Erkek arkadaşınızı, nişanlınızı veya eşinizi başka bir bayanla gördünüz, ne yaparsınız?

erkek arkadaşınızı nişanlınızı eşinizi başka bir bayanla gördünüz .

ne yapardınız ? ( yapabilcekleriniz yazın lütfen )

0|0
23|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Ne yaparlarken gordum? Onemli olan bu. Bir kafede oturmus bir sey iciyorsa sorun yok mesela benim icin. Genelde oyle bir sey yapacaksa haber veriyor zaten.

1|0
    0|0
  • o an onu ararim ne yapiyorsun diye yalan söylüyorsa ki zaten benden gizli sakli görüsmüs ister bacim desin olay orda biter ve bitirdimde!

0|0
    0|0
    • kimse kusura bakmasin atesle barut bir arada kalmaz ister arkadas olsun arkadasisa benide yaninda götürür ben kadinlarin arkadasliklarina güvenmiyorum kadinin düsmani baska kadindir ki devir öyleki millet birbirinin elinden herseyi alir oldu

• alır karşıma konuşurum kim bu drim dinlerim sonra o bayanı bulurum arkadaşımın dedğiyle bayanın dediği aynıysa kendimi naza çekerim burnu sürtsün sonra kendini affettirmesini beklerim bir daha o bayanla konuşmaması gerektiğini ve bir daha böyle bir olay yaşanırsa bırakacağımı söylerim affedeim ama ikisininde verdiği cevap farklı olursa bırakırım tokat atarım numaramı değiştiririm bir daha beni bulamaz ...

0|0
    0|0
    • bence sacma aldatıyorsa zaten ağız birliği yaparlar tabi o kızda seni ona sormazsa

• ama sen onları gördüğünü belli etmeyeceksin onlar ayrıldıktan sonra kıza soracaksın sonra erkek arkadaşını telefondan arayacaksın... haberleşemzler

• hiç bişey yapmam ama bir dahada yanımda yöremde yer alamaz... kesin ve son karar :)... aklı varsa yapmaz kaybı büyük olur...vicdan azabından ölür... başıma geldi sonra yalvar yakar aylarca avare gezdi... en son ili terketti... nuh dersem peygamber demem

0|0
    0|0
    • büyük lokma ye

• böyle bir durumda mı kaldınız ?

• benmi ? yokya asla yakalanacağım yerde olmam herkesle gitiiğim yer araba farklıdır

• gider kızın saçından tutar zemine sürter kıvılcım çıkartıp sevigilimide o kıvılcımla yakarım. neyse sakinim

1|0
    0|0
  • Gördüğüm anda bişey yapmam uygun bi zamanda açıklamasını dinler geçerliliğine bakar ona göre davranırım :D

0|0
    0|0
  • Önce kim olduğunu öğrenmeye çalışırım, havadan sudan sorular sorarak. Ama kem küm ediyorsam ya da yalan söylediğini anlarsam o anki üzüntümle vereceğim kararı tam olarak kestiremiyorum. Ama uzunca sorgularım gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • gözlerinin içine son kez en kin dolu bakışlarımla bakarım. bir daha da yüzümü göremez zaten

2|0
    0|0
  • nasıl ve ne şekilde gördüğüme bağlı?

0|0
    0|0
    • pastanede karsılıklı oturmuslar kahve içiyorlar :)))))

• nerdesin ama ben seni arıyorum :(((

• giderim yanlarına selam verir otururum. saten erkek arkadaşımın beni o kızla tanıştırıp tanıştırmamasından anlarım aralarında bişey olup olmadığını. her selam verdiğiyle aldattığını düşünsem...

• bu bayanın niteliğine bağlı bişey.eğer arkadaşıysa yanındaki kızla tanışırım sohbet ederim ama içim yanarrr tabiii..eğer flört anlamında bi yakınlıkları varsa çok samimiyseler yine tanışırım kızla,kıza sorarım ne bu samimiyet diye.sevgilime sormam ama ona daha sonra ...cevaplara göre sevgilimi kızın yanında rencide etmeden eve geçeriz ve asıl tartşma o zaman başlar...

0|0
    1|0
  • Nasıl gördüğüme bağlı ?

0|0
    0|0
  • ilk susarım sonra dayanamayıp ağlamaya basladığım birgün tüm kinimi nefretimi suratına kusarım.. anında!. bu da benim tarzım ne yapayım:)

0|0
    0|0
  • ne şekilde gördüğüm önemli hoşlanmayacagım bi şekildeyse hıc bırsey demeden hayatından cıkarımtek bı acıklama da beklemem

0|0
    0|0
  • kiminle gördügüme bagli - ve eski sevgilisi falansa onu oldugu yerde bogazlarim hem kizi hem onu.

0|0
    0|0
  • Ben direk sormazdım hiç görmemiş gibi söylicek mi dye bakardım araştrrdm ne olduğnu kendm öğrenrdm aldattığını demiyorsun belki yanlş bişey değil önce anla

0|0
    0|0
  • Herhangi bir tepki vermem yanlarına gitmem ve erkek arkadaşımla bir daha asla konuşmam.

0|0
    0|0
  • yanındaki kız kim ki yani normal arkadaşıysa pek bi şe demem ama eski sevgilisiyse aldatılmış gibi hissederim dolayısıyla kavga çıkarırım belki de ayrılığa kadar gider

0|0
    0|0
  • nasıl gormek mesela ? sarmas dolasmı

0|0
    0|1
  • Allah yarattı kul çıkardı demem Allah ne verdiyse dalarım.

0|0
    0|0
  • çok gördüm öyle biraz üzüldüm sonra yoluma devam ettım:D

0|0
    0|0
  • sessiz sakin ayrılırım

0|0
    0|0
  • susarım görmemezlikten glrm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sessizce ayrılır onun gibi birisine üzülmeye değmeyeceiğini düşünürdüm

1|0
    0|0
  • soru bayanlara gelmiş ama yine de cevap vermek istedim.

her zaman görünen ile gerçek aynı değildir felsefesinden yola çıkarak, nedenini anlamaya çalışırım. kısa bir zaman içinde beni tatmin edecek bir cevap bulamassam. o iş bitmiştir.

0|0
    0|0
    • işi üstündeyse yakalandığında

• Kolay gelsin derim :) o zaman size yapılacak tek bir seçenek kalır, okkalı bir tükürük ve bileğine güveniyorsan okkalı bir osmanlı tokatı ama yumruk değil tokat, çünkü yumruk delikanlıya, tokat o*ya atılır.

• Görülürsem çok sıkı kıvıracağımdan emin olabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • önce öldürürüm sonra döverim:D

1|0
    0|0
  • Hangi durumda gördüğüme bağlı ..

0|0
    0|0
  • önce kendimi sonra seni :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...