Sevgilim sürekli şaka yapıyor ne yapayım ben :)

Arkadaşlar sevgilim sürekli böyle gülelim istiyor yani şakalar yapıyor hep mesela bakın daha iyi anlayın diye dün dedim ki köy çok güzel dedim dün köydeydim cevap bitanem çok beğendiysen sana 1 tane inek alayım besle :))))) Arkadaşlar sürekli böyle ya allaihm ciddi olması için gerçekten ciddi bi konu lazım .. Hep konuşur sohbet eder hani mesaja cevap vermeyim direk ikinci mesaj gelir onada vermeyim garanti arar ..

Bana düşkün sevgisinden saygısından şüphem yok .. Ailesi tüm akrabları biliyor seviyor benim ailemle tanışmayı çok istiyor ..

Bende biraz sorunlym bana onlara rağmen katlanıyor ..

Ama hep böyle yani hep güleyim o beni güldürsün:))

Mesela biraz kılo alıyım hemen söylüyo yanında oldgm zaman göbeğime elliyor :)) Çok çok dobra :)) ama çokta saygılı yeri gelince..

Şaka ya vurarak benle ilgilenmiyor değil dışarda gözü gibi bakar göğüs arasından çanta taktirmaz kendi eliyle düz taktirir bu derece yani beni tek bi yere göndermez :))

Arkadaşlar bunlar sorun olabilir mi sizce ileride dobra olması şakaya vurması ? :))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bugün bi arkadaş anlattı, çok hoşuma gitti. bi laz fıkrası anlattı. laz hep diyomuş ki çevresine, “ben bak hastayım, ben hastayım, ben hastayım” diyomuş, kimse dinlemiyomuş kendisini. “ben hastayım, ben ölücem, bana bakın” filan…

sonra demiş, “ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın” demiş. mezar taşına yazmışlar: demiş ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız, bak noldu şimdi?

heheh. ha? yani, bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş. ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız nooldu şimdi? gördünüz mü?

Sevgilin Hasan Mezarcı mı ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• dedim ki köy çok güzel dedım dün köydeydim cevap bitanem çok beğendiysen sana 1 tane inek alayım besle :)))))

Mesela biraz kilo alıyım hemen söylüyo yanında oldgm zaman göbeğime elliyor :))

Şaka anlayışın bu mu senin ( sizin ).

Mizah kültürünüze hayran kaldım bunlara da gülebiliyorsan seni güldürmeyecek canlı yok ki :)

0|0
    0|0
    • Sen kendını ne sanıyorsun :) ? mizah kültürümüz elbette bu degıl ama bu bi olumlu bakıstır anladın mı ... Herkese böyle cevaplar vererek ne sanıyorsun yani kendını :) ?

• evet bi kaç kez daha yorumunu okumustum ..

valla gizlinin arkasına sıgınıcak degılım .. istersem çkarım da fark etmez

• Gerek yok ben buyum üzgünüm. Kimseyi pohpohlamam doğruyu söyler dobra olurum. Atalarımız boşa dememiş doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar :) Kolay gelsin sana

• ne kadar meraklısınız dert aramaya . daha ne istiorsunki anlamış değilim. ...

0|0
    0|0
  • Onunda yapısı bu demek ki.Biraz şen şakrak bir insandır.Bende öyleyimdir.Ama ciddi konularda ciddiyetimizi takınırız tabi :)

0|0
    0|0
  • napcan ciddi adamı bu adamla yaşlanmassın valla :D

0|0
    0|0
  • işte ne güzel espiri yapacağı yeri biliyor durcağı yeri biliyor:)

0|0
    0|0
  • güzel bir şey işte hayat dolu bi sevgilin var

0|0
    0|0
  • okurken resmen kendimi gördüm anlattıklarında heycanla milletin ne diyeceklerini bekliyorum şimdi.d bu arada sen bu durumdan pek bi şikayetçi değilsin gibi geldi bana yoksa yanılıyormuyum?

0|0
    0|0
    • degılımde 2 yıl oldu sımdı hep böyle sorun olur mu ılerıde hıc bılmıyorum arada sırada şikayetci oluyorum ama çaktırmıyorum :)

• sana rahat atmış bacım :)) millet eşim çok ilgisiz falan diye dert yanarken sen esprili çocuğu bulmuşsun neyi sorguluyosun.boşver gülün geçin nevar bunda hayat bukadar ilerisini düşünmekiçin çok kısa.d

• :)) dogru..

• iyidir iyi :)

0|0
    0|0
    • allahım ıste onunda en cok verdıgı cevaplardan bırı :) iyi olur iyi iyidir iyi :))

• ben sevgilinim diyomuşum :) şaka şaka sen birini çekemiyosun iki tane olursa hiç düşünemiyorum :D

• :D:D

• sen de enseye şaplak at.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu iyi bişey aslında yanında hiç sıkılmazsın en kötü durumda bile gülümsetir yüzünü ama şu var, bazen ciddi de olmak gerekiyor..bazı durumlar şaka kaldırmıyor. hani yerine göre davranan biriyse sorun yok bence.. yeri gelecek ciddi olacak yeri gelecek şakacı.. ama sürekli şaka havasındaysa o zaman o sorun olabilir. hani şahsen ciddi bişey söylerken ya da ciddi bir konu konuşurken de laubali davransa sevgilim beni sıkıntı basar..

0|0
    0|0
    • yok ciddi konusurken bı sıkıntım varken ona anlatırken normal konusuyor hatta sorunumu çözmeye çalısıyo

• ee o zaman mesele yok? sorun ne:) gayet iyi herşey

• Sn varsn ya ınege ne gerk var de:D

0|0
    0|1
    • diyemem işte asla kıyamam oda demez öyle birşey :))))

Yükleniyor...