Pişman mı olmuş anlamadım?

Beni sevdiğini düşündüğüm için tüm cesaretimle koca paragraf yazı yazdım ve resmen yalvardım. Duygularından emin olmadığını söylemiş bir keresinde arkadaşlarına, ama bana net konuştu ve sonra da bitti orada olay.

Daha bir gün geçmeden akşamında yolladığım mesaja bakıp cevaplamış, (komik bir şey yazmıştım)... Ondan sonraki gün yine konuştu etti.

4 gün geçti, internetten ikimiz oyun oynuyoruz... "Beraber oynarız." diye o teklif etmişti. Haha hihiler, internetten bir heves konuşmalar. Umutlandığımı biliyor, ama hala kaybetme korkusu var onda.

Üstelik 2 gün önce de arkadaşıma ters gitmiş, nedeniyse arkadaşımın (o da erkek) benimle mesajlaşması... Kıskanmış resmen. Anlamlı anlamlı bakmış. Arkadaşım anlattı.

Anlam veremedim pişman mı oldu yoksa ne?

Güncellemeler:
- Bu tarz bir soru gördüm ama olaylar farklı... Aynısı değil, ilk defa soruyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• evet evet pişman oldu hemde nasıl deliler gibi, hiç alakası yok emin ol bana sen birinci yedeksin. acil durumlarda saçlarını okşatacak başını senin göğsüne yaslayacak, fırtına dinip deniz durulduğunda yine başka limanlara yelken açacak, ama başka gemilerin senin limanına uğramasına da izin vermeyecek, sen gözün ufuklarda bekleyip duracaksın, gelecek bir zaman sonra umutlanacaksın, birgün belkide en değerli hazineni kendi ellerinle vereceksin ellerine, ellerini geri aldığında bir kuru mendil olacak ellerinde birazdan göz yaşlarınla ıslanmaya hazır. sen bütün iskeleleri yıkılmış virana bir liman olarak sayısız tekneye ev sahipliği yapacaksın yıllarca, sonra küreği kırıp bir tekne gitmeye mecali olmadığından sığınacak limana, mutlu olacasın, mutlu olduğunu sanacaksın. bir gün bu adam çıkacak karşına ona aslında ne kadar mutsuz olduğunu hissettirkqmemek için suratına bakıp güleceksin ama için kan ağlayacak, kaybettiğin hayatınını en güzel günleri aklına geldikçe...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üzüleceksin yine.

ayrıldınız ise bitmiştir.

önce sevgili sonra arkadaş olunmaz.

ya barışırsınız yine sevgili olursunuz

ya da uzak dur

0|0
    0|0
    • Sevgilim değildi ama hoşlanmıştı benden.

• Sevmek istedim demişti ama olmadı demişti ki sadece 4 ay geçmişti ve yüz yüze değildik... Bilmiyorum...

• ben üzerime düşeni söyledim

tercih senin

hakkında hayırlısı olsun

• pişman olmuş olabilir yada aklında bir oyunda olabilir

sen bitti demiştin

şimdi top sende bu sefer sen olmaz o o gündü dersin

0|0
    0|0
  • açıkça söylemiş duygularından emin olmadığını .. arada kalmış.. seni anladığım kadarıyla arkadaş olarak seviyor ama sevgili olma konusuna emin olamıyor . biraz süre ver .. düşünme zamanı olsun ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pişman olabiilirde olmayadabilir de.. eski sevgililer özellikle erkekler geri dönerlerse ya kız ayrılmış ve çok sevdiği için döner erkek ayrıldıysa garanti bir şey vardır.. bunu bana abim anlatmıştı. o yüzden aranı mesafeli tut

0|0
    0|0
    • Sevgilim değildi

• bizimde bir ablamız olmadıki karşı cinsle ilgili istihbarat versin. sizi çözene kadar akla karayı seçtim :D

• sevgilin olsun olmasın bu devir böyledir. :D hem bunu başkalarının anlatmasıyla olmaz yaşamalısın.

Yükleniyor...