Kondisyon bisikleti bacakları inceltir mi?

Kondisyon bisikleti bacakları inceltir mi? Tempolu yürüyüş ile inceltemedim

0|0
13|72

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece koşmak, tempolu yürüyüş yapmak, kondisyon bisikleti ile bacak inceltmek pek de mümkün değil. Düzenli çalışmanıza bol su ve sıvı tüketimiyle beraber bir de diyet programı eklemeniz gerekiyor.

Bacaklar yağ yakımı ve inceltmesi zor bir bölge olduğundan, çalışma programınızı 30 dakikadan aşağı tutmamaya özen gösterin. Düzenli olarak çalışıldığında dahi, yağ yakımı süreci egzersizin 20- 25. dakikasından itibaren başlar. Yüksek tempolu ve bacak kaslarınızı güçlendirici egzersizler formda kalmanız için büyük fayda sağlayacaktır.

Özellikle şikayet edilen, bacaklarınızın üst bölgesini inceltmek için bir duvarın önüne geçerek, oturuyormuş gibi vücudunuzu yere paralel olacak şekilde, sırtınız dik çömelin ve iyice yorulana kadar devam edin. Bu hareket bacaklarınızın önemli derecede yağ yakmasını sağlayacaktır.

Oturur konumdayken bacaklarınızı ileri doğru uzatın, yukarı kaldırın ve 10 saniye kadar bu şekilde kalın. Hareketi 7-8 kere yapmaya çalışın.

Bacakların iç kısımlarını güçlendirmek için yanlamasına uzanın. Üstte kalan bacağınızı bükerek, altta kalan bacağınızı yukarı doğru kaldırın. Bu hareketi yaparken sırtınızın dik olmasına dikkat edin.

Yürüyüş ve koşma egzersizleri sırasında mümkün olduğunca topuklarınıza yüklenmeden, parmak ucunuzda hareket etmeye özen gösterin. Bu şekilde hareket etmek, tüm bacak kaslarınızın yüksek tempoda çalışmasını sağlayacaktır.

Koşma egzersizi sırasında dizilerinizi yukarı çekerek parmak ucunuzda koşun.

Basen bölgesindeki yağlanmalarınızı yakmak için, yere sırt üstü yatıp bacakları ileri ve geri hareket ettirin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

• İncelir sıkılaşır

0|1
    0|0
  • bisiklete binmek çok faydalıdır. hem incelirsin hemde kacakların daha sıkı ve çekici bir bacak yapın olur. daha estetik bir forma sahip olursun

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama yoktur.. Beden genel olarak zayıflar.. parmağını eğip bük eğip bük parmak zayıflar mı? Spor yap 30 dakkadan sonra zayıflama işlemi başlar.. Kalbin normal atımın biraz üzerinde olsun ayrıca datlılardan unlulardan uzak dur. Sonrada bana haber et zayıfladım diye :-)

0|0
    0|0
  • şekle girer farkında olmazsan kas yaparsın kaslarıda eritemezsin profesyonel yardım alman gerek. ve sporun en iyiside devamlı yapılandır sen ne kadar yaptınki ya da yapacaksın

0|0
    0|0
    • Kas yapmak istemiyorum kesinlikle

• o zaman mutlaka profesyonel yardım al. bir spor hocası ile konuş en azında o nasıl yapacağını söylesin. hem yürüyüşle neden inceltemedin? azmı yürüdün çokmu yedin?

• Yoo müthiş diyet yaptim. Tempolu 50 dakikalık yürüyüşle 4 , 5 kilo verdim ama hepsi gobekten gitti :)

• Uzun sürede faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • Bu kullanım sekline göre değişir ayrıca sadece bisikletle bırakmamalısın ip atlamak yürüyüş ve koşuda en az bisiklet kadar önemli. Sadece tek bir koldan yapılan spor istenilen sonuçları vermez sende takdir edersin ki.

Başarılar. Sorun olursa mesaj atabilirsin gene bir süre bende kilo verme amaçlı sporla debelenmiştim :D

0|0
    0|0
  • uzun süre sonra faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • Pardon ama profil resmindeki sen isen gerek yok ki bir şey yapmana :S

0|0
    0|0
  • Ben incelttim koşarak..

0|0
    0|0
  • Kondisyon bisikleti bacakları eritir. sporunu yap ama bacagina fazla takilma. seni beğenen öyle begensin ki zaten hanim hanimcik bir kizsin. böyle ufak şeyleri takinti yapma. ama spora devam et derim

0|0
    0|0
  • Evet inceltir hafif ağırlıkta sık sık yapılırsa hızlı bir şekilde

0|0
    0|0
  • Hem incelir hemde sıkılaşır.

0|1
    0|0
  • Evet inceltiyor ama programlı olursan belli bir sure devam etmelisin haftada en az uç gün en az yirmişer dakikalık periyotlarla

0|0
    0|0
    • Hergün 45 dakika yapsam? Kalinlastirir efsanesi hakkında ne dusunuyosun?

• Çok asiri yaparsan kas oluşumu artar kalınlasmaz ama erkeksi bir görünüm olabilir vücut geliştiricilerinki gibi

• Yürüyüş veya koşma aksine bacakları kalınlaştırır , kondisyon bisikletinde en hafif ayarda çalış etkisini görebilirsin

0|0
    0|0
  • bacak en zor eriyen yerlerin başında gelir. kondisyon bisikleti, yürüyüşten daha yararlıdır. bununla birlikte yeşil çay içerek yağ yakımını hızlandırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kilona bağlı biraz. Eğer yağlıysa eritip kasa çevirir inceltir. Zayıfsan da kas yapmaya başlar tam formuna sokar, kalınlaştırır.

0|0
    0|0
  • Eğer aynı zamanda kilo vermiyorsan başta sıkılaştırır. Sonra da şişirir, kas yapmaya başlarsın. Allah korusun roberto carlos gibi olursun.

0|0
    0|0
  • Faydasını uzun süre sonra görürsün.

0|0
    0|0
  • Sorun hakkında bir bilgim yok ama duzenli spor ve sağlıklı beslenme ile fiziğini düzelticeğini söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Kalinsa inceltir ama şekle sokar biraz.

0|0
    0|0
  • ben bu konuda uzmanım boy ve kilonu söylersen anlatacağım

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • öncelikle çok güzelsin sana aşık oldum soruna gelince zayıf bacaklı kızlardan hoşlanmıyorum lütfen zayıflama incelme :(

0|0
    0|0
  • Inceltir ama en güzeli yürüyüş.. Eskisine göre dahada çok yuru

0|0
    0|0
  • çök kalk yap o da işe yarar ve ikiside bacak kaslarını gelistirir ama fazla zorlama sonra acıdan duramazsın

0|0
    0|0
  • Neden bacakların inek toynağı gibi mi?

0|1
    0|0
  • Yag dokusunu eriterek ve kaslari kasip sikistirarak gelistirip daha fit bir duruma getirerek bacaklari inceltir.

0|0
    0|0
  • inceltmesi kullanma sıklığına göre olur ama kullandıktan sonra vücudunun sıklaştığını görüceksin

0|0
    0|0
  • eliptik olursa kesin inceltir...

0|0
    0|0
  • İNCELTMEZ KAS YAPAR TOPLAR SIKILAŞIR

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 13

• İnceltir.
    +Alt karın kasların çalışır.

0|0
    0|0
  • Fena sıkılaştırır dolayısıyla incelir ama birazda yapı ile alakalı şimdi baldırların genetik olarak kalınsa incelmez çok.

0|0
    0|0
  • Kondisyon değil de, eliptik öneririm.

0|0
    0|0
  • baseniniz varsa buyutur

0|0
    0|0
  • Koşudan daha etkilidir bisiklet sadece bacaklar için değil tüm vücutta kısa sürede inceltir hemde

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İnceltir ve sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • Kilo vermede yardimci oluyor ve evet inceltiyor

0|0
    0|0
  • Eliptik daha başarılı...