Neden Avrupalı 5 6 yaşındaki küçük kızların saçları pilatin sarısı ?

Dikkat ettimde hep 5 15 yaşları arası küçük kızların saçları pilatins arısı gibi sapsarı boya gibi doğuştanmı öyle ? yoksa ailelerimi boyuyor ?

Güncellemeler:
niye onlar sapsarı doğuyorlar niye türkler öyle değil anlam veremedim
bende almanyada doğdum annem esmer babamda esmer ama ben sapsarı ve mavi gözlü gamzeli doğdum hadi bunu açıklayın o zaman.

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupalıların hepsi sarışın olmaz: yunanistan, italya, makedonya, bulgaristan, romanya, macaristan, sırbistan, hırvatistan, karadağ, kosova, ispanya, portekiz, arnavutluk, bosna hersek, malta, fransa, monako. bu avrupa ülkelerinda sarışınları zor bulursun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• valla bilemiyorum hani konuyla ilgiside uzaktanda olsa var ama son bi kaç yılda eş dostlarımızın çocukları genelde hep kız oluyor ve öylesi biraz sitelerde bakınıyorum Türkiye genelinde ağırlık kız doğuyor.. acaba dengeleri bozacak bir kaç oyun varmıdır üzerimizde? ne bileyim beslenme yada kullanılan ilaçlar neticesinde cinsiyeti engelleyen bi kaç etken..

0|0
    0|0
  • ben söyle bişi okudum avrupalılar müslüman olmadığı için bizim gibi temizliğe önem vermezler pis bir toplumlar

bu gayrimüslümler pislikten oralarını hiç traş etmezlermiş

traşsız olduğu için normal doğum sırasında vajinal kıllar bebegin kafasına geçermiş

duydugum gibi şükrettim tekrar

exchange sütüdent gelmiş arkadaşımada saçlarına bakıp ayıp ayıp anan utanmamış da sen utan bari kazıt onları didim

0|0
    2|1
  • Ana baba genetiği.. ne beklıyordun kara yağız meksıkalılar mı?

0|0
    0|0
  • Onu sana annen açıklasın istersen :))))

0|3
    0|1
  • Niye japonların gözleri çekik. Neden zenciler siyah, babam böyle pasta almayı... ahhgghh kafaaaamm ...!

1|0
    0|0
    • @snowguard : gayet güzel açıkladım bence

önce genetik'e bak dedim, bunu üzerine annem babam esmer ben niye sarısınım diyor.

hadi benim açıklamamdan daha iyi bir açıklama bul

• türklerin niye %60 ı aptal aptal mı doguyorlar sonradan mı aptallastırılıyorlar ?

2|1
    1|0
  • Sen melezsin :)

0|0
    0|0
  • Baskın gen meselesi diye birşey var... sende babanında anneninde dedenin dedesininde dna örneği var, babaannesi kara olan bi arkadaşım var annesini babasını görsen süt beyazı ama kendisi zenci :D seninkide öyle olmuş

0|0
    0|0
  • genetik faktörlere bağlı

0|0
    0|0
  • doğuştan

1|0
    0|0
    • Güncelleme: Irsi, nasıl çingenler esmer oluyor onlarda sarışın oluyor, babamın kökeni rus oda sarışın yani bunun şansla alakası yok

• öyle işte naparsınD:

0|0
    0|0
  • doğuştan öyleler. buradan türk kızlarının çıkarması gereken bir sonuç var. Hiç biriniz onlar kadar güzel değilsiniz. Bir tarafınız kalmasın

0|0
    3|0
  • Sorma kardeşim sap sarı ben kumral ne uyuz bir durum ya :S

0|0
    0|0
  • Lisede hiç bioloji dersine girmedin mi? :D

0|0
    0|0
  • Genetik bir mesele. Sende git bir almanla evlen çocuğun sarı olsun. Tövbe Yarabbim.

0|0
    0|0
  • Biri arkadaşa genetik anlatsın !

0|0
    0|0
  • 5-6 mı, 5-15 mi? Şimdi ona göre cevap vereceğim

0|0
    0|0
  • Genetiğin zamanla varyasyona uğraması diyelim. Zencilerde böyledir

0|0
    0|0
  • Doğuştan...

0|0
    0|0
  • muhtemelen seni evlatlık aldılar,eğer annen bi naneler karıştırmadıysa gençliğinde.dd

0|0
    0|0
  • genetik denen birşey var biliyor msun?

0|0
    0|0
    • @güncelleme genetik denen şey var diyoruz.Anlamıyor musun? Benim annem kısa, babam kısa ama ben çok uzunum.Neden?Çünkü dedem uzun.Senin de atalarından gelen birşeyin var.Eğer atalarımda öyle birileri hiç olmadı diyorsan da yalan söylüyorsun demek.

Kızlar Ne Diyor 12

• valla anlatırdım da ocakta yemeğim var :))

0|1
    0|0
  • AlLah öyLe yaratmış :)

0|0
    0|0
  • Bunu açıklamak bize düşmez bence. Terbiyesizlik yapmak istemiyorum ama bence baban senin DNA'nı bir kontrol ettirsin. Sen hastanede karışmışta olabilirsin :D

0|1
    0|0
  • Türklerde de küçükken sarışın olanlar var ama genellikle sonradan koyulaşıp kumrala dönüyor mesela ben

0|0
    0|0
    • Biyoloji de çaprazlama denen bir olay var. Esmer bir birey sarı saç geni taşıyabilir ama siyah saç sarı saça baskın olduğundan bu özellik açığa çıkamaz. Bu birey sarışın bir bayanla evlenirse sarışın bir çocuğa sahip olma olasılığı yüzde ellidir.Esmer ama sarı saç geni taşıyan bir kadınla evlenince bu olasılık yüzde yirmi beşe düşer.Esmer ve sarı saç genini sahip olmayan bir kadınla bu olasılık yüzde sıfırdır.

• 18 yaşında olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • Genetik denen bir şey var hiç biyoloji dersi almadın mı sen.

0|1
    0|0
    • Ayrıca Türkler saf bir ırk olmayıp zamanında diğer milletlerle karıştığından sarışın olman şaşılacak bir durum değil.

• Güncelleme: Hadi bunuda açıklayın ateyizler.

1|0
    0|0
  • off atıcam kendimi ya :) canım o yaştaki çocukta boya ne gezsin genetik bir özellik

0|0
    0|0
  • doğuştandır..

1|0
    0|0
  • bunu sırf fasafiso olsun diyemi soruyorsun..:/

yoksa cidden cevabını merak etdiğindenmi..

0|0
    0|0
  • Benim abimde öyleydi ama Avrupalı değil

0|0
    0|0
  • Erkeklerinde tenleri bembeyaz ölü teni gibi. Saçlarıda platin sarısı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...