Kafalarını kırasım geliyor

Yattığım odanın camı açık bırakıyorum hava gelsin diye malum havalar çok sıcak.

Komşunun bir tane mal çocuğu var sabahın köründe kalkıyor uykumun en caf caflı yerinde mal mal sesler çıkartarak bağırmaya ve gereksiz mal sesler çıkartıyor .

Geri zekalıyı göremiyorum o anda görsem o hızla kafasını kıracağım size de böyle antenler denk geliyor mu

Güncellemeler:
Haaa birde şerefsiz sanki beni uyandırmaya programlı ben uyanınca ses seda olmuyor ortalardan kayıplara karışıyor :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• anne babasından rica et daha sessiz olmaya çalışsınlar. bizim ev işlek bi caddede alışveriş yapılan gezilen banklarda oturulan bildiğin yürüyüş yolu. bayramda ayrı ramazanda iftardan sahura kadar ayrı yaz akşamlarında gençler geç saatlere kadar ayrı sanki tarlada bağda gibi bağıra çağıra sohbetler. insanın içinde bide aile terbiyesinde olacak. çocuğu bağıran anne sessiz ol dese sessiz bi şekilde ona da razıyım umurlarında değil çocuk bağırıyo anne yanında önemsemiyo. seni çok iyi anlıyorum arkadaşım emin ol

0|1
    0|0
    • İşte beni anlayan bir Hatun :) Ya anne babası ayrı telden zaten baba hele sanki tarzan

Senin işinde zormuş be öyle yerde de oturmak istemezdim açıkçası anlayışın için sağol...

• Allah sanada banada ve bizim gibi olanlarada sabır versin arkadaşım. rica ederim derdi çeken bilirmiş.

• Ben de balkon kapısını açıyorum, annem gelip kapatıyo; sabaha karşı üşütürsün falan diye. Sabah enzimlerim yarı ölü bir şekilde kalkıyorum. Her gece tembih ediyorum ama yine aynı, hep kapatıyo:)

0|0
    0|0
  • benim başımda sineklerle belada :) camı açıp yatıyorum sabah da zzz diye bir sesle uyanıyorum sinir bozucu..

0|0
    0|0
  • o çocuğun ağzını kol bandıyla yapıştır ohhhh mis gibi uyu sonrada:))

0|1
    0|0
  • Gülerek okudum ama aynısını yaşıyorum her gün :(

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kır at.

0|0
    0|0
    • Sadece ağzını düşündüm ben ...Fazladan burun masrafı çıkartmayalım

Erkekler Ne Diyor 7

• Aga be öyle bi yazmışın ki gülmekten ağzımdaki çaylar ekrana sıçradı :))

0|1
    0|0
  • evlerimiz sırt sırta yatak odasının yanında çocuğun odası var. aynen camı açık bırakmaya korkuyorum. kardeşim nedir bu ya. kaç gündür korkarak uyanıyorum bu salağın yüzünden.

0|0
    0|0
  • üni yıllarından hatırlıyorum. üst katta oturanlar müziğin sesini açtıklarında bir sopayla tavana vururdum, kapatırlardı :D

0|0
    0|0
  • ruhum duymaz

0|0
    0|0

• Kanka valla gulmekten sı*tım laaaaaaaaaaa :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • Sıç tabi ama dona pisletmeden sıç :)

• camdan bagır gurultu edınce sus ananı s...ım dıye ama bu durumda da 2 ıhtımal var ya kadın cocuguna bır daha cıt bıle cıkarttırmaz ya da o cocuk hıc susmaz .d .d .d

• ağa aynı dert bende de var lanet olsun bu komsu veletlerıne :D

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon -_-

0|0
    0|0
    • Sakin mi tam hatun ile işi pişiriyorsun düşünsene bir geri zekalının seni uyandırdığını sen ne yaparsın

Yükleniyor...