Yakın bir kız arkadaşınızın sizi kıskandığını nasıl anlarsınız?

Kızlar baksın.. sorum bize :)

Yakın bir kız arkadaşınızın sizi kıskandığını nasıl anlarsınız, hangi hareketleri, sözleri, davranışları onu ele verir? bu kız 10 senelik arkadaşınız ama unutmayın.

Güncellemeler:
bu kız öyle bişey ki, sanırım kıskandığının bile farkında değil. mezuniyetime gelmişti mesela ve orada herkes çok güzel olmuşsun vs. derken ağzını açıp tek bişey demedi. ve annem farketmiş bakışlarını yakalamış, kıskanç kıskanç bakıyordu sana diyor. onun dışında hiç böyle içtenlikle güzel bişey dememiştir, sürekli kendi aldıklarını gösterme çabasındadır. o istanbulda, ben izmirdeyim. ama kendisi aslen izmirin köyünden:) geliyor buraya istanbulu övüyor izmire köy diyor.. komplekslimi, kıskanç mı?
ha ekliyim bu arada ben yurtdışında doğdum büyüdüm:) o devletten mezun olurken ben özelden mezun oldum vs. vs. bunlarda detayları. normalde hiç aldırmam böyle şeylere küçümsemekten hele nefret ederim ama bu kızın hareketleri deli ediyor beni..

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben nasıl fark ettim ;

- Kendisi balık etlinin ötesinde şişkoydu ve bana herkes "manken" diye hitap eder. Sürekli sen mi mankensin bacakların çok ince ve çarpık erkekler kalın bacak seviyo derdi

-Yolda laf atanlar kim olursa olsun en berbat apaçilerden ben tiksintiyle kaçmaya çalışırken "Sayemde birkaç laf atıldı bak hepsi banaydı"

-xxx sana bakmaz senin suratın yamuk! (kendisi gününü evde çürütürken bana xxx in yakın arkadaşından teklif gelmişti reddedince de sen rezil oldun o çocuk seni dalgaya aldı demişti)

- Sevgilim olsa seninle aynı ortama sokmam derdi

-Senin sevgilin olursa çok kıskanırım onla 3 günse benle 10 gün görüş! olayı vardı

-"Erkek dediğin etli kız sever sadece köpekler kemiğin peşinden koşar." derdi

Kız beni kompleks haline getirmişti. Hiçbirini takmıyordum hatta aptallıkları güldürüyordu beni.Artık baktım bu intihar bile edebilir,yolunu verdim.

3|0
    0|0
    • baya belli etmiş artık.. çok teşekkür ederim uzun açıklayıcı cevabın için. sende en iyisini yapmışsın:)

• Rica ederim ne demek :) Evet,aylardır kafam rahat :)

Erkekler Ne Diyor 2

• birşeyler söylerim kısa kısa cevaplar verir... hissedilir yani...

0|0
    0|0
  • hoşlandığın erkek konusunda sana salak saçma seyler söyler seni soğutmaya çalışır sevgilin varsa aranı bozmaya çalışır senden hoşlanan varsa onun için salak saçma yorumlar yapar beğendiğin elbiseye b*k atar öyle yani daha sayimmi

0|0
    0|0
    • Say ama diyelim bu kız daha sinsi biri :) böyle belli etmez

• sende ne emmeye ne gömmeye geliyon be kızım olmazki böyle

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 10

• Her mutlu olduğun konuda kusur arar, sevgilini senden soğutmak için elinden geleni yapar, giydiklerini ve davranışlarını sürekli yargılar. İyiliğini düşünme bahanesiyle eleştirir gibi yapıp hayatına müdahale eder.

Senin sevgini kendisi ve sevgilin arasında kıyaslar. Sen ondan başkasıyla ilgilenince surat asar, tavır yapar...

1|0
    0|0
  • anlasilir kesinlikle... o kadar uzun süreli bir arkadasi taniman gerekir. benim arkadasimin midesi agrir adetmi oldu yoksa ihsalmi hemen anlarim :D :D

0|0
    0|0
    • günellemen hayli ilginc. sende biraz onu kiskaniyor olmuyasin? istanbulu övüyormusda izmirin köyündenmisde sende ondan asagi degilsin... birbirinizi kiskanmaktan vazgecin ya acikca konusun bunu yada sallayin gitsin

• ironi akilli insanlarin sakasidir... anlayana be güzelim. cok bilende cok yanilir gizli kullanici...

konusma madem o hatunla iste salla diyoruz ne saygisizsin be yol al mol al.

• tersleyip, laf sokup sonrada konuşma diyorsun? bu mu yardımın, fikir vermen? kalsın ya:) yinede sağol, yorulma daha fazla ;)

• Benimde var öyle bir arkadasım zamanında sevgilime beni kötülemistii sevgilisinin kuzeniydi sevgilim okadar kasarlıklarına göz yumdum ama en sonunda tekmeyi koydumm..Ne sırları var bende ama söylemiyorumm kimse.Büyüklük erdemliktiir..

0|0
    0|0
  • biz kızların 6. hissi çok kuvvetlidir , ben hislerimde yanılmam ve kıskandığı saklasada çıkar sonuçta. ama en çok bakışlarından anlarsın yada sen konuşurken her lafına kusur arıyorsa , giydiklerine takına hatta parfümüne bile laf söylüyorsa seni kıskanıyordur:))

0|0
    0|0
  • 10senelik arkadaşımın kıskandığını hemen anlarsın ki zaten.Davranışları biraz tedirginleşir saklamaya çalışır hafiften yüzü kızarabilir.Yani sen arkini tanıyosun zaten onun değişik davrandıını farkedersin

1|0
    0|0
  • gıydıgınızı aldıgınızı sıze yakıstırmaz guzel degıl der

2|0
    0|0
  • kızda kişilik kompleksi var iste en iyi gözlerinden anlarsın istediğini söyleyebilir rol yapabilir ama gözleri yalan söyleyemez.(cok klişe oldu ama bakışlarına odaklan) :))

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor kişilik kompleksi..

• BOĞ ÖLDÜR :d

0|0
    0|0
  • seni taklide başlayabilir. mesela benm bir arkadaşm vardı kızı hiç etek giyerken görmedim bede giymezdim. birgün kafama esti giydim ertesi baktım süper mini giymiş gelmiş :D ben ayakkabı alırdım parası olmasa bile birilerinden borç bulur o da alırdı.

0|0
    0|0
    • hmm o çok belli etmiş artık:) ben daha sinsi bir kızdan bahsediyorum ama.

• bu kızda sinsi sonra arkamdan oyun çevirmişti. dikkat et yüzüne belli etmez ama seni kıskandığı için arkandan oyun çevirebilir seni insanlara kötüleyebilir eğer çok sinsiyse sonrada gelir yüzüne güler

• tamam teşekkürler

• arkadaş olma amacın ne peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...