Sizde mactan once cipsleri falan bitiriyomusunuz?

ben mac baslamadan once hersey hazir olsun diye hazirliyom ama mac baslamadan once herseyi bitiriyom

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazen oluyor :)

1|0
    0|0
  • Hemmaçta hmde film izlerken hadi hadi hazırlıyım diyorum hazırlıyorum basamasına 5 dakika var bekliyorum tam başlıyor o 5 dakikada hersey bitiyo sonra izlerken ortalıgı topluyorum haha :D

1|0
    0|0
  • Mac bahane cips şahane

0|0
    0|0
  • Yani maç başlamadan yemeye başlarsan biter. Başka ne bekliyorsun ki? Sinemada film başlayana kadar reklam üstüne reklam veriyorlar. Film başlamadan bitiren biliyorum. Bunu maça göre yorumlamak gerekirse maç başlamadan önce o kadar konuşuyorlar ki o kadar çok reklam veriyorlar ki cips , çekirdek ne varsa yiyoruz. Bu biraz da sabırsız olmamızdan kaynaklıdır...

0|0
    0|0
  • evet.

1|0
    0|0
  • Cips yemiyorum.

1|0
    0|0
  • ben maç olsun film olsun elimdekini bir an önce bitiririm sonra rahat rahat izlerim bişey yerken tam odaklanamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Maç izlemiyorum, cips yemiyorum. Birisi akıl sağlığına, diğeri de reflü için zararlı.

0|0
    0|0
    • sen simdi bana slk mi diyosun

• emin misin :D ya yarin oburgun oglun olursa
      ya futbolcu olmak isterse :D

• Futbolcu olmasını istemem. Öğretmen olmasını isterim. Ona göre tedbirimi de alırım, başıboş bırakmam.

• 5 dk da bitiyor :)

0|0
    0|0
  • Çok hızlı yiyosun demek ki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet:D zaten maç izlerken birşey yemem hiç, dikkatimi sadece ekrana veririm

1|0
    0|0
  • Maçtan önce yemesem bile maçtan sonraya ve araya kalır maç anında bir şey yemeyi unutıyorum heycandan :D

0|0
    0|0
  • hayır maç esnasında güzel gidiyor kıııız :)))

1|0
    0|0
  • Eşek kadar poşetin içinde bir avuç kadar cips olunca öyle oluyor yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...