En yakın arkadaşım hakkında

Arkadaşlar yine ben.Bu sefer ki konu en yakın arkadaşım hemcinsim.

Kendisiyle çok samimiyiz.Bu son haftalarda okul değiştirme mevzusu çıktı ortaya çok kötü oldum.Bu okul mevzusu çıktı çıkalı sanki aramızda ki samimiyet azaldı gibi.Ben sormasam hiç soracağın yok ne değişti ? diyorum hiçbir şey değişmedi değişmeyecek söz dedi.Ama görüyorum ki değişiyor.

Tekrar eski sevgilisi ile çıkmaya başlamış.Facebook şifresini vs veriyor bende acaba sebebi o mu diye mesajlarını okurken 1-2 mesajı beni gerçekten üzdü.

"Bundan sonra sadece sen varsın herkesi sildim sadece sen ve ben, başbaşa" yazmış burda kast ettiği nedir ? Kıza yaranmaya mı çalışıyor yoksa gerçekten benden uzaklaşmasının sebebi bu olabilir mi ?

Diğer arkadaşlara gayet samimi bu muameleyi yalnızca bana yapıyor.Ben sürekli kendisine güvendiğim tek adam sensin seviyorum seni falan diyen biriyim.Acaba artık beni avucunda görüyorda onun için mi böyle davranıyor ?

Kafam çok karışık :( En yakın arkadaşımıda kaybetmek istemiyorum.Başka samimi olabileceğim kimse yok çevremde

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bırak ya kendini de öyle görmeyi kes.Bence bırak artık ona mesaj falan atma.Hemen yeni bi ark. bul. Onunla takıl zaman geçsi diye.

0|0
    0|0
    • Okey mi ? :D

• güvenmek zamanla olur ama dene işe yarar bence :)

• inş bakalım :) saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...