Merhaba Voleybol ile ilgili?

Merhaba ben 18 yaşında bir gencim voleybol oyuncusuyum bir takımda ama kendimi hiç bir işe yaramaz gibi hissediyorum arkadaşlarım öyle demese bile biliyorum bırakasım var ama antrenmanlara gitmediğim zaman boşlukta bir şeyler eksik gibi geliyor bana. Sağ dizim de kireçlenme var doktora gidicek param yok araştırdığıma göre ameliyat çözüm ne yapmalıyım voleybol hayatımı bitirmeli miyim hiçte istemiyorum ama ne yapıcam soruyorum size...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi bir problem olduğunu düşünmüyorum kireçlenmenin. Bende oynuyordum. Eğer pasif bir oyuncuysan gereksiz hissedersin. Bende öyle hissediyordum ara sıra. Şanslıydım ki antrenör çok iyiydi, nasıl daha aktif olurum, nasıl daha iyi oynarim öğretti. Başarıyı tattıkça daha da başarıya acıkıyorsun ve daha çok motive oluyorsun. Kendini geliştirmeye bak, belki ileride çok daha iyi konumlarda oynayabilirsin

0|0
    0|0
    • Pasif bir oyuncu değilim bir sporcunun bir dergiye verdiği makalede okumuştum belli başlı kişiler de bazen spordan soğuma oluyor diye ama bilmiyorum sakatlanırsam bir daha hiç oynuyamam diye korkuyorum.

• Korkudan daha güçlü tek duygu umuttur. Eğer iyi bir oyuncuysan kendini geliştirip kademe kademe yükselterek iyi bir takıma girmelisin. Devlet hastanelerinde para almıyorlar diye biliyorum, belki de ameliyatlık bir durum değildir. Önünde iki yol var, seçim senin.

• Teşekkür ederim desteğin için :)

Kızlar Ne Diyor 1

• devlet hastaneleri ücretsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimse ise yaramaz değildir

0|0
    0|0
  • Sigortanız falan yok mu sizin? Tedavi olamıyor musun?

0|0
    0|0
  • Özgüvenin yok

0|0
    0|0
  • bir kireçlenme yüzünden bitirmek mi? saçmalama tutkularından vazgeçme

0|0
    0|0
    • Ağrısını anlatamıcak kadar fazla..

• diyelimki voleybol bıraktın ne hala ağrıyo bu sebep olmaktan cıakr bence ne olursa olsum ameliyat ol

• O zaman bomboş bir insan olup çıkarım.

• doktora gidecek param yok ne ki? bir hastanede muayene ol önce herşey ameliyatlık değil. bende voleybol oynadım çok zevkli oyundur biliyorum. ama sağlıksa konu hiç düşünme

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum zor bir karar.

• Yok şu an okumuyorum.

• ya seni çok zorlarsa bu kireçlenme hocanla konuş ama sakın umudunu kaybetme herkes senin kadar istkl olmyabilir sende sağlam olsalar bile

• saglik bence herseyin önune gecek kardessss

0|0
    0|0
Yükleniyor...