1-2 gün normal konuşan kız neden daha sonra birden bire abi der? Millet bir bakar mısınız....

Anlamadığım bir şey var pembeliler cevaplarsa. Bu abi olayı nedir. Burda bi anlamdırsak. 1-2 gün normal konuşan kız neden daha sonra birden bire abi der. Anlamlandıramadım bi trip atma yöntemimidir. Çok takılmıyorum olaya fakat merak ettiğim neden yapıldığı.

Güncellemeler:
Olayımı anlamadınız. Diyorum ki ne diyeceği çok önemli değil bunu belli bir süre sonra demesi çok garip.

Ergeb diliynenmi anlatayım yoksa.
En iyi cevapta güzel oldu iyide oldu hoş da oldu.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle olayın akışını sana bırakmış,dizginler sende demiş ki:Bir adım gel bana ben abi dedim ama lazım olabileceğini sen hatırlat bana ben de demeyeyim bir daha:-)

0|1
    0|0
    • ama gerçek tecrübeyle sabit baktım bana yüz vermiyor abi dedim gururmum kurtardım diyen çok kadın var inan bana doğuştan eziğiz reddedilmek bize gelmez:-)

Kızlar Ne Diyor 8

• bence basbayağı takılmışsın bu işe:) muhabbet sarmadıysa kızımız inceden mesaj vermeye çalışıyor olabilir bence.

1|1
    0|0
    • Bahsettiğin muhabbet nasıl bi muhabbet. Düşündüğüm şey ise o şekilde bi muhabbetim yok.

• yani flörtöz bir muhabbetten bahsediyorum. eğer o da yoksa aranızda kızcağızım balansı yeni tutturmuş demek ki, seni abilik mertebesine uygun görmüş. e bu da kötü bir şey değil zaten...

• Çok dikkat ettiğim bi şey karakter. Genede garip geldi bana. garip buluyorum bu asma kilit sözleri.

• "abi ya" diye konuşanlara bir tane çakasım gelir.

0|2
    1|0
  • tepkini ölçmek için

1|1
    0|0
  • sen ona yavşadıysan eğer oda ıstmeıyorsa blkıde ondan abi atagı gecıodur

1|1
    1|1
    • ilk yavşayan kendisi iken bu cümleye neremle gülsem. Garip garip insansınız. Senin gibilere fırsat veya şans verilmemeli.

• ne alakası var o zmn abisi ol :D

• Balıkesirin höşmerimini çoğu kişi beğenmez ama oldukça lezzetlidir tavsiye ederim.

• biri onu yönlendirmiş uyarmıs olabilir..

0|0
    1|0
  • sen ona takılma dıe demıstır

0|0
    1|0
  • abi dese ne olcak ki. sende ona kardeşim de.. tüm kızların içine düşmesini bekleme bence

0|0
    0|1
  • sınır koymak için ;)

0|2
    0|0
    • Şaka gibi gelicekte sınır koyan benim.

• hah işte bu sınır koyduğun için gurur yapmış canım ya ee anla sen de ama etkili olmuş:-)

Erkekler Ne Diyor 4

• abi desin kanka desin bı sey fark edermi senın için

0|1
    1|0
    • Farketmez diyemem ama durup duruken. Anlayamıyorum. Garip

• Kendisi geliyor konuşuyor muhabbet ediyor her sey güzel ondan sonra tel veriyor arıyorsun abi diyor o zaman hiç tel verme ya da konuşma mesafe koy araya yaş farkıda 3 yaş yani ben de kızlara abla mı desem acaba etkili olur mu :)

0|0
    0|0
  • yapmışsın bir eşşeklik

0|0
    0|0
  • sevdiğim kız bana abi dedi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...