Bacaklarımı nasıl inceltirim?

Merhaba bacaklarımı inceltmem gerekiyor bunu kendime takıntı haline getirdim ama ne yapacağımı bilmiyorum Sömestra kadar en az 2 cm incelmesi gerek.. Tiyatro okuyorum sipariş ettiğim giysilerin olmamasından korkuyorum bu yüzden, lütfen yardımcı olun.. Az yiyip her yemekten sonra spor yapmak mantıklı mıdır bu konuda?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda az ağırlıkla çok tekrarlı çalışıp bölgesel zayıflama sağlayabilirsin. Uzun süreli yürüyüş de işe yarar. kapalı havuza gitme imkanın varsa yüzme bacak bölgesini inceltmeye yarar. Az dirençli sabit bisikletle uzun süre spor yapmak da inceltir. Yani özellikle bacaklarını çalıştıracak egzersizleri az dirençle uzun süreli yapman gerek. Kolay gelsin sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Squat

0|0
    0|0
  • bol bol kola iç

0|0
    0|0
  • mengene ile incelir

0|0
    0|0
  • acaba sen şu dünkü yanlış başlığı atan kız değil misin?

0|0
    0|0
    • Dün buraya girmedim o. o

• yani spor yapıcan başka ne diyim sana. yürüyeceksin koşacaksın.. vs.. erkeklerle aran iyiyse git halı sahada ben de varım de..

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantikli tabiki. Callenetics sporu yap. 15 vecya 10 gub suruyodu sanirim bak internetten yorucu bir spir degil sadece incelmeye yonelik. Kilo kaybi pek olmuyo

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bir de baktım da bir kaç saat içinde falan yazıyor before-after fotoğraflarında doğru mudur?

Yükleniyor...