En iyi omuz ve sırt geliştirme haraketleri nelerdir sizce?

Sizce en iyi omuz ve sırt geliştirme haraketi?

0|0
5|63

En İyi Erkek Görüşü

• apartmana kömür çekilecek valla süper gelir omuza sırta:DDDD

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 62

• ŞInav-mekik-barfix

0|0
    0|0
  • Yüzmek. En iyisi budur.

0|0
    0|0
  • www.bodybuilding.com/fun/workout/exercise.html

Bu linkten istediğin bölgeyi seç ve puanlamalarına bak en iyi puan hareketler en iyisidir emin ol :)

0|0
    0|0
  • yuzmek. duzenli yuzmek tum spor aletlerinden daha etkilidir.

0|0
    0|0
    • 22kg. kaldırmakla Yüzmek Arasında Uçurum Kadar Fark Var.

• emin ol profesyonel bir yüzücü 22. kg basan birinden daha sağlam kaslara sahiptir.

• Evinde dumbell varsa düz bir şekilde tut ellerini kendine yasla yani dumbell shrugs , ve omuzunu yukarı doğru oynat sırt içinde back lat puldown seated rows veyahut t bar varsa evinde t bar rows yapabilirsin bent rows daha etkili olabilir vücut ölçülerini verirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Barfiks yeter de artar bile :) ters düz, kapalı açık bir çok versiyonu var :)

0|1
    0|1
  • iki adet dambıl al ve kollarını 3 x 10 şeklinde yukarıya aldır ve omuz hizasına indir dinlen. sonra kollar dik bir şekilde yine 3 x10 omuz hizasına kaldır ve bele indir. 3 günde bir yap salona gitmiyosan gidiyorsan zaten orda programında dahil olacaktır :)

0|0
    0|0
  • Barfiks

0|0
    0|1
  • Bilmeyenler ne diye "bilmiyom" diye cevaplar.. Cevap mı bu?

Arkadaşım, super set yapıcaksın

omuz + sırt
    omuz + sırt
    omuz + sırt

5*12 şeklinde ve hareketler arasında fazla dinlenme. Maksimum ağırlıklar la çalış...

0|1
    0|0
  • balfıks

0|0
    0|1
  • Germe hareketleri ile birlikte pull-up. Bak chin-up demiyorum, göğüs çalışmıyoruz.

0|0
    0|0
  • damblla kokunu ac kapat genıslıyor

0|0
    0|0
  • bar ı alıcan alına açuvlar içe bakacak şekilde ilk omuza sonra kafa üstüne doğru kaldırcan çok etkili ve zor bir yontem. sırt için sırt mekiği çek barfiks aleti varsa hiç uğraşma mekikle

0|0
    0|0
  • Dumbell fly yap 3 set 15 tekrar 10 kg lık larla basla unutma calıştırdığın kas gurubunu 48 saat dinlendirmelisin👍

0|0
    0|0
    • Dumbell fly gogus calistirir. O senin dedigin yana acis oluyor. Yan omuz basi icin.

• Barfix

0|0
    0|0
  • Barfix beden yukarı bütün vucut kaslarını çalıştırır omuzları genişletir kollarıda

0|0
    0|0
  • lat pul down kanatlara iyi geliyor. seated row da güç arttırıcı bir hareket bana sorarsan. deadlift de önemli bir temel hareket.

0|0
    0|0
  • Barfiks.

0|0
    0|0
  • Barfix tutup sırta Çekme, özellikle yüzme

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Barfiks.

0|0
    0|0
  • Barfix , dumbell leteral raise, bent over side leteral raise , dunbell front raise Cable Rowing , one arm dumbell Rowing olabilir:)

0|0
    0|0
  • Sen hergün sporunu düzenli yaparsan ve imkanın yoksa ellerini açarak değilde yumruk şekline getirip şınav çekersen daha çok verim alırsın barfiks nizami olanı sırta vurur ellerin dişa bakmalı kolay gelsin asla pes etme :)

0|0
    0|0
  • omuz için leteral raise, seated overhead dumbbell press yaparsın. sırt için de lat pull down, t bar row barbell row yapabilirsin. barfiks de tabi. seated cable row u da unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama barfix cok seviyorum ve ben kaslarimi genellikle onunla yaptim. Cok iyi geldi yani.

0|0
    0|0
  • askere git..

0|0
    0|0
  • Omuz kısa ama sık kastır gelişmesi için haftada 2 gün superset olmak üzere çalışmalısın omzuna ağırlık ver sırttada yardımcı olurum💪👍

0|0
    0|0
  • Barfiks ve dumbell haraketleridir.

0|0
    0|0
  • barfiks şınav yazılısları bolemı bılmıyom :D ama sırt ve omuz ıcın faydalı

0|0
    0|0
  • Şişman bir kızla evlen sonra söylerim ben sana nasıl yapacağını :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32
Yükleniyor...