Bir kız grubuna bir erkek tek basına tanışmak istese tepki ne olur

Sorum bayanlara )

Evet bayanlar düşünün 1.80 boyunda yakışılı seksi çekici atletik bir vicut yapılı bir erkek siz arkadaşlarınızla muhabbet ederken yanınıza gelip kendini tanıtıp sizinle tanışmak istese yanıtınız ne olurdu )

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bence kız yalnızken konuş.. arkadaşları yannda olduğunda ne kadar hoş olursan ol dalga geçebilirler rahat olmazsın

0|0
    0|0
    • ya yalnız olmuyorsa, şaka yapmıyorum ben 1 sene bir kızın yanlız olmasını beklemiştim lise dönemimde. bir kere bile yalnız olmadı. haa bi kere oldu wc deye çıkmıştım dersten o da wc ye diye çıkmış dersten karşılaşmıştık şaşırdım napçamı bilememiştim. 7-8 kişilik gruplar halinde geziyorlardı. İnsan isyan ediyor bazen

• Ne kadar yakışıklı olursan ol ama bir ortamın yoksa birisiyle tanışman çokzor ilin tipsiz tipsiz çocukları güzel güzel kızları götürür)

Kızlar Ne Diyor 5

• feci dalga olur

0|0
    0|0
  • dalga konusu

0|0
    0|0
  • arkadaş grubum reddetse ben ret etmem diğerli erkeği dışlıyo ben dışlamam benden hoşlanır sonraa bummm benm olur o erkek :) hayale bk beee

0|0
    0|0
  • sanırım alay edip güleriz denemeyin bence. Arkadaş ortamının napacağı belli olmaz. Ama büyük ihtimal ters tepki

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamında yapma bence cunku o ortamda ne olacağı belli olmuyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Malesef adaletsiz bir dünyada yaşadığımız için yakışıklı erkekler hep avcunu yalıyor kızı tek yakalasan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • yalnızken konuş ancak durumu olumsuz sanarsan dostum kalabalık grupta muhabbete takıl o zaman şansın artar.

ben kalabalık bir grupta takıldığım da sevdiğim sandığım kişi beni seven başkaydı ve çok hoşuma

gitti vala :)

bunlar birde bir kavga çıkarmışlar kendi aralarında :)

0|0
    0|0
  • ortam geregi off git be salak der ama icinden oyyssss bu ne lannn derler en iyisi yalniz yakala

0|0
    0|0
  • çok yerinde bir suru, iyiki sormussun kardeşim

0|0
    0|0
    • Ya bu erkekler için gerçekten çok büyük bir problem bakıyosun kıza birde erkeğe adam da ne tip var nede bir şey ama güzel güzel kızları götürüyor ... Yiyosun kafayı sen yakışıklısın çekicisin ama ortamın yok ))) ancak böyle bir şekilde onlarla tanışa bilirsin ama onların vereceği tepki insanı korkuturyor

• kesinlikle katılıyorum lise dönemimi hatırlıyorumda hep kafamı kurcalamıştı bu soru. Gitsem meraba tanışalım mı desem nasıl tepki verirler diye

• Bize niye sormuyosun.. Cevaplamayın şunu kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...