Hangi hareketler omuzlarımı genişletir?

Hangi hareketler omuzlarımı genişletir? Ve kaç gün yapmam gerek?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Domalıcaksın tatlım :D

0|1
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • Kulaç atmak. Kaç saat olur bilmiyorum ama günde 1 saat yüzmek gayet yeterli.

0|0
    0|0
    • Burada yüzülecek çok az yer var oralar da kirli güvenmiyorum. Sağol ama

• O zaman kuvete ya da dusakabine su doldur?

Erkekler Ne Diyor 24

• Aşağıdaki linke tıkla ve formu doldur.. hangi hareketleri yapman gerektiğini tespit edecek ve bu hareketlerin uygulamalı animasyonlarını sana anında gösterecek... sana en uygun hareketleri öğrenmek için bu programı kullanmanı öneririm..
    Fitness Programı Oluşturma Programı http://www.idealkilox.com/#!fitness-program/c1nbh

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel site gösterdi fakat gösterdiklerinden dambıl hariç diğerleri bende yok ki :)
      Sitedeki diğer yazıları okuyorum güzel biyer.

• dumbell ile de yapabilirsin hepsini

• Yaşlanınca ne oluyor bunlar hep merak etmişimdir.

• Kanat çırpmak iyiymiş :D

0|0
    0|0
  • Omuzunu büyük göstermek için deltoid kaslarını çalıştırman lazın. Genişlik için özellikle orta deltoid! Lateral raise, shoulder press hareketlerini acemi olduğun için gün aşırı yap. 3*12 tekrar hacimlenmek için idealdir. Fakat military press ve bent over lateral raise hareketlerini de ihmal etme. Daha hacimli durur. Ayrıca kemiklerin tam oturmamışsa geniş tutuş barfikse asılırsan etkisi olur diye düşünüyorum. Trapez kaslarını da pek çalıştırma dar omuzluysan çatı gibi durursun.

0|0
    0|0
  • Dostum omuzların hiçbir zaman genişlemez anca omuz kasların şişip yuvarlaklaşır.. Geniş şınav çekebilirsin.. Barfiks çekebilirsin

0|0
    0|0
  • Yuzme

0|0
    0|0
  • uzmanı dınle

0|0
    0|0
  • dambılları yanlarında tut kolu kırmadan yukarı kaldır ve indin aynısını önde de yap vbelin düz olsun yoksa fıtık olursun ve bir müddet sonra hem omuzların şişmeye hemde boyun ile omuz arasında olan o seksi kaslara sahip olcaksın. kesin bilgi :D

0|0
    0|0
    • Kaç gün ve günde aynı hareketi kaç defa yapmam gerek knk :D

• azmine bağlı kardeşim :D 3 gün yap 1 gün ara sonra 3 gün daha ilk başlarda günde 2 kere 10 kereden yap anladın? yani öğlen 10 yanda 10 önde bide gece

• günde 4 set 10 tane barfix çek ve her gün artırmaya çalış bu sayede kanat omuz sırt kasları kısa sürede fark gösterir

0|0
    0|0
  • Sandalyeye otur eline 10 ar kg lik dumbell al ve kollarinı yana doğru acıp basının üstünde birleştir 3* 15 yap 1 ay sonra goruselim.

0|0
    0|0
  • Yüzmek 10 gün yapsan yeter
    Mekik 15 gün çalışman yeter
    Şınav omuzları fazla çalıştırır mutlaka dene! 20 gün

Toplam: 45 gün

Eksiksiz yap faydası olacaktır :) :D

0|0
    0|0
  • Yüzme hareketleri.

0|0
    0|0
  • Yüzme en iyisi havuz varsa git,

0|0
    0|0
  • Gngle dn bak

0|0
    0|0
  • Girya antrenmanları yap omuzlarını genişletir :) sadece kas yapmak omuzları genişletmez vücudunu da genişletmelisin:)

0|0
    0|0
  • Şınav ve barfiks- alet olmadan çalışabıleceğin spor ancak dambıllarla ters hareketlerle omuzlarını genişletmen mümkün

0|0
    0|0
  • Omuz press yap bide lateral ayni zamanda trapezde calis genisledigini gorceksin

0|0
    0|0
  • Halay çek

0|1
    0|0
  • Agirlik çalış

0|0
    0|0
  • şınav

0|0
    0|0
  • basket oyna

0|0
    0|0
  • Omuz için barfix şınav bnlar yeterli kardeşimm ;-)

0|0
    0|0
  • İki elinede dumbl al kolları ac iki elini başının üstünde birleştir günde 25 30 arası yap

0|0
    0|0
  • Nizami barfiks, push up ve enseye barfiks ;)

0|0
    0|0
    • Bunları öğrenebileceğim bir site var mı :)

• Crossfit araştır yap ;)

• Ben uzun ömürlü değil yaşım 18 sadece bu yaşta güzel bir vucudum olsun ilerde pek bunlar için vakit atıramam dye istiyorum :)

• şınav hareketi

0|0
    0|0
Yükleniyor...