Aykut Kocaman Fenerbahçe'den ayrılmalı mı?

heryerde duyuyorum kimisi ayrılmalı kimisi kalmalı diyor bu sitedeki bütün fenerbahçelilierin yorumlarını bekliyorum. Aykut Kocaman Fenerbahçe'den ayrılmalı mı?

Güncellemeler:
Ben karar veremediğim için sizin fikirlerinizi almak istiyorum

0|0
7|25

En İyi Kız Görüşü

• aykut kcaman takimi sampiyon yaptigi zaman herkes goklere cikardi, gsye karsi kaybedince yerin dibine soktular adami.

aykut hoca hata yapti ama hemen silinmemeli bence. elimizde nefis futbolcular varken bu kadar kotu oynadik, orta saha hic yok. aykut hoca ayrilmali demiyorum ama hatalarini telafi etmeli biran once.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünkü maçta hataları vardı. Bu küçük hatalar yüzünden maçları kaybetmemiz moral bozucu. Bekiri oynatmamalıydı. Ama hakemin i*neliğini de unutmamak gerekir.

1|4
    0|1
  • bir Galatasaray'lı olarak bence hemen başarısız oldu diye gönderilmemeli birisi.lig başlamadı daha.kötü giderse o zaman zaten gönderirler yani hemen önyargıyla hükümlememek lazım insanları.tamam bize kaybettiler ama fener de mahalle takımı değil sonuçta yani.göndersen nolacak sonuç değişecekmi ki?ya gelen gideni aratırsa?sonrada geri almak için uğraşırsınız hocanızı ..

1|1
    1|0
  • Biraz değiştirmeli kendini Aykut hocam büyüksün başımızın tacısın tamam.Ama kritik maçlarda yeni şeyler denemeleri inatla oyuncu değiştirmeme olayını bırakmalısın.

0|0
    1|0
  • Aykut inat bir adam, dik kafalı

0|0
    1|1
  • evet bıraktı

0|0
    0|0
  • ayrıldı bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hemen istifa etsin

Aykut hoca korkak

ve defansif oynatıyor takımı

ve değişime kapalı.

çift forvet Sow- Kuyt oynamalı.

1|2
    0|1
  • ayrılınca nolcek? başarılımı olucekler? dostum herzaman ve daima şu önemlidir. takım çalışması ve takım ruhu! biz uefa yı da diğer kupalarıda bu şekilde aldık. şuan gs'nin takım dayanışması on numara mesela. işin sırrı tek teknik direktör olmadığına inınıyorum...

0|0
    0|0
  • ya insanların başta da yönetimin şunu anlaması lazım; Aykut hoca çok iyi bir fenerbahçeli ama çok iyi bir teknik drektor değil. Benm görüşüm takımda kalmalı ama teknk drektrluk yapmamalı. Taktiksel olarak bu kadar mı kusurlu olur bi insan; takımda orta saha yok resmen. Baroni ve Topal bariz defans oyuncusu; bunları ortasaha oynatıyosun. Sonra da fenerin orta sahası yok. Olmaz tabi. Takımın bir efsanesi olarak kalmak istiyorsa kesinlikle bırakmalı. Sadece bu an için olan bsey değil bu. Geldiği günden beri böyleydi. Tamm içerde ciddi basarıları var ama dışarda avrupa da sadece 4 1l,k bir vaslui galibiyeti; ki ben onu oyuncuların kişisel yetenkerline bağlıyorum.

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak haddim değil Aykut Kocamanı eleştirmek ama kendi söylüyor "tek forvetle çıkacağız (dünü kastederek) böyle hucum yapan takımlara karşı zor anlar yaşabliriz" diye

0|2
    0|0
  • Bence kalmalı. Aykut Kocaman ı seviyorum. Herkes hata yapar. Takımın başına geçip de hata yapmayan var mı? Tüm takımın yükü Aykut Kocaman ın omuzlarında. Son yıllarda takımına bu kadar sahip çıkan bir teknik adam gördünüz mü? Ben görmedim...

0|0
    0|0
  • Gitmeli. Kovulmayı beklememeli istifayı basıp gitsin.. Geçen senekine göre çok iyi bi kadro var elinde ona rağmen dün yine yenildik. Ya fantezilerinden vazgeçip adam gibi futbol oynatsın, yada gitsin fantezisini başka takımda yapsın. Onun yüzünden 1 yıldır adamların ağzına laf veriyoruz.

0|0
    0|0
  • yok yaa şu şartlarda en iyisi o . en kötü takım elenir uefa ya kalır güzel günler yakındır. kaç senedir takımın başında . o gitse kim gelecek gelen takımı tanıyana kadar.

0|0
    0|0
  • ayrılmamalı ondan sonra gelek olanın elinde sihirli deynek yok kalmalıdır elbette

0|2
    0|0
  • Üstün oynamadan volkanın insanüstü performanslarıyla kazandığımız gs maçları sonrası nası koydu aykut kocaman deyip dünkü maçtan sonra yeter gitsin aykut kocaman dediğimiz sürece hiçbi şey olmaz bizden. Aykut kocamanın adamlığı bizim çocukluğu diye diye ankaraspora döndük (oyun anlayışı olarak). Adamlıkla olmuyo maalesef gol kaçıran futbolcusuna defalarca bela okuyan "adam" korkmadan oynatıyo takımını ve kazanıyo...

0|0
    0|0
  • Ayrılıp avrupada bir takım yönetmeli bence.

0|0
    0|0
  • Biz Gsliyiz bize farketmez koyar geçeriz..

0|1
    0|0
    • ben bu soruyu fb mi gs mi daha iyi diye sormadım fenerbahçenin sorunlarını tartışmak için yazdım dünkü maçı kazandınız*sisin de takımda sorunlar yok değil daha ne derbiler olacak

fenerbahçenin sorunlarıyla ilgili birşey yazmayacaksanfikirlerini benimle paylaşma

• hehehe iyi anlaştık :)

• bır gs lı olarak bızım ulkenın sorunu bı macta basarısız olan bı hocayı yollamak ulan 15 senedır ferguson mancestrın basında (= sankı adamlar hersene sampıyonlar lıgını kaldırıyr

0|1
    0|0
    • ben sadece fikir almak istedim

• tamam kanka bısı demedım zaten gonderılmesın fener sampıyon olmasa bıle gondermesın aynı sey gs ve besıktas ve trabzon ıcın ve bursa ıcınde gecerlı :D

• anladım fikirlerin için sağol

• Bence gitmeli ve yerine çok daha karizmatik, show yapabilecek, takım gol attığında somurtmayıp tribünlerle beraber sevinecek hoca gelmeli bence.

0|0
    0|0
  • aykut kocaman bir markadır , karakterdir, bir duruştur... fenerbahceyi emanet edecek birisi varsa o da kocamandır... zamanla fenerbahcemizin alex fergusonu olacaktır tabi içimizdeki çok bilmiş teknik traktörler uğultu yapmazlarsa...

0|0
    0|0
  • Dün feneve geçirdik 35 dk 10 kişi oynayarak..

futbolun yıldız oyuncu transfer etmekten ibaret olmadığını anlaması lazım

0|0
    0|0
    • yıldız oyuncu konusunda sana katılıyorum ama 10 kişi konusunda değil 1 kişiyi hakem istedi diye çıkartılmadı oyuncunuz asabi çıktıysa biz ne yapalım adamlarınız engin baytarı tutmasa ceneyt çakırı paramparça edecekti(keşke bıraksalardı)10 kişiyseniz kaldıysanızsiz buna siz oldunuz

• Kırmızı kart görmesi gerekirdi ve gördü zaten.. sıkıntımız o değil ki ! Sıkıntımız Fenevin 35 dk boyunca 10 kişilk rakip karşında maçı çevirememesi

• o yüzden bu soruyu yazıyorum:D

• hayır kalmalı çünkü o varken hep sizi yeniyoz :D

0|1
    0|0
    • espri mi yaptın cem yılmaz

• sen açtın geçmiş maçlardan ben değil

• o anlamda demedim dünkü maçı kazandınız diye havalara girdiniz ya ben geçmişteki maçlara bak fb gs arasında yapılan maçlarda fb daha çok galip geldi yani öyle havalara girme sevinmek tabi hakkınız ama siz abartıyorsunuz

• Adam iyi teknik direktör ama gs maçlarına kadro kuramıyor mal mal kadro çıkartıyo sahaya

0|1
    0|0

• tutturmuş dakika 70 den önce oyuna müdahale yok

eski kafalı bir mallllll

0|1
    0|0
    • mal demeyelim ama o dk 60 70 olayı beni de kasıyo.ya adam kötü takım iyi değil işte eklesene taze kanları hep böyle yapıyo bi maçta 2.yarıda 2yeni oyuncu girmişti de nasıl şaşırmıştım

• aykut baba bi adam ama yapamıyo

0|0
    0|1
  • bir galatasaraylı olarak kalsın diyorum her sezon 3puan önde başlıyoruz

0|0
    0|0
    • ben yararlı olup olamama konusunda kalsınmı kalmasınmı dedim o anlamda değil

• ayrılmamalı

0|0
    0|0
  • bence gitmeli.. yapamıyor işte

0|0
    0|0
  • FB'li olmayan biri olarak kesinlikle kalmalı diyorum.

5 yıl daha kalsın küme bile düşer bu fener :)

0|0
    0|0
    • fenerli olmadığını söylemen gerekmezdi zaten belli ettin

• aaa severim ben aykutu, büyük adamdır. Zico'dan sora dede ile elele takımı ne hale getirdiler.

Zico zamanında zevkle izliyordum maçlarını

• sowu dün 90da oyuna koyunca delirdim, bu kadarda olmaz be kardeşim olmaz yani.

0|0
    0|0
  • evet bncede ayrılmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...