Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programı bilen duyan gören var mı?

Program level 1, 2 ve 3 ten oluşuyor. Her level 10 gün yapiliyor. Sonuç olarak programa sadık kalırsanız incelmeyi garanti ediyor.

Bu programı yapan ya da yapmış olan var mı merak ediyorum. Görüşlerinizi paylaşır iseniz sevineceğim :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Cok iyi diyolar bak kadinlarklubunde bunun icin sayfa acilmis yapip fotograflarini paylasanlar var ben şınavları falan yapamadigim icin bitakmak zorunda kaldim callen yaptim. Ama cok iyi diyolar gercekten yapabiliyosan kesinlikle azimli ol zaten birakmak istemiceksin degisimleri gorunce :D

0|0
    0|0
    • Biliyorum o paylasimi ama binlerce yazı var orda. Ben 1/8 deyim zaten. Ve şınavda ben de iyi değilim yine de bırakmadım. O bile zamanla iyileşiyor. Bence sen de dene.

Sadece programı level 1 15 gün level 2 15 gün level 3 1 ay seklinde uygulamayı düşünüyorum da. Bilenlere nasıl olur diye danismak istemiştim :)

• Yani çok yoğun bir program ve tüm kas gruplarına hitap ediyor. O yüzden en az bir beden incelemek mümkün olsa gerek. Ama boya göre değişir sanirim. Tabi birakilirsa birkaç aya vücudun kendini salması kacinilmaz. Teşekkürler bu arada ;)

• Rica ederim bol calismalar :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben duydum.

0|0
    0|0
  • program felan hikaye asıl olan düzenli beslenme ve stabil spor yapmak.. bu tip şeylerde evet 30 gün incelirsin bilinçaltın sana oh ne güzel incelebiliyorsun der sonra dayanırsın yemege.. sallayın bu tip şeyleri.. düzenli ve saglıklı beslenin düzenli spor yapın zaten incelip saglıklı bir hale geleceksiniz.

1|0
    0|0
    • Bunu biliyorum sahsim adına. 1 ay yapıp bırakıcak değilim. Kaldı ki sporla bu programla da tanışmış değilim. Beslenmem zaten kontrol altında :) kısacası bu vücudu şekillendiren ve forma sokan bir başlangıç sadece. Bırakmaya gerek yok yani

• Kardeş dünyanın en iyi vücud geliştiricisinin dediklerini mi yalanlıyorsun :D

• Ilk kez duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...