Pasolig olmadan maça girilmez mi?

Pasolig olmadan maça girilmez mi?
Maça girmek için başka seçeneklerim var mı?
Tavsiye istiyorum.

0|0
474

En İyi Erkek Görüşü

• PassoLig olmadan maça giremezsin. PassoLig sahibi olmak için de bulunduğun ilde illaki başvuru noktaları vardır gidip bir defaya mahsus ücret ödeyerek kartını alabilirsin.

0|0
    0|0
    • ben internetten aldım. Şu an kredi kartımdan onay bekleniyor. Ama biletler şimdi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

• hatta 5 liraya düştü konuştukları var ama

• Passolig kartı, passolig kredi kartıyla aynı şey dimi? Ve tek sefer olduğuna emin miyiz? Aylık bir kullanım şeyi falan var mı passolig kredi kartının

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Passolig kimi zengin etti? Hangi yandaşı acaba :S Sırf bu yüzden almıycam almıycam kuruyup gitsem de almıycam.

3|3
    0|0
  • @aze23 adlı arkadaş açıklamış fakat eklemek istediklerim var.. Passolig başvurusunu internet üzerindende yapabilir başvuruyu yaptıktan hemen sonra normal stad gişesine gidip o maç için tek kullanımlık maç bileti alabilirsin.. Kartın eline ulasıncaya kadar bunu uygulayabilirsin. Passolig kart ücreti 15 TL + Eve kargo ücreti 7.5 TL eğer kargo ücreti ödemem diyorsan merkez ptt şubesine gönderilir. iyi geceler.

1|1
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla yok ama passolig'i olan bir arkadaşın varsa onunkini kullanabilirsin. Devredilebiliyor.

1|0
    0|0
  • Tek kullanım li kart var :D

1|1
    0|0
  • giremezsin bu sene buna tepki olarak bütün stadlar boş kalıyor maçlarda, kişi başı 20 tl yıllık aidat var soygun var yeni saraylar yeni gemicikler lazım malum

1|0
    0|0
  • Kartını hemen almak istiyorsan git stada statdan 15 dk içinde anında veriyorlar internetten başvuru yaptığın taktirde kartını 15 is gününde ancak alırsın yani en mantiklisi stad

1|0
    0|0
  • futbol maclarına gidemiyorsun
    basketbola gidebilirsin.
    Türkiye milli takımı maclarına da

0|0
    0|0
  • giremezsin sadece şampiyonlar ligi ve avrupa liginde geçerli değil pasolig o zaman girebilirisin

1|0
    0|0
  • Sadece Milli maclara ve basket malarına gidebilyirosun

0|0
    0|0
  • Lig maçlarına giremezsin

0|0
    0|0
    • neden bugünkü maça TS taraflara bilet satmıyorlar? Çok saçma buluyorum.

• Giremezsin cikartman gerekiyo.

0|0
    0|0
  • internetten basvuru yapıp daha gelmediyse mac gnü stada gidip basvurum daha gelmdi dediginiz zaman size tek girşlik kart verecekler bu gireceginiz yerin fiyatyla alınır extra ücret ödemcen

1|0
    0|0
  • anlamış değilim cok salakca bir uygulama.

1|0
    0|0
  • Süper lig harici girebilirsin kısaca
    Süper lig = passolig
    Ziraat + türkiye kupası = bilet.

1|0
    0|1
  • Pasollig olmadan kesınlıkle gırmezsın maalesef

1|0
    0|0
  • passolig yoksa maçta yok... lanet federasyon yüzünden

0|0
    0|0
  • Gruplardaki takimlarin maclarinada girebiliosun passoligsiz. Ankaragucu Göztepe gibi büyük takımların maclarina girebilirsin yani. Passolig arkadasini fişlemektir. Almayin aldirtmayin. Endüstriyel futbol kötü bişey..

0|1
    0|0
    • almayın dediğin kural ama. Bir tramvaya kartsız girmek gibi

• Macta kural yok ki. Ikiye bir girseniz bile vikartamazlar. Her zaman giselerden mactan 20 dakika kalaya kadar cok fazla yuklenmebolur. Iceri ne sekilde girersen gir cikartamazlar. Bir bilet ile 3 kisi iceri girmisligimiz olmustur.

• Passolig ücretleri takımdan takıma değişiyor. Kartın gelmedi ise stat gişelerinden 5 liraya tek geçişlik kart alıyorsun + bilet ücreti veriyorsun.

0|0
    0|0
  • Pasolig başvurusunu netten yaptıysan aynı siteden kartın gelesiye kadar bilet alımı yapabilirsin. Sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
    • evet onu öğrendim. Kartımı bekliyorum

• Kartının eline ulaşmasına gerek olmadığını biliyorsun yani dimi? Sıkıntı yok öyleyse

• Ben Besiktasliyim takim sampiyonluga oynuyor burnumun ucuna maca geliyor adamlar yilda 1 ona da passolig var diye giremiyoruz bir de yasalastirdilar siyasilarin oyunlari bunlar gezi parkini tribunden indirmek icin yapildi bilhassa cArsi taraftarini engellemek icin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne bilim ben:)

0|0
    0|0
  • girilmez

0|0
    0|0
  • ya yurtdışından misafirim gelicek onu pasolig kartı olmadan sokamazmıyım? yani illa onun da mı kartı olmak zorunda? kendi kartımdan alamıyor muyum? ya da pasolig kartı olmadan alabileceğim bir bilet yok mu

0|0
    0|0
  • girilemez :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...