Hiç erkek arkadaşınıza sinirlenirken tokat attınız mi

çok sinirlendin kızdın eline geçeni fırlattın eline ne geçti yaaa ne geçtii

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• evet ama pişman değilim iyi ki atmışım ona o tokatları çünkü haketmiş pislik.aldatmicaktı.bu konuda hassas olduğumu biliyodu.

0|0
    0|0
  • evet hemde yolun ortasında ama kendimi tutamadım ne olduğunu anlamadan elim suratındaydı ve onun o şaşkınlıkla kızgınlık arası bakışını hiç unutamam . haa bidaha olsa bidaha yaparımm

0|0
    0|0
    • ahahah güldürdün beni ya pişman değilim yine olsun yine yaparım diyorsun :D

• o tokat sızı ıyıce bagladımı bırbırınıze yoksa kırılma noktası oldumu

• sanki hergün vuruyormuşum gibi öptüm geçti bak dedim hiç bişey olmamış gibi yola devam ettik

• bişey atmadım ama tokat attığım çok olmuştur malesef. üzülerek söylüyorum. yaptığım hoş değil ama o da söylediklerine yaptıklarına dikkat etseydi. bak yine atarlandım :D

0|0
    0|0
  • ohooo neler yaptim ben ona, bikeresinde onun arabasinda tartisiyorduk, telefon gelmisti numara gizliydi acmadi ben telefonunu almaya calistim bogustuk beni itti oyle sinirlenmistim ki tornavida vardi onu koluna saplamistim ama siyirmisti, az morartmadim ben onun kollarini falan:)

0|0
    0|0
    • ıyı kı sılah yokmus yanında sevdıgını ne oldugunu bılmeden oldureceksın :)

• Tokat atmadım ama bardak,vazo,yastık ve benzeri şeyler fırlattığım oldu

0|0
    0|0
  • Sinirlenirsem bırakır giderim vurmak gibi huylarım yoktur.Geçenlerde bir çift görmüştüm birbirlerine vururken aşkım diyorlardı :))Ne romantik dedim:)

0|0
    0|0
  • hiç atmadım o bana herhangi bir fiziksel saldırıda bulunmadıkça ben de tokat vs. yöntemlere başvurmam.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ona vuramadım.Yani sadece ittim.Ama bence dokunmaya bile değmiyodu o an.Sinirden napıcağımı şaşırmıştım.

0|0
    0|0
    • senın yanında kızlara bakmasaymıs dımı :)

• ahaha cidden öyle :D adamın gözünü oyarım.ama kıyamam orası ayrı.

• ya kızlardada suc var yanında kız var abı neden o erkege bakıyon cekemıyolar yanındakı guzel kız adam bana baksın kavga cıksın aralarında ayrılsınlar dıyo hee

• tokat atmak acizce bir durum..ne olursa olsun sevdiğimiz kişi..

0|0
    0|0
    • Ne yapsa kabulum dıyon yanı oda degısık bır sey;)

• beni üzüp kırdıysa duruma göre şiddet içermeyen bir tavrım olur elbet..her şeyi kabullencek yaşı geçtim ben.

• şiddete karşıyım:))

0|0
    0|0
  • tekme tokat dövdüm bile çokta rahatladım

0|0
    0|0
  • evet nerdeyse dövcektim bilee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yedim corneti suratına yapıştırmıştım

0|0
    0|0
  • çok acıdı mı la :(

0|0
    0|0
    • acımadı kii hahe acımadıkı ben yıyen arkadasları merak etmıstı

• yüze vurmam aga. hee, biri de gelip vurursa ağız burun dalarım, arkadaş falan dinlemem. sakinleşince de gider özrümü diler sarılırım, trip yaparsa da bi daha döverim.

• Ben tokat yedim. :D

0|0
    0|0
  • Bana vurcak daha kız onu yaşama sevinciyle doldurmuyo muyum :D

0|0
    0|0
  • Bana attı, sonra ben attım gerisi gelmedi :S neyse ambulans benden

0|0
    0|0
  • eminimmmm bu sorununnn cevaplarınıııı çok merakk ediyorsunnnn çok orjinall :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...