Okçuluk hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar hobi olarak okçuluk dersi almak istiyorum acaba bilgisi olan var mı? Zor mudur? Ne kadar sürede öğrenilir? İncelikleri nelerdir? Tavsiyesi olan var mı?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında okçuluk yapmıştım. Bildiğim kadarıyla anlatayım. Okçulukta en önemli şey doğru tekniği oturtmaktır. Yani onbinlerce kez atış yaptıktan sonra teknik yerleşir. Bunun için de sürekli konsantre olmak zorundasın. Eğer doğru teknik ve doğru yayla atarsan hedefini hep X denilen tam ortadan vurursun. Efor gerekirmez, toplu halde alacaksan iyi muhabbet döner, kendini adarsan öğrenmen bir yılını alır.

1|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim. Kurs ve Ekipman maliyeti ne kadar tutar bir bilgin var mı kardeşim?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Profesyonel olmak için 2 yıla falan ihtiyacın var. Kurs olarak alacaksan ücreti çok olabilir malzemeler de pahalı. Git bir konuş bence. Ben denedim çok eğlenceli el koordinasyonun iyise başarırsın ilk denememde 7den vurdum ben orta 10du.

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim. Ücretler pahalı demişsin ortalama bir fiyat belirtelir misin?

• Hiçbir fikrim yok açıkçası ben ücretsiz kursa gittim malzeme ücretleri caydirdi beni.

• adaptasyon gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O kadar zor olacağını sanmam panpa.

0|0
    0|0
  • yaaaa hak!

0|1
    0|0
Yükleniyor...