Sevgilimin sadakatını ölçtüm ve

sahte face actm ve sevgilimi ekledım önce suphelendi ama sonra atladı beni anlamasın dıe sifresini arkadasıma verdım her defasnda sevgilim yazıor ona gecen agzını aramak ıcın facebookna kız eklıorsusun dedim hayır dedi fakat normal olarak aradığımda hmm hmm deyip gecıstiriyor umursamıyor ayrılmıyorda napmam gerek

Güncellemeler:
arkadasm şu an facede gecenin 2 sınde onu aramış ben durur ken sabah sabah rüyandamı gördün be adam hemen mesaj atıor
bırde arkadasma kendine bağla demistm önce hoşlanmadan girdi cinsel anlamda bırlikte olalım demeye kadar getrdı cock önce benden süphelendi kız arkadasm var demeye basladı sadece arkdas olalım gel misafirim ol demeye basladı simdi de mesaj atıyormus ıkı de bir ben mesaj atmıorsun eskısı gibi dediğmde işlerm yoğun derdi sevgimi dile getirecek bir söz atardm cevap gelmez aksamına arardm gördm tesekkur ederm derdi... bırde ılk sevgilim bu benm ya 4 yılı ne çbuk harcadı zamanımı caldı ve hala calmay

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin olmayan sadakatini nasıl ölçtün ki ¿

1|0
    0|0
    • :) yokmus öğrenmis oldum

• =)99 sen burcu boşver buna yol ver yaptığını suratına tokat gibi vur yoksa arsız olur yine yapar

• aslında ayrıılk planım var ama cabuk gelısmıor olylar arkadasm faceye girdiğinde o olmuyor

o olduğunda arkadasm olmuyor mesaj attım girdiğinde yazarmısn dıe arkadasa

Erkekler Ne Diyor 5

• Hala bunu soruyorsan pes.

1|0
    0|0
    • napayım önerin nedir

• Arkadaşım bariz olarak sana yalan söylüyor sence ne yapmalısın ? Ayrıca fırsatları da kaçırmıyor.

• evet bir dalı tutmadan diğerini bırakmak istemior arkadasma mesaj attm girdiğinde mesaj atarmısın bızımkı yazıor dedim umarm girer

• senin yaptığın yanlış ama tuzak kurma bu resmen sevgide tuzak kurlmaz kumpas kurulmaz senle iken sen onla iken mutluysan neden deşiyorsun iğdeliyosun güveni aynısını o sana yapsam hoşuna gidermi

1|0
    0|0
    • napmalıydım arkadasım senin içine süphe düşse senınle ılgilenmese ayrılmayada yanasmasa ne düşünürsün

• anladım tesekkur ederim vaktını ayırıp konumu cevapsız bırakmadığın için

• rica ederim nedemek benim için bi zevkdi senle paylaşım

• sen ayrıl o zaman :DD nıye hala yanındayn boyle bı embesılle :D berabersın

2|0
    0|0
    • ayrılcam benm olduğumu anlasın ıstemıorm ıkı gündür aramıyor pat die nasıl ayrılalm ne diyeyım

• Sonra kızlar klasik cümleler kuruyo sebepsiz ayrılıyo dersiniz.. Al örnek karşında işte:)

• :D:D barbossa bısı mı dedın canım :D

• yüzüne vur sen ayrıl niye onu bekliyon ki madem bu kadar rahatsız oldun

1|0
    0|0
    • benm oldugumu ögrenmesin bıtırcem ayrılıorum senden demem yeterlısı ıkı günden beri aramıyor ararsa eğer açmasam mı

• büyük konusmak istemıyorum barışmak istemiyorum geri dönmek gibi bir niyetim de yok Hayırlısıyla bir ayrılsaydım üzerimden büyük bir yük kalkacak

• ozaman kolay gelsin snaa nediyeyim :D

• ondan sen ayrıl

1|0
    0|0
    • tamam ayrılcam da nasıl bıttı deyınce neden demeyecek mı zaten burc yorumuna baktm eylülde taze ilişkiye baslayacaksınız diyordu

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden senin olduğunu öğrenmesin ki.. Yaptığını yüzüne vurmalısın bence..

1|0
    0|0
    • o öyle uyanıkkı haklı iken haksız duruma düsmek istemiyorum

• genıs dusun dedınde oda bu huyumdan yakınırdı darsın derdı sıg dusunuyorsun :) benı begenmedgı ıstemedıgı öncedende bellıydı ama tescıllendırmek zorundaymısım gıbı hıssettım kendımı:)

• Laf cambazlığı yap demek istemiştim.:) Haksız duruma düşmemek için bunu yapman lazım:) Tescilledin ve anladığım kadarıyla aklına bi soru işareti kalmadı.. Bende face konuşmalrı duruyosa çıktısını al ve eline tutuştur gerekirse konuşmalardan da aklınızda kalanları yazın bi kağıda verin böylece o durumu anlayana kadar yanından ayrılırsın konuşmana gerekte kalmaz:) Ben olsam böyle yapardım en azından :)

• sahte ve kendı facenden aynı mesajı at Bitti Diyeg*tolsun yawsak !

1|0
    0|0
    • :) benm olduğumu bilmesın o kisinin ama aradığnda ayrılcam bir konusma düşünmem lazm... keske etkili konusan kızlar gibi olabılseydm ne güzelde bağlıyorlar karsı cınslerı bu çocuk benm güvenımın içine de etti.. arkadasımın yazılarına bakıorum ne güzel konusmus ben olsam üretemem o kadar

• salak mısın kızım böyle şeylerle uğraşıyon şu face olayını bitirseniz artık

0|1
    2|0
    • salaklıkla ne ilgisi var bence sert en azından gerçek yüzünü görmüs oldum şerefsizin

• nasıl ayrılaym benm olduğumu anlamasn o kızın benm yaptrdığımı

• onu da sen düşün :)

Yükleniyor...