Vedalaşmak gerekiyorsa...

Çok sevdiğiniz tanıdığınız yada tanımadığınız biri ama size değer veren, sizinde değer verdiğiniz biri... bir sevgili, bir dost, yakın bir arkadaş... sıfatı ne olursa olsun gözünüzde gönlünüzde değerli biri işte... vedalaşmanız gerek yada o sizinle vedalaşacak nasıl bir veda olsun isterdiniz? nasıl bir veda yapardınız ? ne derdiniz ? ne desin isterdiniz?

Güncellemeler:
ya vedalaşacağınız size sarılamayacağınız kadar uzaktaysa?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• otogarda peronda beklerken dakkalar geçmez bilmez bazen, son 10 15 dakka kaldığında öyle bi doya doya yaşamak istersinki, gözünü gözünden ayırmaz elini bırakmazsın, yavaş yavaş yolcular binmeye başladığında işe orda öyle bi sarılır sıkı sıkı hemde acıtırcasına, sakın üzme kendini yine görüşeceğiz kendine iyi bak, şimdiden özledim seni, dikkat et kendine :( yüzünü avuçlarının arasına alır alnından öpersin, yolun açık olsun, sonra bidaha sarılır onca insanın içinde dönderirsin kollarında sarhos olurcasına :( off beee offf.

1|0
    0|0
    • bakma öyle dedığime:/ her anı yasamaya çal�sıyorum tabı.ama o an ne yapsan yetmıyor.bu arada cok güzel yasatmıssın,çok duygulandırdı yazın.

• tamamen başlamasına yada hiç başlamamasına nasıl karar veriyorsun peki ?

• oluruna bırakıyorum bi süre, çıkılan yolun sonuna iç yorulmadan üşenmeden yürüceğime inanıyorum başarırım diyorum, bakıyorumki o yolda kalacak gibi hissediyorum o zaman o yola daha tepeden bakıyorum, yol arkadaşım bazen yorulurken, ben o yola taşlar engeller koyuyorum erken varabileceğimiz bi zamana, baktımki tek başıma yapmam gerekiyor arkadaşım kenarda oturup beni izlemekte yetiniyor, sen yap ben yorgunum ben yapamam gücüm yok diyor, o zaman engelleri aşıp tek başıma kendi yoluma gidiyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• ağzımdan tek kelime düşmez mutluymuş gibi yaparımki karşımdaki üzülmesin ama yine de gözler ele verir sarılma fasılını anlatmak bile istemiyorum :S

0|0
    0|0
  • vedalaşmalardan hoşlanmam..

bi hoştçakal değilse..

0|0
    0|0
  • ona sımsıkı sarılırım. gözlerine bakarak en kısa zamanda görüşmek dileği ile hoşçakal derim.

0|0
    0|0
    • "güncelleme" uzaktaysa arabaya atlar yanına giderim yine sarılırım :) bu imkan yoksa telden konuşuyorsak: "yolun açık olsun, Allah sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin, bir ihtiyacın olursa mutlaka ara ! derim.

• hadi allaha emanet ol arada ara bizi hala hatır sor ha ;)

0|0
    0|0
  • vedalarr güzeldirr :)

0|0
    0|0
  • Bir daha görüşemeyeceğiz mi ?

0|0
    0|0
    • En kısa zamanda tekrar görüşelim.Allaha emanet ol.,Sarılır öperim.Telefondan,internetten haberleşelim varınca ara derim.İyi yolculuklar hoşçakal :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısa , net , dolaysız , içten ...

0|0
    0|0
  • gitme.

0|0
    0|0
  • geçmiş aklıma geldi..uzun uzun sarılmalar ve gözyaşı...kelimlerse boğazıma düğümlenir:/

0|0
    0|0
  • Birlikte vakit geçirdiğimiz anlar gelir gözümün önüne, tebessüm ederim...Gözlerim dolar, ağlamaya başlarım..Helallik isterim..Belki bir gün tekrar buluşmak dileğiyle..Hoşçakal derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...