Çocukken yaptığınız veya dediğiniz şeyleri anlatır mısınız?

Herkesin çocukluk anısı vardır birileri anlatır durur.. Sizinkiler nelerdir :)

Mesela benim en çok kullandığım şeylerden biri: ağznin üstüne çaypaysam görürsün, aklını peynir ekmekle mi yedin, birde elime tahta kaşığı alıp mantı yapmaya çalışırmışım :)

sizinkiler nelerdir merak ettm şmdi :)

Güncellemeler:
Bende bebeklerle oynamazdim ablam oynardi onu kiskanir bebeklerini elinden alip yastik yapip uzerine uyurdum :)
Baska bi cocuga zarariniz dokundumu? Mesela ben ana okulunda bi kizin saclarini kesmistim :D

Kuzenlerim evdeki oyuncaklarimi kirar camdan asaga atarlardi..

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• benim hemen hemen yapmadığım bişey kalmamış :D genelde arabamızı kaçırırdım hep. kızdığımda yaparım dediğim şeyi yapardım ve ev halkı peşimden koştururdu haliyle :D sapanla hep bişeyler vurma peşindeydim.çamur diye elime alıp komşunun duvarlarına attığım şey çimento olduğundan yıllardır hala orda o çimentolar :D bi şekil olmuş ama olsun :D bütün sokaktaki kedileri eve getirip büyük televizyon kutularının içine koyup orda beslemeye çalışırdım sonra kapağı kapatırdım artık kutu kedi kaynıyodu bi ara bunlar çok huzursuzlandı 20 tane kediyi tek bi kutuya koyunca tabi kapağı bi açmamla hepsi evin bi yerine fırlamıştı deli danalar gibi koşuyolardı annemin bunlardan haberi yoktu.ne kedileri o kutuda tuttuğumdan ne de kedilerin kaçtığından.kediler kaçarken annem mutfaktardı.annem mutfaktan çıktığında çok korkmuştum Allahtan kediler bi yerlere saklanmıştı.bende kedileri kovalamıştım dışarı ama kimi yatak altında kaldı kimi koltuk altında onları çıkaramayınca bi kaç gün öyle yaşadık sonra annem kediyi gördü evde tabi anladı kedileri kovdu evden benide kovuyodu kıyamadı :D sonra bi keresinde de yengeme yumruk atmıştım 6 yaşındayken falan ve bayıltmıştım kadını :D benden büyük ve o zamanlarda ergen olan kız kuzenimin hep peşinden giderdim erkeklerle buluşçak kesin diye çok kızardım çünkü çok karşıydım.takip edip yengeme söylerdim rapor verirdim bi de hep yanlarında ya da ortalarında durup yanlış bişey yapmalarını önlemeye çalışırdım.valla onlar dötlerini kurtardılarsa benim sayemde :D çünkü kuzenimin maşallahı vardı yani habire başka biriyle :)) sonra işte okuldaki erkek çocuklarını döverdim kızlara sataşıyolar diye.bende erkek gibiydim çünkü.ama sonra bi bakıyodum bunlar can ciyer kuzu sarma olan bana oluyodu bende sinir oluyodum tabi :D bi de köyde çocuklar kızlara ayna tutuyodu.o ayna tutanlardan biride bizim komşu abi.gittim abi niye ayna tutuyonuz öyle? boşver sen anlamazsın gel otur yanıma dedi defalarca sordum söylemedi.bende gittim annesine sordum abim niye ayna tutuyo diye anneside karşıda kızlar varmıydı dedi bende evet dedim çocuğu dövmeye gitti :D ben o zaman galba kötü bişey yaptım dedim :D öyle işte daha varda seçmece yaptım çok uzun olmasında okuyabileyin diye :D

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• balkonun trabzanlarına tırmanıp uçan uçağı yakalamaya çalışmak, boyna tülbent bağlayıp süpermen gibi camdan uçmaya çalışmak, (bütün hava yollarım darp ile gasp edildi o ayrı) hıdırellezde belediye garajından lastik çalıp mahallenin elektirik tellerini yakmak falan...

1|0
    0|0
  • ben çocukken de yerinde duramayan biriymişim(ikizler burcuyum :D) dediğim şeyler yumurtaya butta dermişim.meyve suyuna doşi dermişim(ne alakasa artık).meyve suyu demeyi 9 yaşında öğrendim(o da zorlayarak).yerinde duramayan biri olarak hergün top oynarmışım başka da öyle bir özelliğim yokmuş ya benim.

1|0
    0|0
  • Bikeresinde kardesimi yanlislik zipkinla olduruyordum az kalsin evin icinde

bikeresinde de kardesime bikac atmistim, o da yanlislikla oldu

sonrasinda meleklerin olduguna ve bizi koruduguna inandim.

balkonun kenarina yatardim

evde saklanir annem bayilana kadar cikmazdim

sinifimdakileri orgutler eylemler yapardim

cinsellikle cok erken tanistim ama onun charlinin melekleri oldugunu cok sonra ogrendim

yemek yapma yetenegimi gelistirdim onlarca zehirlenme sonrasi

oyuncaklarimi ve esyalarimi paylasirdim, dagatirdim, arkadaslarimin mutluluklarini izler mutlu olurdum

pazarda isportaya cikardim (10-12)

incir ve ciklembik agacina dalardim

bisiklek kullanirdim saatlerce sokaklarda

balkonda guneslenirdim

icatlar yapardim (sevmedigim yemegi yok etme aleti, annemin dayagindan kacma arabasi, koltuklardan cadir yapma, catida yurume ayakkabisi)

1|1
    0|0
  • Bugün aklıma ilk okulda arkadaşın annesinin kafasına beslenme çantamla vuruşum geldi hey gidi.oğlumu niye dövüyon diye okula gelip kulaklarımı çekince çantayı vurmuştum kafasına

1|0
    0|0
  • Buyutecle karınca yakmıstım desem :D

1|0
    0|0
  • :D Hala buğday ve birdaha diyemem :d buyday ve bidiya :D olarak cıkar ne yazık kı kücük ken ananı dümbük diye küfür ediyor olmak isterdim ama :D yaşadığım cevre hic türkce küfür etmemi sağlamadı :P

1|0
    0|0
  • annem sus cevap verme kırarım kemiklerini dediği günden beri dilimden düşmüyo bu laf.

1|0
    0|0
  • mandallardan robot yapmak.

2|0
    0|0
  • ''Göster bakiyim amcalara-teyzelere'' denildiğinde hemen gösterip, karşılığında bi lira alıyordum.

1|0
    0|0
  • Anılarımı anlatmayı sevmem ki ben ama :S Ancak 2 yaşımdaki anılarımı bile hatırlarım.

1|0
    0|0
  • evde oturup ders çalışırmışım

1|0
    0|0
    • Hayy yavruum olsn bende calisirdim.. Ama simdi o halinden eser yoktur deglmi :)

• ne dersi be, evde dururken dışarıda hayat akmaya devam ediyor =)

• büyü kızımla evlendiricem diyen amcalar neredeler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• süt dişlerim düştüğünde onları akşam yatarken yastığımın altına koyardım sabah uyandığımda para olurlardı :D:D

1|1
    0|0
  • Evdeki paraları toplayıp saklarmışım. Birinde annem sobayı dolduracakken bir bakmış içinde kaybolan paraları. :) Dediğimiz şeyler diyince aklıma geldi. Sık sık söyle bir dialog olurdu abimle aramızda +sanane

-saman ye

+git tuvalettekileri ye

-ben tokum sen ye

+çatal bıçak benden yemesi senden vs bu bööyle uzar giderdi. Çocukluk işte..

1|0
    0|0
  • küçükken babam kağıt para verirdi bende anneme verirdim sende kalsın alıcm die senden sonra ben sokağa çıkardım oynamak için çocuklarda bişy görünce anneme bağırırmışım para mı at diye :D oda bozuk para atardı bana bende bağırırmış benn bozukk para istemiyorum babamın verdiği kaıttttt (kağıt) parayı istiyorum kaıttt para mı at diye ağlarmışım halbuki kağıt parayla bozuk para aynıymış :D:D:D

1|0
    0|0
  • Halamı çok kıskanırdım.Meyve suyunu çok severdim mesela.Koladan nefret ederdim.Halam da kolayı çok severdi.Babam ben halamda kalırken bana meyve suyu halama kola almış.Ben kıskanmışım kolayı dökmüşüm lavaboya.hepsini :) babamı çok kıskanırdım herkesten

1|0
    0|0
  • her fırtına çıktığında bahçedeki ağaca tırmanıp "emrediyorum sana rüzgar es" derdim,zira kendimi rüzgarın efendisi sanıyodum

iyi ki kafama yıldırım filan düşmedi :S

1|0
    0|0
  • ben feci yaramaz bi çocukmuşum, dediğim yapılmadığı zaman elime bahçeden hortumu alır evin içini ıslatırmışım

1|0
    0|0
  • amuda kalkip tv izliyordum.

1|1
    0|1
  • benim dayimin bi kangali vardi kocaman ben kemerini almistim heveslenmistim gezdirmek istiyordum kopek benim 2 katim falan ben mi kopegi gezdirdim kopek mi beni gezdirdi belli degildi bi baska kopek gormustu onun arkasindan kosmaya basladi birden bende onun kemerini birakmadim o kosmaya basladiginda :s suruklendim kac metre hala kollarimda dizimde iz vardir yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...