Dün, bugün ve yarın.....

Dünden bugüne hayatınızda neler değişti ve ilaveten yarından beklentileriniz neler? Birer cümleyle özetleyin bakalım neler çıkacak?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• dün saf kompleksli hayalleri olan biriydim, bugün hayallerine kavuşmuş ( biri hariç, oda hep hayal olarak kalıcak ne yazıkki ) istediği her şeye sahip olmuş biriyim. yarınlardan beklentimde oğlumunda benim gibi hayattan istediklerini almış bir birey olmasını istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• dün çocuktum,bugün genç bir kızım ,yarın bi ölüyüm (işte hayat da bu dönemler arasnda yaşanan bi oyun )

karamasar olarak düşünen olacak ama öyle.bugünüm değişecek elbet.10 yıl sonra ölmezsem bugün 1 çocuk annesiyim diyeceğim ama dünüm değişmeyecek ve yarınım da(gece gece biraz sofistike oldu ama :)))

0|0
    0|0
  • dün 2 kişiydik dünya bizden ibaret zannediyordum

bugün tekim ve tek gerçeğin kendim olduğunu acı bir şekilde anlıyorum

yarın kendinden başka kimseye güvenmeyen ama gerçeklerle mutlu biri olacağım

1|0
    0|0
  • Çok şey değişti.Çok yol katettim.

0|0
    0|0
  • dün hayata dair yüzlerce umudum vardı mutluydum tek dakikam bile gülümsemedem geçmezdi bugün üzgünüm kırgınım yarından beklentim ise bi mucize..bana herşeyi unutturacak ve gözyaşı dökmeden yaşayabileceğim bir aşk sadece bu..

0|0
    0|0
  • dun ve bugun arasında daglar kadar fark var

0|0
    0|0
  • çok değil bikaç saat öncesine kdr umudum vardı en azından.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir değişiklik olmadı.

0|0
    0|0
  • olasılıksız diye bir kitap okudum,olasılıklarla yaşamaya başladım :)

0|0
    0|0
    • o kitabı bende okumaya başladım ama 20. sayfada sıkıldım tekrar başlasam mı? tavsiye edermisin?

• kesinlikle tekrar başla :)70. sayfadan sonra tüm hikayelerin bağlantılı olduğunu göreceksin ve adeta müptelası olacaksın

• 5 kişilik bir aileden 7 kişilik bir aile olduk.

0|0
    0|0
  • dun bugun bılmemde yarın guzel olucak yarınlarımda hep umutlarım var

0|0
    0|0
  • dün aynıydı bu gün hala aynı ve belkide yarın da hala aynı yerde sayıyo olucam adımlarımı

beklentilerim çok büyük değildi ama olmadı artık beklemiyorum da belkide beklenmediğinden oluverir kimbilir hakkımızda hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• para kazanmam lazımm ne yalan söyleyeyim ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • dünden bugüne hayatımı nasıl yazayım 3000 karaktere (:

hamdım,pistim, pişiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayat birgündür oda bugündür diyenlerdenim birazcık. Çok bir beklentim yok yarın ölmeyim yada sakatlanmayım istiyorum sadece

0|0
    0|0
  • Dünden bugüne saçlarımı kestirdim yarın da sakal tıraşı olacam hepsi bu. Benden başka da bi bok olmaz zaten :(

0|0
    0|0
  • son 72 saattir yatakdan sadece maç ve wc için çıkdıgım için koca bi hiç...

0|0
    0|0
  • dün 1 paket sigara aldım bugün 5tane falan kaldı yarın yeni paket alıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...