Pasolig olmadan maça girilmez mi?

Pasolig olmadan maça girilmez mi?
Maça girmek için başka seçeneklerim var mı?
Tavsiye istiyorum.

0|0
3|74

En İyi Erkek Görüşü

• PassoLig olmadan maça giremezsin. PassoLig sahibi olmak için de bulunduğun ilde illaki başvuru noktaları vardır gidip bir defaya mahsus ücret ödeyerek kartını alabilirsin.

0|0
    0|0
    • ben internetten aldım. Şu an kredi kartımdan onay bekleniyor. Ama biletler şimdi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

• hatta 5 liraya düştü konuştukları var ama

• Passolig kartı, passolig kredi kartıyla aynı şey dimi? Ve tek sefer olduğuna emin miyiz? Aylık bir kullanım şeyi falan var mı passolig kredi kartının

Erkekler Ne Diyor 73

• Passolig kimi zengin etti? Hangi yandaşı acaba :S Sırf bu yüzden almıycam almıycam kuruyup gitsem de almıycam.

3|3
    0|0
  • @aze23 adlı arkadaş açıklamış fakat eklemek istediklerim var.. Passolig başvurusunu internet üzerindende yapabilir başvuruyu yaptıktan hemen sonra normal stad gişesine gidip o maç için tek kullanımlık maç bileti alabilirsin.. Kartın eline ulasıncaya kadar bunu uygulayabilirsin. Passolig kart ücreti 15 TL + Eve kargo ücreti 7.5 TL eğer kargo ücreti ödemem diyorsan merkez ptt şubesine gönderilir. iyi geceler.

1|1
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla yok ama passolig'i olan bir arkadaşın varsa onunkini kullanabilirsin. Devredilebiliyor.

1|0
    0|0
  • Tek kullanım li kart var :D

1|1
    0|0
  • futbol maclarına gidemiyorsun
    basketbola gidebilirsin.
    Türkiye milli takımı maclarına da

0|0
    0|0
  • giremezsin bu sene buna tepki olarak bütün stadlar boş kalıyor maçlarda, kişi başı 20 tl yıllık aidat var soygun var yeni saraylar yeni gemicikler lazım malum

1|0
    0|0
  • Kartını hemen almak istiyorsan git stada statdan 15 dk içinde anında veriyorlar internetten başvuru yaptığın taktirde kartını 15 is gününde ancak alırsın yani en mantiklisi stad

1|0
    0|0
  • Sadece Milli maclara ve basket malarına gidebilyirosun

0|0
    0|0
  • Lig maçlarına giremezsin

0|0
    0|0
    • neden bugünkü maça TS taraflara bilet satmıyorlar? Çok saçma buluyorum.

• internetten basvuru yapıp daha gelmediyse mac gnü stada gidip basvurum daha gelmdi dediginiz zaman size tek girşlik kart verecekler bu gireceginiz yerin fiyatyla alınır extra ücret ödemcen

1|0
    0|0
  • anlamış değilim cok salakca bir uygulama.

1|0
    0|0
  • giremezsin sadece şampiyonlar ligi ve avrupa liginde geçerli değil pasolig o zaman girebilirisin

1|0
    0|0
  • Pasollig olmadan kesınlıkle gırmezsın maalesef

1|0
    0|0
  • Süper lig harici girebilirsin kısaca
    Süper lig = passolig
    Ziraat + türkiye kupası = bilet.

1|0
    0|1
  • Ben Besiktasliyim takim sampiyonluga oynuyor burnumun ucuna maca geliyor adamlar yilda 1 ona da passolig var diye giremiyoruz bir de yasalastirdilar siyasilarin oyunlari bunlar gezi parkini tribunden indirmek icin yapildi bilhassa cArsi taraftarini engellemek icin

0|0
    0|0
  • Giremezsin cikartman gerekiyo.

0|0
    0|0
  • passolig yoksa maçta yok... lanet federasyon yüzünden

0|0
    0|0
  • yerel gazetecilerden tanıdık ayarlayıp basın tribününe girebilirsin..

0|2
    0|0
  • Gruplardaki takimlarin maclarinada girebiliosun passoligsiz. Ankaragucu Göztepe gibi büyük takımların maclarina girebilirsin yani. Passolig arkadasini fişlemektir. Almayin aldirtmayin. Endüstriyel futbol kötü bişey..

0|1
    0|0
    • almayın dediğin kural ama. Bir tramvaya kartsız girmek gibi

• Macta kural yok ki. Ikiye bir girseniz bile vikartamazlar. Her zaman giselerden mactan 20 dakika kalaya kadar cok fazla yuklenmebolur. Iceri ne sekilde girersen gir cikartamazlar. Bir bilet ile 3 kisi iceri girmisligimiz olmustur.

• Passolig ücretleri takımdan takıma değişiyor. Kartın gelmedi ise stat gişelerinden 5 liraya tek geçişlik kart alıyorsun + bilet ücreti veriyorsun.

0|0
    0|0
  • Giremezsin

0|0
    0|0
  • Üzgünüm stsl ve ptt 1. Lig maçları için zorunlu
    Loca sahipleri ve konukları için statü farklı olabilir belki

0|0
    0|0
  • Pasolig başvurusunu netten yaptıysan aynı siteden kartın gelesiye kadar bilet alımı yapabilirsin. Sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
    • evet onu öğrendim. Kartımı bekliyorum

• Kartının eline ulaşmasına gerek olmadığını biliyorsun yani dimi? Sıkıntı yok öyleyse

• artık girilmiyo

0|0
    0|0
  • Daha dün Beşiktaş Trabzonspor maçına gittim passo falan hikaye cesaretli olacaksın turnikeye geldiğin an öndekine yapış 10 kişiden 2 sini falan geri çıkardılar ama her türlü girersin

0|0
    0|0
  • Vayyy ilginç bir soru?

0|0
    0|0
  • Giremezsin.

0|0
    0|0
  • Gidemezsin : D

0|0
    0|0
  • Bende yeni duydum girilmiyormus ay ne kadar dacma ya mesela ben sivastan pasoling aldim maca girdim diyelim Ankara gittigimde o pasolingle girebiliyomuyum otobus ego akbil gibi bisey heralde bu

0|0
    0|0
  • giremezsinnn

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...