Ve şampiyon yine Galatasaray, nasıl maçtı?

arkadaşlar Galatasaray fenerbaceyi 3-2 yenerek yine müzesine bir kupa götürdü sizce nasıl maçtı? Benim fikrim Galatasaray Fenerbahçe ve hakeme karşı çok güzel oynayıp maçı kazandı.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• CİMBOMA cincon diyek ergenler ve ezikler yazarken ve söylerken yuttunuz M harfini totonuzdan cıkarında size forMa arMa naMus gibi kelimelerin ne anlama geldığini öğretelim

0|0
    0|0
    • bizden baskasını seni terbiye edemez zaten istanbul da sizi gördük o ağızını topla adam ol herıf ol yasıyın adamı ol çakal polemiğe girmem koyar geceriz

• 22 yasındakı adamın yasının gerektırdıgı gıbı davranamaması bence okuldakı öğretmenlerinin ve anasının babasının sorunu benım değil zaten it ürür kervan yüürür kanka bunlar gibilere harcayacak zamanım yok benım zaten

• sen cok saygilisinda millete dersmi vereceksin biraz laflarin nereye varabilecegini yazmadan söylemeden biraz düsünün.. Normal hayatta hep bu laflar yüzünden cikiyor bütün olaylar

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaşlı olarak Gs yi tebrik ettim içten dileklerimle :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaşlı olarak izlemedim =)

tabi ki yalan yine olaylar çıkacağını düşündüğüm için izlemedim ki yine de çıkmış

0|1
    0|1
    • evet çıktı cincon gol attı sahayı yaktı gol yedi yine yaktı anlamsız bir taraftar dünyaya zarar :) haa bi de beleş bi penaltı :S

• Evet Galatasaray sahayı dumana boğdu =D

• hakem fener lehine caldi düdügünü diyorsun yanii? Ne desem ayip kacar :) tebrikler

0|0
    0|0
    • gelip de bana burda baskasının avukatlıgını yapma işine bak gec daha takımımın adını söylemeden aciz ınsanlarla polemığe gırmem aksam da oldugu gibi koyduk gectık uzatacak bısey galatasaray koyacak fenerbajçe susacak olay bu büyütmenin manası yok yorumumun altını kirletme gelip fikrimi soyledım dahada yazmam bu konuda sana

• Güzel maçtı başlangıç için ama bi şey daha var Şikebahçe top oynamadan gol atmaya devam ediyor. :)

0|0
    0|0
  • güzel maç çirkin olaylar

0|0
    0|0
  • mükemmel şampiyon herzman gs

0|0
    0|0
Yükleniyor...