21.45 cl saati gibi baslayan galatasaray-akhisar maci sizce nasil sonuclanir? Hamza hoca ile ilk lig macinda 3 puan alirmiyiz?

Bence zor mac olur ins alarak maci cikisimizi surdururuz siz neler dusunuyosunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu adama guveniyorum tam benm hayalimdeki kadroyu oynatiyor meloda gelsin tam olacak

0|1
    0|0
    • Melonun eksikligini hissettirmedi colak ama dedigin gibi olur zamanla daha iyi olucaz.

• tabikide hisettirmez benim hayalim zaten melo selçuk emre orta sahası :D
      teşekürler eic :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Teknik Direktörümüz haberlerde gördüğüm kadarıyla iyi bir sistem ve iyi bir kadroyla maça çıkacak yani Prandelli dönemindeki gibi maç öncesindeki kadrodaki saçmalıklar artık sona erdi
    Umarım Hamit oynamaz çünkü oyunu çok yavaşlatıyor ve yıllık yaklaşık 3 Milyon Euro para alıyor geldiğinden beri Schalke maçı dışında iyi maç oynamadı Hamza hoca sezon başında yabancı oyuncuların aldıkları parayı hakedip hakmediğini sorguluyordu kendisinden rica ediyoruz birde yerli oyuncuların aldiklari parayı sorgulasın ,. Semih dışında hiçbir yerli oyuncumuz şu anda üst düzey futbol oynamıyor.

0|1
    0|0
  • gönlümüz Akhisar dan yana ama gs kazanır

0|1
    0|0
  • Hamza hoca nın eski takımı Kendisine yatar. Galatasaray Sahadan galip ayrılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...