Fenerbahçe'ye bu kadar düşmanlık sizce niye?

Evet sorum gayet acık. Bir sürü takım var ve hepsinde de fenere karşı bir kin. Nedir bunun sebebii ?

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• 17 takımıda üst üste koyup biiiiiiiiiiipppp...

siz tek biz hepiniz...

fenerbahce büyüklüğü açıklanamaz...

bizimle kimse başa çıkamaz...

bukalemunsporlular...

pis fakirler, en zengin biziz...

istediğimiz futbolcuyu alırız...

rıza efendi 2 etmek 1 süt...

uefa kupası tesadüftür...

biz şike yaptıysak kesin herkes yapmıştır...

söylediğin takımın tavırlarını okumak bile irrite edici

evlat olsa sevilmez

2|6
    3|6
    • yakışırr helal ++++

• Dünkü gördük 10 kişi aslanlar size nasıl koydu ama selçuk inanıda istediniz ne oldu hangi takımda? Hamit nerde?puhahhhaa Uefa kupası tesadüf Uefa süper kupasıdamı tesadüf Milenyum kupasıdamı tesadüf dün size koymamaızdamı tesafüf

• Baros tepkin kime bilmiyorum ama bu adam fenerli değil.

Erkekler Ne Diyor 27

• Maradonaya sormuşar bir ülkede en iyi takımın hangisi olduğunu nasıl anlarsın diye

o da demişki eğer bir ülkede en çok hangi takımdan nefret edilirse en büyük takım o olur çünkü o takımı diğer takımlar kıskanır ve onda nefret ederler

Bu soruna cevabı verir sanırım

3|3
    0|4
  • Hay Allah'ım. tüm takımlar fenere kin tutuyor kendileri ne sanki? herkes de şike olayına sığınıyor, ondan önce neydi peki bu nefret? şike olmadan önce kupalar neydi peki? aziz şike yaptıysa taraftara neden küfrediyorsunuz? cevapların bir çocğunda "çirkef" lafını duydum. Ayrıca gidin bir maç kaybetti mi GS hemen sözde sevdikleri oyuncularını kötülüyorlar. taraftar sevgisi için yenilse bile sokaklarda en çok sarı lacivert forma giydiğimiz ve takımımıza canımızı verebileceğimiz için mi çirkefis? bu kadar kardeşim!

2|0
    0|1
  • şikeden önce ağızlarından bu söz düşmüyor, eee üüü öö üğğğ eee hakemi satın alıyorsunuz siz, tabi tabi alıyoruz, cincino yendiğimiz her maçta hakem satın alındı dimi.?

şu trabzon taraftarları türkiyenin en rezil taraftarı gerçekten, kupa diye diye ölüm ölüm ölüyorlar, ağlamaktan baska bişi yapmıyolar, yok kupa hakkımız yok dava açtık bilmem ne,

Başarılar Her Zaman Kıskanılır...!

1|1
    0|0
  • Futbol gibi bir toplu iştiraklı spor organizasyonunda " Kin - Nefret - Düşmanlık " gibi duygular oluşturulduğuna göre, bu işin de cılkını çıkarmış oluyoruz..Alayına Eşek depsin emi...Futboldan haz etmiyorum...

1|0
    0|0
  • ayrı bir cumhuriyet olduğu için. o bir yerde diğer takımlar bir yerde olduğu için :)) o hep manşetlerde olduğu için?

1|0
    0|1
  • boşkoyyy "çekemeyen halay çeksin"

2|0
    0|0
  • Çünkü alın teriyle kupa kazanmak yerine masa başında kupa kazanmaya çalıştığı için ve en önemliside çok çirkef bir taraftarı olduğu için.

0|1
    1|3
    • Amacım kavga etmek değil ama dünkü macta gsliler gol attılar meşale yakıp sahaya fırlattılar gol yediler meşale yakıp sahaya fırlattılar. Bu çirkefliğin en alası değil midir ?

• Sana son kere cevap veriyorum bir maçta bir taraftarı kötülemek anca cahil bir insanın yapacağı bir iştir dünkü maçta sadece sevinçten sahaya meşale atıldı sahaya inilip olay çıkmadıki sen bir maçta karşılaştırma yapamazsın tamam dün alınan sonuç seni baya acıtmış olabilir

• Gol yiyince de mi seviniyosunuz ?

• Çekemiyorlar.

2|0
    0|1
    • niye çekemiyorlar,şampiyonlar ligi şampiyonu mu oldunuz,uefa kupası mı aldınız,4 yıl üstüste şampiyon mu oldunuz,alt yapınızdan futbolcu çıkarıp türk futboluna mı kazandırdınız,başkanınız şeref madalyasa mı aldı,yemişim sizin gibi büyük takımı gidin önce 10 kişi kalan takımı yenin ezikler

• Futbol kardeşliktir lütfen her takıma saygı duyalım

1|0
    0|0
  • çok basit ve net türkiyede şeref olmayan hiç bişey sevilmez oda fenerde yok fenerd gurur onur mücadele fair play dürstlük böle takımı kim sever kimse.soruna bk ya görende real madrid niye sevilmiyor gibi sormuşsun...önce başkanlarına şerefi öğretsinler

1|0
    1|0
    • Ulan salak her yorumun altına dün kü maçtan bahsetmişsin futbolun gramından anlamayan cahil herif seni. Şuana kadar olan fb-gs maç sonuçlarına bak bakalım kim önde ? Lan ne zamandır bizi kendi shmızda bile yenemiyosunuz biz geldikmi koyp geciyoruz. Dün fenerbahçe kötü oynadı 1 maç kazandınız die götünüz basınızoynamasın aq

• kımse fenere düşman değil, abd gıbı kendı düşmalarını kendı yaratan fakir azizsilin zihniyetleri hortlamasın yeter ki..

0|0
    0|2
  • Benimde en sevmediğim takım Fenerbahçe. Nededine ŞİKE

0|1
    1|0
    • galatasaray şike yapmıyor diye birşey dediğimi hatırlamıyorum.

• Fenerbahçenin başında aziz gibiler olduğu sürece sevilmeyecektir bunu bilin. hem fenerbahçe takımından nedense yıllardır nefret etmişimdir yha abi bir takımdan bu kadar mı nefret edilir.

0|1
    1|0
    • İşte sorun da buu neden nefret ? :D

• Bilmiyorum o takıma karşı hiç bir şekilde içimde sevgi yok kardeşim o takım nedense bana gavur takımı gibi geliyor

• Çünkü fenerbahçe taraftarının hepsi kendini futbolun ilahı sanar yıllardır takımın parası sanki kendisininmiş gibi hava basar hiç bir şeyi kabullenmez. Bu kadar düşmanı varken haksızlık payı kalmıyor ne yazık ki.

0|0
    1|2
    • Sizin sayfa adminleri ve taraftarlarınız yani sen de dahil bir maçta yenilince kabullenmiyorsunuz mk

• İşte fener taraftarını bu yüzden sevmiyoruz :D

• hem taraftarı çirkef hem takımı adamlar gol yedi mi işi sertliğe vuruyorlar.

çekemezlik var onlarda

0|1
    0|1
    • Dünkü maçta gs gol attı cirkeflik yaptı gol yedi çirkeflik yaptı. Snra fener gol yiyince işi sertliğe vuruyo.

• sayfa adminleriniz bile facebook da kendi takım oyuncularını kötülüyorlar asıl siz çirkefsiniz facebook da sayfalara takıl %50 Gs liler fb taraftarını alkışlıyorlar. ayrıca da bu şekilde sanal ortamda terbiyeni bozmamanı tercih ederim.

• yok küfür etmedim merak etme bozmam :)

• Yöneticilerin demeçleri temel faktör.Ali Şen ve sonrasında Aziz Yıldırım nefreti körükleyen insanlar oldu.Daha öncesinde Fenerbahçe bu kadar düşman çeken bir kulüp değilmiş.Benim yaşım yetmez ama büyükler böyle der. :D

0|0
    0|0
  • Peki neden gizlendin?

1|0
    0|0
    • Ben ne soruyorm sen ne soruyosun. Ben bütün sorularımı cevaplarımı gizlenerek yapıyorm.

• şike yapması nefret etmek için yeterli bi sebep.

0|1
    1|0
  • şikebahçe oluşundan

0|0
    1|0
  • bilmiyorum ama fenerlilerin takındığı tavır diye düşünüyorum

0|0
    1|0
    • Ne gibi ?

• sorun bizim falan değil sizin kin ne ya?

• kendinize bakın diyom bn de

• nefret ederim fenerden

0|0
    1|2
    • Hiç şaşrmadmm

• Bişey derdim ama banlarlar :)) Gerek yok da anladın sen artık hani fener deniz feneri :)) Anladın sen onu :D

• şikebahçe diye:D

0|0
    1|1
    • Niye herkes şikenin arkasına sığınıyor. Şikeden öncede vardı bu nefret

• sorana katılıyorum

• ya onları kim niye sevsin şikeci bir takım zaten. :))

0|0
    1|2
  • Renklerini sevmiyorum

0|0
    1|2
  • bencede:(

0|0
    0|0
  • Ablam sen niye birisini kıskanırsın, çekemezsin düşmanın olarak görürsün ? Ya zamananında sana çok çektirmiştir yada tamamen kıskançlıktandır başka nedeni yok. Bol bol koyduğumuz için gs ye böyle bir kıskançlık söz konusu öyle arada yeniyolar seviniyolar işte. Beşiktaşlarda ayrı bi saf garibim, gs bjk ye koyup geçiyor koyup geçiyor ne diye düşman olarak görsün ki dost takımı diyolar bjk de garibim yiyor. Her bjk-fb macnda bjk yi tutarlar niye ? Önemli olan dost oldukları değil fener yenilsinde başka bişey istemiyorz manasında. Her neyse son olayları biliyrsan gs bjk ye 10 nmara bi kazık attı bjk li taraftarlar smdi gs ye kızgın inşallah hala aynı saflığa devam etmezler.

1|0
    0|0
  • çünkü, şike suçu var ve çok fazla maçta ve kanıtlı ama ceza almıyor.

0|0
    1|1
    • Ama bu yıllardır böyle. Şike olayı cıktığından beri değil.

Kızlar Ne Diyor 4

• bize cirkef diyenler dunki macta gs taraftarini gormedi heralde. engin baytarin yaptigi hareket neydi peki .

sebebi sadece kiskanmak.

2|2
    0|0
  • benim nefret etmemde ki en büyük etken hazımsızlık sorunları. bir kere de yenildiklerinde adam gibi tebrik etmezler hemen kıskançlıkla bahaneler iftiralar atarlar. dün akşam ki kupayı da bizz kazandık onda da cünyet çakır bizi kazandırtmışmışşşş.. evlatt olsann sevilmezsinnn fenerbahçe ayrıca türk futbolunu kirleten takım 7 yıldızlı şikeci

0|0
    0|0
  • Anlamiyorum ki bende

0|1
    0|0
  • taraftarlarinin kalitesizligi genel sebep

0|1
    1|1
    • Dünkü macı izlemedin gliba? Kalitesiz taraftar gayet ortadaydı.

• soylenenler hep soylenir yazilir ne demek sahit oldum konusulanlara? biz enginin yaptiginin yanlisligini kabul ediyorsak sizin de her mac sonrasi yenince hakeme ragmen yenilince hakem yuzunden yapmaktan vazgecmeniz gerek.

• Aynı seyi her takım yapar. Görmek istediğini görür. Sizde yapıyosunz bunu.

Yükleniyor...