Siz de öyle kızların sizi etkilemek için saçmaladığını anlıyor musunuz?

Baylar bi bakar mısınız

benim bi arkadaşım var böyle erkeklerin ilgisini çekmek için çığlıklar atıyo,kahkaha patlatıyo sesli sesli..ama biz bizeyken gayet sakin bir insan.ama erkekler de hemen ilgileniyo onunla..ben öyle yapmıyorum.yapsam kendimi çok salak hissederim.kuyruk sallıyomuşum gibi hissederim.sizce etkilemek için böyle salaklıklar işe yarıyo mu? yoksa siz de öyle kızların sizi etkilemek için saçmaladığını anlıyo musunuz?yani kısacası ne yapmalıyım

Güncellemeler:
ay evet bence de çok salak bi insan.ama erkekler hemen tin tin geliyolar peşinden.şeytan tüyü mü var anlamadım

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Evet anlamak elde degil. lakin onlara hangi gözle baktıgım konusu maumma . genellikle hafıf olan kızların bu şekilde davrandıgını düşünüyorum . EĞER NİYET BİR ERKEGİ ETKİLEMEKSE bunun daha basit ve efendi bir sürü yolu vardır. örnek bağırıp kahkaha atmak yerine efendi agır baslı durup olabildigince bir erkegin gözlerinin içine bakmak onu etkilemek icin yeterlidir . biz erkekler genellikle siz bayanlardan farklı olarak HEDİYE PAKETİ ile çok ilgilenmeyiz icinden cıkacak hediye önemlidir bu yüzden ki bence yani tamamen bu benım fıkrım ;) efendi dur gözerinin icine dik dik bak ama böye biraz GÖKSEL tarzı ;) etkilenmeyecek erkek yoktur ;) HANİ SU cok sevgınız KIVANC TATLITUG da buna dahıl :D tatlıtug neyse artık ;)

1|2
    0|0
    • hiç hazetmem kıvançtan (o beni çok seviyodu :p ) :D tavsiye için saoll

• göksel nasıl bakıyomuş la :D

• konserde bir kere göz göze geldik 3-4 saniye eridigimi hissetttim gerci oda erımıstır kesın :P yanı bakıs erıtebılmelı ;)

Erkekler Ne Diyor 30

• kahkaha atması tamamen iticidir benim için.kız dediğin kahkaha atmıyacak gülümseyecek yani böyle olmalı link fotodaki gibi gülümsemeli bir kız.

0|0
    0|0
    • bu gülümsemeye ek olarak dişlerde görününce yine gülümseme kategorisinde sayılır dimi cadcad?

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim kim demişse halt etmiş,dikkat çekmek için fıstık gibi kıza, bir de arkadaşına laf çarpma, dakika da sattı hatun arkadaşını yahu

0|0
    0|0
  • buna benzer olay çok yaşadım..bazı kızlar böle beni görünce şarkı sölermiş gibi abartılı şeyler yapıolar ama hiç birine yüz vermedim =) yani işe yaramıo ama unutma herkes benim gibi değil başka erkekler onlara ilgi duyabilr ama bana sorarsan komik duruma düşersin

0|0
    0|0
  • erkek bakar herkez bakar kim o öküz ayı felan derler heralde erkeklerin ilgisini kuyruksallayan değil aslinda sessiz sakin kendi halinde kızlar çeker dediğin gibi onlar kuytruk sallıyor erkeklerdede kuruk sallayanlara karşı ilgi gösteren var tabi ama kuyruğunu indirmek için saygılartım la

0|0
    0|0
  • belki basit olduğunu düşündüklerindendir.

çünkü çok ulaşılmaz kadında bir boka yaramaz

0|0
    0|0
  • kesinlikle sen yapma çünkü erkeklerde içlerinden o kızın 5 para etmez oldugunu biliyorlardır, saten öyle kahkaha atan kızdan etkilenen erkektede sorun vardır sana yaramaz

0|0
    0|0
  • onun adı etkilemek değil, kaşarlığını belgelemek. o ilginin nedeni de ayrı olur genelde.

1|0
    0|0
  • Etrafımda çığlık atan veya kahkaha atan birisi gördüğümde Allah seni kahretsin emi diyorum ve işime bakıyorum. Bu arada erkeklerin tın tın tın gelmesinin nedeni sevişme arzusu içerisinde olmalarından başka birşey değil yani olağan şeyler bunlar. Sende bolca sevişmek istiyorsan onun gibi olmayı dene sana da erkekler gelebilir o şekilde. Ama çok salakça bir davranış olduğu için gelecek erkekler de salakça olacaktır. Sağlıcakla kal.

0|0
    0|0
  • onlar kolay hatun ;) ilgilenenlerde direct sonuca oynayan adamlar !

0|0
    0|0
  • Çığlıklar atıyo derken?

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlama sözüm sana değil ama senın arkadaşın gibi bi kızın şahsen benım gözümdeki yeri fahişedir .

0|0
    0|0
  • erkekler bayanlarla tanışmanın zor olduğunu düşünür.bu durumla başa çıkmaya çalışırlarken birden senin yanındaki kızlar ortaya çıkar.diyalog kurmak daha kolaydır.arkadaş olmak,eğlenmek kolaydır.bu durumda erkek bu yolu tercih edebilir.

0|0
    0|0
  • tanisabilir miyiz arkadasinla, araci olur musun ?

0|0
    0|0
    • tabi elimden geldiğince yardım ederim ;)

• ilk linkimi vermis olmanin hakli gururunu yasiyorum.

koordinatlari tarafinizdan bekler, gorevimi hakkiyla yapacagimi ictenlikle belirtirim.

• tabiğ ki şüphem yok zaten..koordinatları vercem az bekle :p

ilk linkini verdirtttirdiğim için kendimle gururluyum

• aynen oyle dıkkat cekmek yanı ama ben bunu anlamıyom abıı neden dıkkat cekıyon bakıncada hmm nebunlar ya tıp tıp bakıyo derler gıbı etrafa bakarlar adet ten sonra yAPIYODUR BUNU:)

0|0
    0|0
  • bence yaramaz onu eğlencelik olarak görürler yani benim dikkatimi çekmesi önemli

değil

önemli olan benim onu farketmemdir :)

0|0
    0|0
  • mal mı la o :D

1|0
    0|0
  • Bizi etkilemek için yaptığını anlıyoruz ve gerekli merkezler harekete geçiyor zati :))

1|0
    0|0
  • İyi motordan güzel ses gelir mi diyorsun ? Ben mi dedim la yoksa..

0|1
    0|0
  • kız deli doludur ama bazen öyle kızlar namusuna daha düşkün olabiliyor

1|0
    0|0
  • Saçmalıyor bence o arkadaşın. Bende işe yaramaz en azından. Meczup galiba falan der uzak dururum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle iticidir öyle kızlar en azından benim için

0|0
    0|0
  • K*şar gibi görünmek istiyorsan yap !

0|0
    0|0
  • kızları kimse anlayamamış arkadaşlığını kesmen lazım yoksa seninde adın kötüye çıkar

0|0
    0|0
  • Ben utanç duyuyorum, şayet anlarsam öyle bir çabasını olduğunu. Sen böyle cici devam et bence

0|0
    0|0
  • bencee ölee kızlarr delikanlıııı erkeklerinn ilgisindenn çok kantincilerin ilgisini çekerrr :)

0|0
    0|0
  • olduğun gibi davranmalısın

0|0
    0|0
  • çok itici gelirdi bana

1|0
    0|0
  • adres ver bende senin pesinden geleyim =)

0|0
    0|0
  • ben şahsen öyle yapan kıza y... yemiş o... gibi gülüor la şuna bak derim

0|0
    1|0
  • Bence hiç böyle şeylere gerek yok, ilgilendiğini belli etmek için anlamlı bir bakış yeter bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• O arkadaşından uzak durmalısın bence... Basit bi insan ve erkeklerde onu basit olarak görüyo ne yani ilgi çekiyo erkekler ilgileniyo onunla çok seviyo aşık oluyo mu sanıyosunuz? Erkekler o kızların ne halt olduğunu gayet net biliyolar zaten.. Senin öyle yaparak kendini basite indirgemene gerek yok ağır olmak yerinde zamanında davranmasını bilmek iyidir.. Yoksa erkeklerin günlük yada en fazla bilemediğin haftalık kızlardan biri olursun haa istediklerini verip onları memnun edebilirsen belki uzun sürebilir..

0|0
    0|0
    • evet ben de aynen öyle düşünüyorum.

• Bana göre sende bu arkadaşını biraz kıskanıyorsun galiba.Unutma ki herkesin mizacı farklı farklıdır..O kendini o şekide ifade ederken seninde onun bu davranışını yapman sana anlamsız gelebiliyor..

0|0
    0|0
  • Dişi köpek kuyruk sallamayınca erkek köpek havlamaz derler (: Arkadaşın o şekilde dikkat çekiyorsa o şekilde muamele görür bence ağırbaşlılığını koru ki ona göre muamele gör.

0|0
    0|0
  • valla senin arkadaşının yaptığına ne denir bunu burada söylemek istemiyorum anlarsın sen :))))

Bence sen o kızı kendine kesinlikle almamalısın, olduğun gibi ol yeter.

0|0
    0|0
  • Bencede deneme :) bizm okuldada var oyle biri erkekler ilgi gosteriyomus gibi yapiyolar sonra bize gelip arkasindan atiyolar ne salak sey diye :)

0|0
    0|0
  • kıskançlık ne kötü

0|0
    0|0
    • insan duygularını kontrol edemiyo bi yerden sonra..siz de abartmayın ve saçmalamayın

• başka türlü de etkileyici olabilirsin.

şuh tavırlarla kendine çektiğin erkek salyaları akan köpek gibilerdir. senden etkilenmesini istediğin erkekler eminim ki o gruptan değildir. aklıllı olmak, kibar olmak, ağırbaşlı olmak da etkileyici olabilir.

0|0
    0|0
  • salaklığına doymasın ne diyeyim kuyruk sallıyo aklınca işte :))

0|1
    0|0
  • nefret edrrm öyle insanlardan.. sen olgun davranmalısın ona gelen yarın gidecek nasılsa

0|0
    0|0
  • yapma öyle şeyler doğal ol,inan o arkadaşın malın daniskası

0|0
    0|0
  • ben de bakim mi?

0|0
    0|0
  • senin ondan farkın ne kötülemişsin bir de

0|0
    0|0
    • ne alaka yaa yüzüne karşı sen böylesin mi diyim saçmalık.

• ama arkadaşım yani.ben nerden bilcektim önceden böle yapıcağını.. sen böyle yapıyosun o yüzden arkadaşlığımızı bitirelim demem daha bi saçmalık olur.herkes kendine.ayrıca bizim arkadaşlığımız ailemiz sayesinde oluştu .e dolayısıyla aileme anlatamıyorum olayları.onlar neden ksütünüz derse ben de onlara 'ilgi çekmeye çalışıyo da ondan' mı dicem yani.

• uygun bir dille arkadaşına durumu anlat küsmene gerek yok

• kiskanmamalisin

0|0
    1|0
Yükleniyor...