Süreli kalp çarpıntısı ne sorunum olabilir ?

Çok heyecanlı bi yapıya sahibim . evde falan problem olmuyorda dışarı falan çıkınca kalbim çok fazla çarpıyor baya hissediyorum . hormonal bir bozukluk mu olabilir acaba ? yoksa tansiyon falan mı ?

birde bunun bir zararı olur mu kalbe dolaşım sistemine falan

Güncellemeler:
''Sürekli '' yazacaktım başlığa yanlış olmuş

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Doktor dulcet lütfen ameliyathaneye. Ya kardeşim bize soracağına hastaneye gitsen daha iyi olmaz mı =(((

0|0
    0|0
    • ya daha önceden gitmiştim 16-17 yaşındayken ilaç verip yollamıştı pek bi işey yararmamıştı zaten gideceğim tekrar ama sorayım dedim

• Git sen git mazallah odanda ölürsün kimse fark etmez kalırsın öyle.

Kızlar Ne Diyor 4

• bencede doktora gıt. benmde sevgılımın kalbi sıkışıyo heyecanlanınca sınırlenınce felan hep çarpıntısı oluyo . Gec kalmadan doktora gıt

0|0
    0|0
  • taşikardi olabilir mi diye düşündürdü...tabi ki kardiyoloji dr.u bu konuda kesin bilgi vericektir,ihmal etme..kalbinin gereğinden çok çalışması normal değil.

0|0
    0|0
  • sen bı doktora gıt bence pıskolejık olabılırde yoksa ve zarar vere bılır ılerde

0|0
    0|0
  • Doktora gitsene be adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Normal dinlenme halinde 60-80 olmalı nabız.Eğer seninki bundan fazla ise kardiyolji uzmanına görünmelisin.100 çıkıyorsa mesela EKG filan çekerler.

0|0
    0|0
  • Normalde gün içinde kalp hızımız değişir (60-100/dk) ancak biz bu değişimlerin büyük çoğunluğunun farkına varmayız, sağlıklı bir insanın kalp hızı spor yaparken bu rakamların çok daha üzerine çıkabilir ancak bahsettiğin şey doğustan gelen ya da sonradan ortalığa çıkan bir kalp hastalığı da olabilir daha yürürken ya da bir şey ile uğraşırken göğsünde bir sıkışma ya da kuş çırpıntısı gibi kalbinin attığını hissediyorsan en kısa sürede kardiyoloji bölümüne eğer gidemediysen aile hekimine başvurmalısın ciddi bir hastalık olabilir.

0|0
    0|0
  • muhtemelen anksiyeteye bağlı taşikardin var ve zararsız.. ama sen doktora git, doktor sana o heyecanında neler yapman gerektiğini söyler, olmadı psikiyatr a yönlendirir:) bir de merak ettim gittikten sonra söylermisin sonucu

0|0
    0|0
Yükleniyor...