Fenerbahçenin Golünü İnandırıcı Buluyormusunuz? Bu Nedir Arkadaşlar?

www.ligtv.com.tr/haber/balikesirde-buyuk-hata

Daha konya maçındaki 2 gol hafızalarımızdan silinmemişken bu gol daha beter birşey demiyorum kimsenin günahını almıyorumda neden hep Feneri bulur ya da Fenerle oynayan kaleciler yer böle golleri? Yine 0-0 bitecek maç saçma sapan golle 1-0 bitti hakemler iş başında olmazsa rakip kalecileri enterasan goller yer bu nedir bizdede panterleşir hepsi?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kaleci topu resmen iceri tokatliyo... o topu celememek icin ya 1.50 boyun olmali ya da sike yapmalisin...

0|4
    0|0
    • Artık günahları boyunlarına Azizinde açıklamaları vardı hafta arasında son şansınız filan diye.

• Hadi onlari gectim tamam ama herseye ragmen bu fenerlilerin hala biz sike yapmadik diye etrafta dolanmalari delirtiyo beni

Kızlar Ne Diyor 1

• SON DAKİKA !!! emrullahın olmayan kız kardeşine mini cooper alındığı öğrenilidi offff yine mi almış bizimkiler.

0|0
    0|2
    • Yinemi almış derken son 4 maçtaki ilk galibiyetiniz. Alıp almamak önemli değil yenilen gol enteresan.

• fenerbahçenin kanarya olduğunu zannediyordum civciv ne alaka ağlamaktan saçmalamayada başladınız iyicene

• Adona demek fenerin kanarya olduğunu sanıyodun tm :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kaleciyi 3. Ligde takımım olsa yine oynatmam komedi gol komedi 3 puan

0|2
    0|0
  • Ya penaltıyla yafda böyle kazanirlar alistik

0|2
    0|0
    • Bizim yediğimiz golü görüyosun bizim bu sene işimiz zor her maç aynı film zorla gol attırıyolar bize kardeşim herkes görüyo bunu dediğin gibi seninde katılıyorum.

• Penaltımızi vermezler bedavadan gol yedirirler

• Aynen öyle hayırlısı olsun izliyoruz.

• 0|2
    0|0
  • Yağmurlu havada olur böyle şeyler. Şampiyonluk yarışındaki rakibimizin böyle kazanması beni de üzdü ama yapacak bir şey yok.

0|1
    0|2
    • Aynen olur böle şeyler konya maçındada kar vardı iki goldede zaten :) Kurabiyeyide bekliyoruz çok normal goldü demesi için :)

• Topa müdahale etti orada o yüzden vermedi bana da izkerken temiz aldı gibi geldi tekrarını izlerken ayağını fazla kaldırdığını anladım.

• Bu konuyu açmanın profesyonel olarak top oynamadığına bağlıyorum kaleci eldivenleri doğru seçilmediği taktirde aşırı kaygandır farkındaysan kaleci emrullah 2. Yarı eldivenini değiştirdi zaten yağmurlu havada gelen topa o şekilde müdahale edilirse kayıp gol olması çok normal ortalığı karıştırmak için laf kalabalığı yapmayın artık

0|0
    1|3
  • Tabikide bulmuyorum adam resmen içeri atıyor. Böyle goller bir bize denk gelmiyor Allah korusun gelmesinde.

0|1
    0|0
  • Benim spor totoyu yatırmaya devam ediyor o rezil kaleciler

0|1
    0|1
    • Niye hep fenere denk gelir onu anlamış değilim yoksa hatalı gol yenir günahta almıyorum.

• Emrullah denen dangalak geçen haftada öyle saçma goller yedi , günahlarını almayalım direkt

• Feneri kıskanma :D sanki bilerek yedi adam

1|0
    0|3
    • Günah almam kıskanılcak bir durum yok ama konya kalecisinin yediği iki golüde unutmadık niye hep fenere karşı birazda bize beşiktaşa filan olsun :) Bu akşam olurmuş bide ne gülerim :)

• Bu Fenerbahçenin büyüklüğü. Heyecan yapmıştır, yoksa balıkesire balık falan göndermemiştir Fenerbahçe merak etme ;)

0|0
    0|2
    • Artık bilmiyorum balıkmı göndermemiştir ekinlerimi biçmemiştir tarlalarmı büyümemiştir :)

• Bak bilader. Ben 2011 senesinde her maçı soluk soluğa izleyen biriyim. O sene bütün absürdlükler, son saniye golleri falan trabzon lehine oldu. Tamamiyle siyasi bir sebepten ötürü Fener şikeci ilan edildi. Aynen , komutanların terörist ilan edilmesi gibi. Şimdi mahkeme bu kararı bozdu. Yeniden yargılayacak. İnşallah ak kara ortaya cıkacak. Ama o sene bütün maçları izleyen biri olarak o futbolcuların hakkını yedirmem kimseye. Ve o seneki müthiş taraftarın. Fener şike yapmış mıdır? Diğer bütün takımlar gibi teşvik ve şikeye bulaşmıştır. Ama Fener o sene anasının ak sütü kadar helal bir şampiyonluk kazanmıştır. Ok bye.

• Sen kendini kandırıyosun çoğu fenerli bile kabul ederken :) Ok bye.

• Oncelikle futbol oynamadiysan boyle havalarda boyle konuşman gayet normal :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...