Adonis ve üst karın kası ne işe yarar?

Evet arkadaşlar, uzun zamandır boşvermişliğimden dolayı göbek yani yağ bağlamıştım, 1,74 boy ve 70 kiloydum sonra kendimi toparladım ve yediklerime dikkat etmeye başladım ve zaten spor altyapım olduğu için sporu, ağırlık anrenmanlarını arttırdım, arada sırada omuz ve kol, düzenli olarak karın kası çalışıyorum ama en önemlisi göbek eridi sayılır ramazandan sonraya 20-25 günlük sağlam bir kardiyoyla karın çalışmalarımın neticesinde yaptığım adonis ve üst karın kaslarım bir aksilik olmazsa net görünebilir seviyeye gelecek inşallah. Peki bu kasların bana faydası ne ki diye sormadan geçemiyorum bazen :) Sizce adonisi , karın kası hafif kaslı kolları olan 1,74 boyunda biri nin Adonisli yada göbekli olması arasında ne fark olabilir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 74 boyundaki kişi adoniste yapsa madoniste yapsa boydan kaybeder. Ama yakışıklılık yoksa vüsut her zaman dikkat çeker. Bu arada sorunun en altını okudum affola

0|0
    0|0
    • Yahu 174 o kadar kısa mı ya, ortalama bayan boyu ülkemizde 163-164 ama erkek 164 olunca kısa oluyor. :( Tamam tipte fena sayılmaz ama öyle çok yakışıklı değil , karizmatik. Sorum tam olarak adonisli 174 boyundaki erkek mi göbekli 174 boyundaki erkek mi ?

• Çok itici mi? Allah aşkına 15 cm topuk giyen var

• 15 cm topuklu giyenler bence kendilerine yazık ediyolar, gitsinler sirklerde denge ipinde yürüsünler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 20-25 günde adonis çıkaracak bir formülün varsa ticaretine başla bence köşeyi dönersin.

Ya ütopya peşindesin ya da öncesinde durumun dediğin gibi değil.

0|0
    0|1
    • İyice okumadan anlamadan cevap yazmanın sonuçlarına çok iyi bir örneksiniz. Zaten uzun bir çalışma ve diyet sonucu ulaştığım bu başarı sadece yağ oranımın çok az kalan bir miktarı ve ramazanın girmesi oruç vs. egzersizleri aksatmamdan dolayı biraz uzadı, şu anda fitim ve bahsettiğim kaslara sahibim sadece düzenli olarak 20-25 günlük kardiyo ile net görülebilir şekilde bu kasları ortaya çıkarabilirim ama bunun önemi yok sizden ricam öncelikle okuyunuz sonra bilmişlik taslayınız lütfen..

• :) Anlıyorum aslında insanların metobolizmaları bildiğiniz gibi farklı çalışıyor, kimisinin yağ yakımı kolayken kimisinin zor ve bildiğiniz gibi belli bir zaman sonra yağ yakımı yavaşlıyor vs. kardiyo, yeşil çay ve proteğin ağırlıklı beslenme yanına sağlıklı bir diyet vs ile sonuca ulaşılıyor ama kimisi erken kimisi geç .. Neyse gelelim hesas bizi ilgilendiren meseleye , Biz acaba boşuna mı uğraşıyoruz acaba diye geçiyor bazen aklımdan. Yani göbekli insanla aramızda ne fark var ki?

• Bir fark olması gerekmiyor aslında. Kimisi boğazan keyif alıyor, salıyor göbeği mutlu. Ben huzursuz oluyorum. Dışarıdan bakan için hangisi estetik tartışmaya bile gerek yok :)

• hava

0|0
    0|1
  • adonis kasının anatomik olarak görevi iç organlara baskı yaparak onları korumasıdır :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...