Eski sevgilimin dogum günü

Haftaya eski sevgilimin dogum günü. O benim dogum günümde her zaman yanındayım dogum günün kutlu olsun yazmıştı ben şimdi onun dogum günününde nasıl mesaj cekmeliyim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• artık görüşmüyorsanız bence mesaj çekme ! yok arada bir görüşüyorsanız. sade bir mesaj çek. "doğum günün kutlu olsun" gibi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynısını sen cek fazlasını yapma.

0|0
    0|0
  • Sende aynı şekilde doğum günün kutulu olsun şeklinde bir mesaj at.

0|0
    0|0
  • mesaj atarsan' gel kaldığımız yerden devam edelim 'demiş olabilirsin.ona göre

0|0
    0|0
  • eski sevgilin nie mesaj yazma gereği duyuyorsun seviyormsun hala yoksa

0|0
    0|0
    • Arkadaş olarak bitti arada konusuyoruz. O benim dogum günümü kutladı ben nasıl kutlamıyım :D

• bitti sözü laftadır kalbinden söküp atmaytana kadar bitmemiştir

• doğum günün kutlu olsun.. sevdiklerinle birlikte kocaman mutlu bir ömür diliyorum gibi bi sey yaz .. gülücük falan ekle .. yeterli olacaktır ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sade bir kutlama mesajı yeterli olur ...Senin barışmaya meylin mi var yoksa ? bian sesin titredi sandım ..

0|1
    0|0
    • yok barışmamda ben dogum günün kutl olsun diye yazmayı sevmiyorum 2 sayfalık bir sey yazıyorum o da benim bu durumumu biliyor ve dogum günümde güzel mesaj cekmişti :)

• Bak canım sonra pişman olmayasın , ben olsam yapmazdım ki ben olsam mesaj da atmazdım .Ne kadar değer verirsen o kadar değerin düşüyor gözlerinde ...

• %100 katılıyorum, ne kadar değer verirsen o kadar değerin düşüyor!

• mesaj atman kafi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...