Evli bir kadının sizden/bizden hoşlandığını nasıl anlarız?

arkadaşlar lütfen nasihat vermeden cevablarsanız sevinirim. çünki benim için önemli bir konu. teşekkür ederim..

Güncellemeler:
yani eğer bana karşı ilgisi varsa ilk işareti ilk atağı ondan mı beklemeliyim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bekar insanlar hoşlandığını nasıl belli ediyorsa onlarda aynı şekilde pek bir değişiklik olmaz sadece birazdaha anaç yaklaşır

• ya fırsatını buldukça kaçmak bakışlar atıyor.. sence beni arzuladıgı için mi tüm bu davranışları? +1

• Öncekileri Göster
    • ya ben ona karşı sevgi beslemeiyorum. sadece belki arzuluyorum onu. belki oda duygusal bişey hissetmiyordur. ben gibi düşünüyor olabilir. bunu anlamanın yolu ne olabilir?

• yapma sakın yapma kadında bi ışık olabilir o konuda biliyorum çünkü daha önce yaşanan olyları sakınnnn ! bir an için bir ömrün heba olur

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi bir kadın olsa zaten baskasına yönelmez. neyse hareketlerinden anlarsın tabiki

• insanların iyi yada kötü oldugunu değerlendirmek için elinde yeteri kadar bilgi var mı ki ?

• e_aşk kadın devamlı kaçamak bakışlarla kesiyor beni. mesela arkadaşlarıyla msada oturacaksa benim onu görebileceğim şekilde olturuyor.. çokda çekici bir kadın. ama yanlış anlamış olmaktan korkuyotum.. +1

• Draken-Korin senin eşin böyle bişey yapsa iyi veya kötü diye ayırt edebilirsin sanırım!

• madem sende bu kadar meyillisin adam akıllı konuş..nasılsa evliliğin bir anlamı kalmadı artık..kim kime dum duma!

• ya evliliğin anlamı kalmadı değil. aslında benim aklımda böyle birşey yoktu ama devamlı kaçamak gözlerle izlenince insanın aklı çeliniyor.. gidip kadına ne diyeyim şimdi ben? ufff.. +1

• o zaman oralı olmuycaksın arkadaşım..hala ısrarla aklını çelmeye çalışıyosa ve sen istemiyorsan rahatsız olduğunu söyleyeceksin..yanlış anladın dersede sen özür dilersin olur biter.

Erkekler Ne Diyor 3

• birde kocasının senden nasıl hoşlandığını gör sen :)

• çok komiksin -1

• kocası öğrenirse o zaman sen komediyi gör

• gözlerine bak ve sor anlarsın

• ya emin olmadan soramam. ya kendini tatmin için bakıyorsa bana.. egosunuj tatmin ediyorsa..

• kendini niçin tatmin etsinki bakıyorsa bi sebebi vardır belki

• Normal bir kadının hoşlandığını nasıl anlıyorsan onu da anlayabilirsin. Tek sorunu kocasından gizli bir ilişki olacağı için biraz daha çekingen davranabilir ama gittiği yol aynı. Eğer kocası ile sorunu varsa bunu gelip seninle paylaşıyorsa bil ki seninle ilişkiyi ilerletmek istiyor.

• ya devamlı kaçamak bakışlarla beni süzerken yakalıyorum onu. ...

• Öncekileri Göster
    • hmmm

• bence bulaşma bile yarın kocasıyla arası düzelir kalırsın ortada.

Yükleniyor...