Biri öldüğünde ardından ne yaparsınız?

Diyelim 2.derece bir akrabanız öldü.. onun arkasından ne kadar süre yas tutarsınız? çokmu üzülürsünüz? ağlarmısınız her aklınıza geldiğinde? Merak ediyorum..

Güncellemeler:
17 yaşında gencecik kuzenim öldü. kendisini hiç tanımıyordum geçen sene tanıdım. 2-3 gündür boğularak öldü. eğer hayatım boyunca onu tanımış biri olsaydım ne olurdu bilmiyorum.. fakat geçen yıl tanıdığım için (tanımasaydımda fark etmezdi) fena halde üzüldüm.. benim kuzenim ya! ben üzülmimde kim üzülsün? daha çok gencecik olduğu için üzüldüm.. 30 yaşında olsa neyse. Huzur içinde yatsın.. ramazanda cuma gününde boğulrak öldü.. umarım mekanı cenettir... :(( NOT: ölenle ölen bir aileyiz...

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Üzüldüm, başınız sağolsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendim için söylüyorum çok değer verdiğim sayılı insanlarım var.. haricinde sace cenazesinde bulunurum imkanım varsa.. ötesinde yas tutmam.. en nihayetinde her canlı bi gün ölümü tadacaktır..

0|0
    0|0
  • Seviyorsan üzülürsün, ağlarsın, yas tutarsın v.b...

Şöyle yapmak lazım diye düşünmem herhalde (:

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Amcam öldüğünde bile ağlamadım, istiyorum ağlamak ama olmuyor yapıcak birşey yok

1|0
    0|0
  • ağlamam, ALLAH rahmet eylesin der geçerim elden ne gelir.

0|0
    0|0
  • Dereceleri bilmem de dedem falan ölürse çok ağlarım lan :(

0|0
    0|0
  • hiç ağlamadım

du bakalım 1. derece olursa napcam

0|0
    0|0
  • anaannem öldü ağlamadım üzüldüm düşündüm yasin okudum

0|0
    0|0
  • Aglama diye bir duygum yok nedendir bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • üzülürüm 2 haftayı gecmez ha tabi 2. derecedrn ise

0|0
    0|0
  • Sevdiğim birisiyse akrabam olmasada üzülürüm.. 10 günü geçmez sanıyorum . birisimi öldü

0|0
    0|0
  • pek etkilenmiyorum, hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • buraya soru sormam mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Babaannem oldugunde gunlerce aglamistim :(

1|0
    0|0
  • aile bağlarımız kuvvetli olduğu için bütün akrabalarım 1.derece gibidir.

çok yakınımı kaybettim (babamda dahil) ağlayabileceğiniz vakit yanınızda birileri varkendir ancak.yani 1 hafta 10 gün gibi bir süre.ondan sonra kitleniyor insan sadece üzülüyorsun..herşeyde aklına geliyor..en kötüsü yokluğuna alışamamak..özlemek yokmu özlemek insanı kahreden o :((

ama inancımız gereği sabırla atlatıyoruz şükür..sonuçta hepimiz birgün rabbimize gideceğiz...

0|0
    0|0
  • Benim çok yakın olduğum bi akrabamsa evet ağlarım ve sürekli aklıma gelir .fazla samimi değilsem üzülürüm fakat ağlamam.

0|0
    0|0
  • Akrabaların %80i ile çok yakın değilim bazılarınıda görmedim yurtdışındalar. Öldüklerinde biraz üzülürüm ama ağlamam .

0|0
    0|0
  • üzülürüm. ağlamam. yokluğu garip gelir.

0|0
    0|0
  • Duygusuz biriyim, ağlamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...