En çok güldüğünüz ve şaşırdığınız batıl inanç nedir?

Benim en çok güldüğüm çocukken yemeğini bitirmezsen arkandan koşar demeleri... Şu an çok gülüyorum ya :D

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• tabakta ne kadar cok prinç tanesi bırakırsan o kadar cok cocuğun olur derlerdi..

bilerek 2 tane bırakırdım bende..

2|0
    0|0
  • batıl inanç değilde bir söz öbeği var;İYİ DEĞİL. ben bu iki kelimeye hep gülüyorum. Şunu şunu şunu yapma iyi değil, nasıl yani ne alakası var diyosun yine aynı cevap iyi değil.Bilimden ilimden uzak. Birde kendi yakınlarından duyunca bu söz öbeğini gülsem mi ağlasam mı diye şaşırıyorsun :)

1|0
    0|0
  • Kulağın çınladı sana sövüyolar :D

1|0
    0|0
  • karanlıkda öcüler var sneı ham yaparlar derlerdi bu özü adriana lima olduğunu düşünsenize her gece ham yapsın razıyım:)))))))I)

1|0
    0|0
  • Ben türk kahvesini cok severdim hep içme kararırsın demişlerdi :)) ana sarı baba sarı ben esmer :))) doğuluk payı yüksek cıktı

1|0
    1|0
  • kahve içme bak bıyıkların çıkar...

1|0
    0|0
  • türbelerden medet umanlar ev araba iş çoçuk isteyenler varya hah işte onlar bu nasıl bir kafadır bu nasıl bir inançtır ölüden medet umanlar bu ülkede varya boş bir türbe yap bide hikaye uydur yeni türbe açılmış diye yurtdışından gelenler bile olur

0|0
    0|0
  • aletini dik , kafanı inik tut.:)

0|0
    1|0
  • karabasan muhammeti

nedense bana hiç basmadı :)))

0|0
    0|0
    • sen bunu istiyomusun ciddi olamazsın

• hacı karabasan muhammeti kimdir bilmem ama karabasan bana çok gelirdi bi aralar.hatta üzerimden yorganı çektiği filan da oldu.sonradan öğrendim ki bunların hepsi korkudan kaynaklı halisünasyonlarmı.o durum sadece beynin uyanıp bedenin uykuda kalmasından başka bişey değilmiş:))

• çömez mantıklı açıklaman için teşekkürler

bunlar zaten tamamen psikolojik biryeryerede anlatılır ve etki altında kalrsın bilinç altnda yer eder kabus görür korkulu bir rüya onuda karabasan bastı olarak yorumlar... trajikomik bir olay ben böyle bakıyorum olaya...

birde karabasan gelince bana zarar vermesin diye yastık altına bıçak, makas ve buna benzeri malzamalarle kendilerini koruma altın alırlar bu dahada komik ha ha ha ha ...

• hepsi desem

0|0
    0|0
  • insanların inançlarına gülmem.

1|0
    0|1
    • Batıl olan bir şey inanç değildir :)

• Hadis'te geçmeyen şeyler de var ayrıca hadislerin uydurma olup olmadığını da bilemeyiz.

• Hadise uydurma diyen bir insanın zaten inançlara saygı duyması kaçınılmaz :) Hadis dediğin anlatımlarında zaten buharileri var tabii ne demek olduğunu biliyorsan :) Her neyse sana saygı duyuyorum ve susuyorum devam et bu yolda...

Kızlar Ne Diyor 7

• Köpekden korktuğunu belli edersen başından duman çıkar..

kepçeyle çorba içme kız çocuğun çok olur

1|0
    0|0
  • hapsurdugumuzda biri seni anıyor demelerı burnum kasındıgında annemın kavga etcen demesı =))

1|0
    0|0
  • Batıl inançlara inanmıyorum ama tahtaya vurmak alışkanlık oldu bende. Dalga geçmem,komikte bulmam.

0|0
    0|0
  • elım kasınıyo para gelecek sırtım kasınıyor sopa gelecek ayagım kasınıyor yola gıdecem adamlar kırden kasınıyor bahaneye bak:D

0|0
    0|0
  • ayağını elinle kendine çekersen annen baban ölür diyolar. hay lanet

0|0
    0|0
  • yemeğini bitirmezsen arkandan ağlar ya da nişanlın çirkin olur derlerdi...

0|0
    0|0
  • siyah kedileri uğursuz diye görünce saçının çekilmesi ne alakaysa

0|0
    0|0
Yükleniyor...