Kızlar için de önemli mi?

bnce bi erkeğin futbolu önemsemesi ve futbolu iyi oynayabilmesi çok önemlidir çünkü karizmatiklik katıyo..

kızlar içinde böyle bişey varmı?

bizde de spor önemli mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kas yapmayacak omuz genişletmeyecek sporlar olabilir ama tabi atletik yapılı kondüsyonu yüksek kızlar her zaman için iyidir... :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Bana göre de bir kızın dağa ekipmansız tırmanması seksi ve karizmatik geliyor. Bunu yapan kız var mı içiniz de ? Desti izdivaç yapalım.

0|0
    0|0
  • Evet önemli olabilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar derken sen kendi cinsini anlayamıyorsan bir terslik vardır bu işte :)

0|0
    0|0
  • erkeğe ne karizmatiklik katacak yaa.Beyfendi kişi futbol gibi basit seviyesiz şeylerle vakit harcamaz.hobi olsun diye tuttuğu bir takım vardır o kadar

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya.ben hayatta oturup ta o futbol saçmalığını izlemem.kırk yılda bi arkadaşlar çok ısrar ederse halı saha filan olur ama spordan çok ticarete dönüşmüş bişey için vaktimi harcayamam ben

0|0
    0|0
  • e tabii sporcu kızlar sıkı ve fit olurlar. yalnız sizde karizma değil seksilik önemli. :D

0|0
    0|0
  • olması gerekir

0|0
    0|0
  • Ben sevmem futbolu.

0|0
    0|0
  • herhalde yani :)

0|0
    0|0
  • evet sırıkla atlamayı bilmeli kızlar

0|0
    0|0
  • önemlidir

0|0
    0|0
  • Eğer iyi spor yapamazsan evde kalırsın bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok benim için çok önemli değil en azından arasıra seyretsin yeterli ...

0|0
    0|0
  • Tek spor dalı futbol değil. Sporla ilgilenmek ayrı yapmak ayrı.Yapana daha çok ilgim olur. TV de saatlerce izlemek ilgilenmek olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...