İddaaada hep kaybediyorum nolur tüyosu olan var mı?

arkadaşlar hep kaybetmıye mahkummuyum nevar bı koponum tutsun onun mutlulugunu bıle unuttum tutsun dıye 1,20 lık 3 maç yazıyom yıne gelmıyor nolur bana tüyo bırazda ben kazanıyım hep kaybetmekten bıktım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İki takımın son maçlarina bak ona göre yorum yap oranlara kafa takma diyorlar ama misal alt oranı 1,40 felan gorursen ilk yari 0 bankodur veya 0/0 deneyebilirsin. Takimlarin ligdeki drumlarina bak örnegin iki takiminda bir amaci yok formüliteden oynuyorlar sen o maça alt de gelir :) misli yapcagin zaman en emin oldugun 3-4 maçı oyna fazla mac ekleme sistem olarakda 2-5 sistem var 5 mac oynuyorsun ilk yari ikinci yari olarak 2 tane tutsa para aliyorsun kupon 11 Tl tutuyor. Dedigim gibi 3 maç 0-0 ekle 2 tanede kafsna gore salla illa tutar :) önemli olan takimlar hakkindaki durumlari iyi analiz etmek ben günde 50 tl kaar elde ediyorum birazda sansım iyi :)

0|0
    0|0
    • eyvallah gardaş işte ben takıp edemıyorum anlayamıyorum yazdıklarını bıle cozemıyorum ben hep oley com. dan paylaşılan ve hazır kuponlara oynuyom yıne tırt sen bana burdan kupon gondere bılırmısın tutacak kupon sevınırım

Kızlar Ne Diyor 1

• oranları takip et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle iddaa oynamıyorum karşıyım ama iddaa nasıl oynanır sorusuna gelirsek banko 3 veya 4 maç bulursun bire iki verir 50 basarsın 100 alırsın 20 basarsın 40 alırsın 100 basarsın 200 alırsın böle oynanır ;) Ama tekrar ediyorum yol yakınken hatandan dön.

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyarak kupon yap

0|0
    0|0
  • Bende kac gundur kaybediyorum. Tekten patliyorum

0|0
    0|0
  • Takimlari takip et. Kadrolarini takip et kim oynuyor kim oynamıyor ayni sekilde rakip takima da bak oynadiklari maclari izle ve az mac yaz ;) gecen gun sevilla yeniliyordu 1 0 arkadasa dedim simdi iyi oran veriyodr sevillaya git bas. 5 1 yendi...

0|0
    0|0
  • oranlara bakarak hemen atlama. macin oldugu gun yorumlara bak kadrolara takimlarin mac istatisklerine vs.

0|0
    0|0
  • bütçe nedir?

0|0
    0|0
  • Galatasaray a handikap oyna bugün patlama var konya mersin gol var Köln augsburg 2

0|0
    0|0
Yükleniyor...