Bir gün sabahtan akşama kadar spor salonunda çalışırsam sonuç ne olur?

Bir. günde ne kadar sertleşebilir basenlerim? Birde spor salonunda basenlerimin sertleşip zayıflamasj ama yüzümden kilo kaybetmemem için ne yapabilirim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenmansızsan ertesi gün her yerin ağrır, yarardan çok zararı olur :)

0|0
    0|0
    • Hayır antremanım var squat yapıyorum koşuyorum esniyorum

• Ben de bir günde biraz şişer kasların ama kalıcı olmaz, ertesi gün daha kaslı görünürsün, kalçaların sertleşir falan demeye çalışıyorum, ama sporu düzenli yapıcam diyorsan bütün bir gün çalışma diyorum, kasların yıpranır, 4 gün günde 2 saat çalış beşinci gün dinlen, o şekilde bir çalışma planı uygula, 1 ayda gözle görünür değişim sağlarsın...

• Teşekkür ederim, umarım fikir sahibi olmana yardım edebilmişimdir, uğraştırdın beni ama :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Günde O Kadar Yorarsan Kendini,
    Öbür Gün Ayağa Bile Kalkamazsın.
    Spor Öyle Bir İki Gün Yapılıp Bırakınca Sonuç Vermez.
    Sporu Hayatının Bir Parçası Yapıcaksın.
    Hiç Bırakmada Devam Ediceksinki Sağlıklı ve Fit Bir Vücudun Olsun.

0|0
    0|0
  • Çalışamazsin kondisyon yetmez

0|0
    0|0
  • bir günde olucak şey değil bu sabretmen lazım oldu ya bizde 2 günde hayvan gibi kas yapalım var mı öyle dünya 7 aydır amele gibi çalışıyoruz

0|0
    0|0
    • Arkadaşım bir günde mucize beklemiyorumki bir günde ne kadar faydası olur diye sordum

• hiç bir fazdası olmaz en az 1 hafta full time çalışman lazım

• Ölürsün

0|0
    0|0
  • yarına pertt olursun zaten dayanamazsında:D

0|0
    0|0
  • Günde 1-2 saatten fazla spor zararlıdır hiçbir sağlık uzmanı tavsiye etmez

0|0
    0|0
    • Spor yapmakla yüzümden kilo verirniyim?
      Yemek yiyerek ama spor yaparak bacaklarımı zayıflata bilirmiyim?

• Düzenli olarak yaparsan olur herhalde pek bir tecrübem yok

• götünden şırıngayla gan almaya eşdeğerdır bu durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalışamazsın bütün gün bu kadar basit :D öyle bir şey de basenlerini çalıştırırsın diyet yapmazsın yüzünden kilo gitmez ama basenler sıkılaşır anca öyle olur uzun sürede tabiki

0|0
    0|0
    • Basenlerim iki ay önce çok yumuşak ve sarkıktı squat ve walkingle baya sıkılaştı bitek iç bacaklarım kaldı onları da bir haftada süper bir hale getirmek istiyorum. Selülitlerim çok vardı aşırı bu sayede azaldı hala var ama fazla göze batmıyor. Yemek molası vererek bir günde yapamazmıyım bunu

• Oha tek ayak cok zor resimle. ornek verebilirmisin

• Mesaj atarsan daha rahat konuşabiliriz neyin örneğini vereceğimi anlamadım

• 1 günde olmaz o

0|0
    0|0
  • Mefta olursun bir güne amacın ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...