Neden yalan söylemiş olabilir ?

Arkadaşlar eski çıktığımın yalanlarını daha yeni yeni öğreniyorum gerçi ayrıldık bitti ama bu eski ilşkilerinden başhetti bana başkasından duyupta ayrılmalıyım hani kızmayayım tepki göstermiyim diye tüm gerçekleri anlaticam dedi işte ben şu kızla çıktım ve ben o kızla çıkarken bu beni aldattı erkeklerle fingirdedişti bende bunun ailesine konuştuğumuz mesajları felan her şeyi söyledim kızının ne yaptıklarını bir bir bildirdim ailesi çok sınırlı kişilerdi bu kızıda dövüp hastaneli,k ettiler bende bu kızı bana bunu yaptığı için silahı aldım vurmaya gittim yolda polisler çevirdi dayak yedim 1 gece nezarette kaldım felan sonra bende tepki felan verdim neden böyle şeyler oldu gibisinden tam hatırlamıorum ayrılma noktasian geldik bana dediki sana gerçekleri anlattığım için mi benden ayrılıyorsun ben sana güvendiğim ve hiç bir şey gizlemk istemediğim için anlattım dedi bende bu kızla netten konuştum bu kim felan dedim eski sevgilisi olduğunu söyledi ama arlarında öyle şeyler geçmediğini öyle şeylerin olmadığını söyledi böylelikle eski sevgilim yalan söylemiş oluyor bana bunu neden yaptı neden yalan söylemiş olabilir düşündüm ama aklıma hiç bir şey gelmedi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• senınkının problemleri var gardaş boylesıne denk geldınmı arkanı dön ve koşmaya başla sizofreni başlangıcıdır (=

0|0
    0|0
    • ayrıldım zaten gerçekten psikopamııdr şizofrenmidir nedir benden uzak dursun ben olayı çözmeye çalışıyorum yoksa içimde kalıcak

• senı denese ne denemese yapacak dıye ayağını denkmı alacaksın :S sacma

• almıycam ve almadımda bunları bana söylerek daha çok tepkilendim ilerde bizdede böyle şeyler olursa diye endişe ettim şüphe ve sıkıntı vermekten başka bir şey yapmadı yada ona güveniyim diyemi yaptı hani ylan olsunda gizlide bir şey kalmasın söyliyim bana güvensin oda gerçkelri anlatsın bir şey gizlemesin diye yapmış olabilirmi ?

• interesting...

0|0
    0|0
  • seni sevmediği için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ekşın filmi gibiymiş.:))Bence sevgilinin hayalgücü tavan yapmış.Senin inanma potansiyelini sınamış ve sınavdan geçmişsin:)

0|0
    0|0
    • ya manyakmıdır nedir beni korkutmak için yaptı ama bir faydası olmadı ki ayrılırsan benden seni öldürürüm gibisinden yine ayıldım ayrılmasına ama ne bilim anlayamıyorum

• Ya bence tam bir yalancı gibi gözüküyor erkekler heo böyle bişy ortaya çıktığında herşeyi anlatırlar sanki bişy yapmamışlar gibi..

0|0
    0|0
    • yalanı orya çıkartsam bile inkar eder ama neden yalan söyledi illeki bir nedeni var ama o nedeni bulamıyorum ve çözmem lazım taktım kafaya

• istek yolladım kabul edersen özelden konusuruz

• istediğin gelmedi ki ben sana yolldm bak seni bekliyrm uyucm :)

• Belki de kız yalan söyledi. Bilemeyiz ki.

0|0
    0|0
    • Ama kız yalan söylemedi bence yani aralrından bayağı geçmiş ayrılalı bu zamana kadar ailem hiç şiddet uygulamadı çok şükür acaba bu kız benim yerime kullanmış olabilrmi hani yaşadım diye bana uyrarı vermiştir gözdağı çünkü benimde ağabeylerim felan sinirli böyle durumlara kızarlar beni korkutmak için yapmış olabilir ama böyle yapması bir şey değiştirmezki ayrılık için ir sebep hiç anlayamıyorum ama çözmek istiyorum bu durumu ?

• Oturmuş yazmış işte, sorunlu insan çok.

• aynen öyle

• Ondan korkma diye dememiştir.

0|0
    1|0
    • aöma bunları çıkarken söyledi ve ylan üstelik eski sevgilsiyle konustum ki kız gayet iyi konustu yalan söyleyen o

Yükleniyor...