Savunma Sporları Önerir Misinz? (Box, Kickbox Gibi Dövüş Sporları Degil Savunma Sporları)?

Savunma Sporları Önerir Misinz? (Box, Kickbox Gibi Dövüş Sporları Degil Savunma Sporları)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba ben kick boks yaptim onceden 5 ay kadar 3 sene oncesi bu yazda aikijutsuya basladim ninbudo aikijutsu onu öneririm burdakilerin lafina kulak asma ben yazin basladim simdi bu 26sinda sinav var turuncu kusak olcam 3 ayda bir kusak sinavlari oluyor yani savunma sanati %80 savunma %20side vuruslu etkili bicak sopa silaha karsi korunmayi ogreniyorsun yani anlican hayatta kalma sanati +kilic nuncaku gibi silahlarida kullanmayida ogreniyorsun onu bir arastir sen

0|0
    0|0
    • sana mesaj atabilr miyim bu konuyu brz konuşsak

• Önemli degil gelicekmisin

• Walla şimdi deilde 1 ay sonra gelebilrm kontejan varsa

Kızlar Ne Diyor 2

• öneririm özellikle muay thai

0|0
    0|0
  • mua thai duydun mu bence tam sana göre

0|0
    0|0
    • O dövüş sporu ya savunma sporu değil ki

Erkekler Ne Diyor 6

• Sokak dövüşü :)

0|0
    0|0
  • Kick boks favorim

0|0
    0|0
    • iyide onlar dövüş sporu hacı

• Mua Thai çok etkindir kardeşim.

0|0
    0|0
    • oda dövüş sporu abi yumruk dirsek tekme dalıyorsn yani dalma sporudur bana karşı tarafın gücünü ona karşı kullanaacak spor lazm

• aynen abi ben azimli bir adamım yapmaya çalışcam Muay Thai'da aklımda kalsın ama önce savunmayı ögreniyim diyorm saolasın bilgilerin için

• Sende Saol :)

• Hapkido dene dostum ;)

0|0
    0|0
  • Wing chun ve aikido

0|0
    0|0
    • bende öyle bişi düşünyürm saol hacı

• Karate-do , Aikido , Judo , Ji Jitsu , Sambo , Güreş...

0|0
    0|0
    • Brezilya Ji Jutsu düşnüyrm knk saolasın cvplar için Sambo var mı ki Türkiye'de

• araştıracam çok saolasın hacı

• Thank you very much.

Yükleniyor...