Gözleri şehla imiş...

uzun süredir uzaktan bakıştığım adamla yakından tanışma fırsatım oldu bir de ne göreyim gözleri şehla bu aslında çok hoşuma gitti.kadınlara karşı çekingen olmasının sebebini buna bağladım bilmiyorum ne derece doğru ve gözlerini çok çekici bulduğumu yazdım O'na.Umarım dalga geçtiğimi sanmamıştır gerçekten de bilmiyorum yüzünde kendine özgü yara izi,burnu boxtan yamulmuş vs olan erkekleri çekici bulduğumu farkettim.Benim oldukça güzel,kariyerli bir kız arkadaşımın topal ve çok şişman olan iki adamla çıkmasını hatırlattı.Bu nedir?Eksik olan yanını örtmeye mi çalışıyoruz ,komplex mi var bende de?Sizde böyle kadın ya da erkeği itici veya çekici bulur musunuz?

Güncellemeler:
Ben değil de o sorun edip kaçarsa bu kötü .Ben sorun etmiyorum gayet çekici,ses tonu ,kibarlığı,görgüsüyle,kültürüyle...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hani olur da bir gün biri senle çıkar, bir zaman sonra bırakır seni. Sen neden diye sorarsın o da der ki " Hayatıma sen kadar çirkin biriyle çıkmamıştım, hevesimi almak için çıktım" derse o zaman anlarsın eksiklerin nasıl tamamlandığını...

0|0
    0|0
    • Bu da çok feci aşağılama şekliymiş senin zevkin buydu ben ne yapayım dersin sen de çıkarsın işin içinden..Kalbi güzel olsun,enerjik olsun yarı yolda bırakmasın yeter

• tabi böyle karizmatik görünüp kadını avlamaya çalışanda olabilir asla iddia etmem zira çok bilen çok yanılır bunu da beynimin bir köşesine yerleştiririm ihtimal sonuçta ; sağol

• iyi ya da kötü konuşma hakkınsa sahip değilim elbette. Ama ben sadece senin anlattıklarından dolayı öyle biridir dedim. En iyisini Allah bilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne güzel 40 yaşında bile aşk mümkünmüş, ben 30 oldum diye sıkıntılardaydım

1|0
    0|0
  • Güzelliğinle çirkinlikleri örtmek için yaratılmışsın :)

1|0
    0|0
  • şehla ne pampa ben bilmıyom

0|0
    0|0
    • hafif şaşı. böyle gözünüzü dikip baktığınızda anca belli olacak olan bozukluk.

abartı versiyonu

• heh tamam :D

• komplkex var sen de yaa

0|0
    0|0
    • kimse mükemmel değildir belki de haklısın

Kızlar Ne Diyor 1

• itici ya da çekici bulmam, o da bir insan sonuçta küçümsemek ne haddime benimde var eksik yanlarım. büyük konuşmakta istemem ama böyle birini istemem..

1|0
    0|0
Yükleniyor...