Isviçre'li bilim adamları neyin kafasını yaşıyor?

bu adamların anası-babası yok mu?bütün gün yok diş fırçası kaç derece açılı olsun,yok şampuana ne katalım,yok kadın ne kadar sex düşünür yok erkek günde kaç defa geğirir...işleri yok bütün gün abidik gubidik şeyleri araştırıp,kafalarına göre standartlar belirliyorlar biz de bu adamlara inanıyoruz.neredeyse isviçre'li bilim adamlarının onaylamadığı bir ilişkiyi yaşamam!ana-baba onayı boş diyecek hale geldim.yeter l*n ne kafası yaşıyor bu adamlar?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• isviçre avrupada sanayisi en gelişmiş ülkelerden bi tanesidir başlıca silah ve atış kontrol sistemleri hakkında sanayisi çok iyi durumda ve silah ihracatçısı bir ülke.dünyanın en ince saatini yaparak(swatch)japonlara avucunu yalatmış ve en pahalısını da yaparak dünyada krallığını ilan etmişlerdir(rolex),çikolata makine ve ilaç sanayisinde dünya devleri arasındadır,2 dünya savaşında avrupanın ortasında olmasına karşılık burnu bile kanamamıştır tarafsız olmadığı halde bankacılığı söylemeye gerek yok

kısaca özetlersek 90 milyona yaklaşan nüfusuyla Türkiyenin milli gelir ortalaması 800 milyar doları paylaşırken onlar 7,5 milyon nüfusuyla milli geliri 500 milyar dolar daha da fazladır, bütün bunları abudik kubidik araştırmalar yapan bilim adamlarına borçlular en kısaca bu şekilde anlatabildim

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• seviyorum onları ya uğraşıyo adamlar insanlığa bişeyler katmak için. bende öyle olmak istiyoruum

1|0
    0|0
  • e adamlar bzm gbi mal mal oturmuolar vızır vızır düşünüolar severm kendilerni

1|0
    0|0
    • evet bak bu doğru.yok kadınla voleybol oynamak abdest bozar mı?efendim oruçluyken çiğ köfte yoğurup tavana yapıştırmak tavanın orucunu bozar mı? gibi sorunlarla uğraşacak lapa olmuş kurufasulye kıvamında beyinleri yok.bunda haklısın.

• haha ne adamsn ya:D

• Elin isviçrelisini övücem diye canım türk insanını yerin dibine sokanların ben ta.. Peki türk insanı boş boş,mal mal oturuyorsa sen şu an ne yapıyorsun? Bence bizden farklı birşeyler yapmıyorsundur. :) İsviçreli bilim adamları senin günde kaç defa tuvalete gittiğini araştırırken Türkiye'de yiğitler şehit düşüyor. Neyse,konuşmayacağım.

0|0
    0|0
  • olsun boş şeyler bile düşünseler en azından düşünmeyi düşünmüş olmalarıyla kendilerini ön plana çıkarmayı başarmışlar.

1|0
    0|0
  • isviçreli bilim adamları en çok araştırmayı kim yapar diye araştırmışlar ve isviçreli bilim adamlarıymış.

0|1
    0|0
  • Isvecte bi sinifta en fazla 13 kisi 2 de ogretmen var adamlar o kadar bilgiye sahipken herseyi arastirip para yapiyolar iste

0|0
    0|0
  • adamların geçim kaygısı yok ki

0|0
    0|0
  • en azından türkler gibi kös kös oturup daha nasıl geriletiriz bu ülkeyi diye düşünmüyolar

1|0
    0|0
  • oyle boyle degil iyice guldum :D

0|0
    0|0
  • hiç! açıp bı kuran okusalar hıc gerek kalmıcak bunlara. boş ınsanlar işte naparsın

0|0
    1|0
    • biz çok okuduğumuz için bu haldeyiz zaten! aklıma Aziz Nesin'im geldi. Allah rahmet eylesin.

• evet o sözü cok guzel özetlıyor aslında şu yukardakı soruya en uygun cevabı :)

• Ayık kafayla çalışmıyolar oçeeler işte ya takma kanka

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• peki biz türkler neyin kafasını yaşıyoruz kitap okumayız gazete okumayız hiçbirşey araştırmayız hep başkaların dediğine bakarız başkalarının icatını kullanırız ?

1|2
    0|0
  • Bu resim açıklayıcı olmuştur umarım. link

1|3
    0|0
  • adamları eleştirmek kolayda daha biz millet olarak bi bok yapamadık dostum ona nediyosun. daha bugün 1 avuç teröristin dediğini yaptık. hala topla tüfekle savaş var sanıyo bizim moronlar. hani laf var ya : adamlar uzaya çıktı abi biz böle mal gibi kaldık :D

bilmiyom ama o bilim adamları arada saçmalasada iyiki varlar. şuan kullandığım klavyeyi bile üretemiyoruz :)) böyle bir aciziz birde bilim adamlarıyla dalga geçiyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin diyorum ... :)

0|0
    0|0
  • Adamların ülkesinde her şey güllük gülistanlık adamlarda böyle ota boka sarmış durumda yapacak bir şey yok!İsveçli bilim insanına soracağım ama A. şehrinden B. şehrine giden aracı bir havuz kaç saatte dolar boşalır vs. v.s. bunları çözsün bakalım abandone olur kalır!

0|0
    0|0
  • bazen küçük detaylardan büyük hakikatlara ulaşılır :D

0|0
    0|0
  • senin benim bizim gibi böyle vakit öldürülcek sitelerde takılıp boş yere yaşamadıklarını biliyorum asıl biz neyin kafasını yaşıyoruz olmalı bu soru

0|0
    0|0
  • yeter artık çıkın gidin dünyamızdan seks hayatımızıda bizide herşeyimizi rahat bırakın. Ellemeyin kurcalamayın kaç defe geyirio osuruyorsak osuralım ;)

0|0
    0|0
  • O çikolatalar ve de kızlar burada olsa biz neler yapmıştık şimdiye .. peeh.

0|0
    0|0
  • teknoloji çağındayız

0|0
    0|0
  • haha :D

0|0
    0|0
  • sen anlamazsın, boşver

0|0
    0|0
  • bı reklam da görmüstüm italyan laboratuvarlarında test edıldı dıye (= herseyı onlar test etmıyor :D

0|0
    0|0
  • nickinle uyumlu soru olmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...