Güvensizlik beni çok soğuttu. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Biri tarzıyla görünümüyle tamamen mantığıma göz zevkime hitap eden karşılıklı aramızda çekim olan ancak pek eğlenceli durmayan ama mesafeli durduğum (sevgilim olduğu için) diğeriyse daha şimdiden tamamen kendini bana adamış gibi görünen ama geçmişiyle ilgili aklımda soru işaretleri bırakan güvenemediğim şimdiki sevgilim. Ama bu güvensizlik beni çok soğuttu ne yapmalıyım? :(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• yaptığın iş baştan yanlış son sorundaki hatayı sen yapıyorsun geçmişiyle ilgili aklında soru işareti bıraktığını söylerken ya senin yaptığın nedir sen önce kendini sonra o iki kadınıda kandırıyorsun

hadi bunu geçtik diyelim sorunada cevap geçmişindeki aklına takılan nokta nedir yazmamışsın bu durumda sadece tahmini olarak soğuttu diyorsun belliki bitmiş içinde diğeri içinde eğlenceli durmuyo diyosun

gözlerini kapa ve yan yana ikisini kıyasla hangisini gördüğünde için gidiyosa onu seç ama aynı anda iki kişiyi olmaz

0|0
    0|0
    • katılıyorum yorumuna benimde içimden geçenleri sölemek istemişsin süpersin

• ama çok iyi düşün ve karar ver incitmede incinmede

• ya insanın içine bazı şeyler ufakta olsa bir kurt düşürür ve o kurt başka şeylerle beslenerek büyür ya öyle bişe oldu güvensizlik bazı ufak tefekte olsa yalanlar falan... dier kıza gelince aslında kapalı kutu kesinlikle ben bir kişi varken diğeriyle olmam zaten neyse sağol...

Kızlar Ne Diyor 2

• Guven yoksa o iş surmez..

Kızın geçmısınde ne varda guvenmıyorsun ve bana kendını adadı dıyorsun ne yaman çelışkı...

1|0
    0|0
  • Güven olmayanda yerde huzurda olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...