın :)

1|0
    0|0
  • zayıf olsun, ya da normal kiloda. sempatik olsun. biraz da olgun olsun.

öyle bişeyler işte...

1|0
    0|0
  • Olmas yapmam, zira hepiniz o moda girersiniz...

Doğal olun Doğal ki, sizi doğal halinizle sevip benimsesinler... :-)

1|0
    0|0
  • kapalı bir kız isterim ağır şirin orta boylu güzel sadık biraz balık etli bana sevgisi hissettirecek birisi

1|0
    0|0
  • for x=1 is ideal

f(x) = 1-(1/x)

x->sonsuz

denklemindeki sevgilidir

1|0
    0|0
  • duzluk var onun üstüne sevgili tanımam :D

2|0
    0|0
  • Hiç olmayan sevgili en iyi sevgilidir

0|1
    0|0
  • inatçı ve dikbaşlı olmasın ama kendini de ezdirmesin.zeki olsun hatta zekasıyla ezsin beni kendimi onun yanında salak gibi hissedeyim esmer olsu tabi.beline kadar uzun siyah ve düz saçları olsun.zeytin gibi gözleri kalem kaşları olsun.sonra gelsin başımın tacı olsun:)

0|0
    0|0
    • ha bu arada profil resmindeki ebn değilim.yani tarif ettiğim özelliklerde biri varsa ve fotodan korktuysa bende o kadar yok:)

• vaaaay beee :)))

• kızların en gıcık özellıklerı.:

2gun once bısı yaptım aslında kızabılcegı bısey dıye tahmın ettıgım birseydi. ama hıcbır tepkı vermedı ben mutlu oldum en azından moralım bozulmadı. sonra bugun kızmayacagı bırsey yaptım beklemedıgım bır tepkı verdı ustune bıde 2 gun once kızmadıgı ama 2 gundur beynını tırmalayan o olayı dıle getırdı.

yanı sız ıcınızde bırıktırıp bırıktırıp alakasız zamanlarda sinirinizi kusuyorsunuz . bu huyu olmayan her bayan okeydir

0|0
    0|0
    • :D haklısın nerede ne yapacağımız belli olmaz. ama her kadında vardır o belirsizlik. öyle bir özellik arama bence :))

• Hanım hanımcık, cazgır olmayan, hayattan benim gibi bir beklentisi olmayan, yalnızca benimle mutlu olabiliecek, sade bir güzelliği olan(makyajsız) , karakter açısından da sakin, anlayışlı ve biraz da olsa inançlı bir kız tercihimdir.

0|0
    0|0
  • ilgili, dürüst, empati kurabilen...

0|0
    0|0
  • sevgilim olmaz eşim olur, desem daha doğru olur..

0|0
    0|0
  • kimi kız olsun yeter der kımi tırnağına kadar inceler sen kafanı ağrıtmayak insanı bulmaya bak sen kendini millete göre zor ayarlarsın:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • valla biz her türlü kıza yazarız ideal olmasa da ideale gitirioruz merak etme sen.

0|0
    0|0
  • saygılı söz dinleyen olsun birde sevdiğini belli etsin gerisi güzeldir zaten

0|0
    0|0
  • İdeal sevgili ya da ideal insan yoktur.

0|0
    0|1
  • anlayışlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes duzluk dicek bak görürsün.

0|0
    0|0
    • :D :D sanırım öyle oldu, hepsi seni tarif etti :D

• yalnız sana sormadım ki ben be ya ben duzluk kardeşe sordum da bakıyorum cevap vereceği de yok gibi

• pardon cadcad. evet mod simgesi. kırmızı olunca süpermod oluyo.

Yükleniyor...