Yanıma yaklaşamıyorlar çoğu zaman arkadaş olarak bile, ne yapsam?

erkeklere karşı hiç güvenim yok sizce neden olabilir?yani bu beni sever diyemi.yorum hep art niyet arıyorum,sizce bunu nasıl aşabilirim?yanıma yaklaşamıyorlar çoğu zman arkadaş olarak bile,ne yapsam?

• Boşver böylesi daha iyi
    44% (4)100% (2)55% (6)Oy Ver
  • Sen onlara gül,konuş
    11% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Sen onlara git yanaş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayır kız yanaşırsa yanlış anlarlar,ka.ar derler onlardan adım bekle
    11% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Onların yanında kız arkdaşlarınla güleryüzlü ol,onlar yaklaşır
    34% (3)0% (0)27% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bi gün biri gelir kovsanda yanından gitmez...

1|0
    0|0
    • gerçekten seven birisi yaklaşır diyorsun yani

Erkekler Ne Diyor 9

• sıcak davranmayı becerememek bu dünyada insana çok şey kaybettiriyo. bunu ilerleyen yaşlarda anlarsın belki. insanlarla konuşmaktan zarar gelmez. gelse bile ufak tefek can sıkıcı boyutta olaylar olur. ama konuşarak hayatına giren doğru düzgün bi insan, senin için şanstır

0|0
    0|0
    • evet oyle ,katılıyorum sana,sağol.ama normalde hemcinslerle falan sorun yok ,sadece karşı cins adım atmazsa birşey diyemiyorum ,onlar adım atsa yine konuşuyorum gayet normal bir şekilde ,ama ciddi durduğumdan da kolay kolay arkdaşlık boyutunda bile yaklaşamıyorlar,bu normal birşey değil dimi?

• hayır kezbanlık dediğin konuştuğu her erkeği sevgili gözüyle görendir , seviyeli olarak erkek arkadaş elbette olur ama sorun şu ,onlardan bir selam gelrek başlamazsa ,o adamla arkdaş olamıyorum

• o adamları kaybediyosun o zaman.

• yanına yaklaşmadıklarına göre onlarda sana güvenmiyorlar

0|0
    0|0
  • Sen onlara gül,konuş

0|0
    0|0
  • bence biraz cilve yap gözler çok önemli bakışlar çeker :D

0|0
    0|0
  • Güvenme zaten,erkekle,kızın şakası yatakta biter...erkekle,kızın dost olması,kurtlar,koyunun dost olması gibi bişi...

0|0
    0|0
  • art niyetli olmayın ve de olmamaya çalışın yanınıza yaklaşabilmeleri için açık kapı bırakın ancak

biraz onu anlamaya çalışın belki de güzel günler sizin olacaktır.

0|0
    0|0
  • muhalefet olmak için "D" diyorum

0|0
    0|0
  • sertmi duruyorsun?

0|0
    0|0
    • sanırım,ne yapmalı?

• yanlış anlamayın ama tipinizi görmeden birşey diyemem yani eğer suratınız asık duruyursa yapı itibariyle birşey yapılamaz insanlar sizi tanımadan anlayamazlar

• sen onlara gul konus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• durumuna göre değişecek şekilde A ya da E diyorum ben

1|0
    0|0
    • böyle si dah a mı iyi gerçekten?

• ne gzel söyledin,umarım..=)teşekkür ederim

• ne demek her zaman =)

• Aşamazsın daha çok gözlemle dene demiyorum ama zaman ver gerçekten değer verip vermedikleri kısa zamanda ortaya çıkıyo zaten.. Ama olumsuz da olumluda bakma objektif olmaya çalış gözlemlerken..

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Sen sen ol onlara yaklaşma.

0|0
    0|0
  • Dışarıdan sert duruyorsun galiba? Eğer öyleyse biraz daha pozitif olmaya çalış, daha çok gülümse ki yaklaşmaktan korkmasınlar (durduk yerede gülme tabii)

0|0
    0|0
    • onu da görüyorlar gayet güleryüzlüyüm etrafımda aslında.ama neden hala aynı davranış devam oluyor anlamadım ki?

• Akışına bırak zamanla olur, aşkın peşinden koşma hiç beklemediğin bir anda o gelip seni bulur diyorlar zaten. Boşa dememiştir adamlar heralde.

0|0
    0|0
  • Zamana bırak herşey yoluna girer..

0|0
    0|0
Yükleniyor...