Hüseyin Aygün'ün kaçırılmasına rağmen maç sonucuna sevinen GSli insan mı?

Kimse üzerine alınmasın sözüm meclisten dışarı fakat PKK derbilere olan zaafımızı bilip bunu kullanıp Hüseyin aygünü kaçırıyor biz ise hala futboldan konuşup PKKyı haklı çıkarıyoruz. o değilde tüm bunlara rağmen maçı kazandıgı için sevinenlere ne demeli tamam hakettiniz tebrikler sevincinizi tabiki yaşayacaksınızda Hüseyin aygün kaçırılmışken bunu bu kadar göz önüne atmanın manası ne?

Güncellemeler:
Askerler kaçırıldıgında üzülmedigimi nerden biliyorsunda konuşuyorsun. barış anlayışından belli senin güzellik anlayışın. Gerekirse dağada çıkarım savaşmayıda göze alırım. Askerligini yapan sadece senin abin değil unutma bizimde en yakınlarımız, abimiz askerlik yaptı ama bizim tereddüt etmememiz vijdansızlık değil Atamızın bizlere emanet ettigi topraklarımıza sahip çıkmaktır...

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerine katılıyorum ancak ülkemizde artık terör olayları iyice sıradanlaşmaya başladı. Her gün yaşanan bir şey olduğu için su içer gibi bir şey geliyor. Duyarlılığını da takdir ederim de bu magazinsel zihinlerle biz bu mücadeleleri zaten kazanamayız. Ben umutlu değilim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• cok sacma bır baslık sevınen gs ınsanmı dıye bunu kazanan fb olsaydı sevımeyecekmıydı bırakacaksınız bu ıslerı aynı pkk benım askerımı daglarda öldururken hangı tv kanalı muzık programını eglence programını kaldırıyor cnn turk spıkerı haber arasında sarkı söyluyor basbakan sehıt haberlerını abartmaya gerek yok dıyor aynı basbakan kacırılma olayı ıcın bunlar dogal seyler dıyorken bunca olay goz ardı edılırken boyle sacma sapan bır yakıstırma hıç hoş degıl eger mıllıyetcılık damarların kabardıysa aynı tepkıyı butun ızmırlılerı gavur yapanlar ıcınde neden göstermıyorsun

0|1
    1|0
    • izmirlileri gavur yapan kim izmiri ve izmirlileri çok sevdiğimi ve destekledigimi herzaman söylerim.

• ozaman basından bıraz olayları takıp et ızmırlıler kan vermek ıcın hastanelere kostuklarında yaralılar ıcın serefsızler bunlar gavur zaten oruc tutmaları berklenemez dedıler

• Pkk açıklama yapmış, 'Onu misafir edeceğiz.' demiş. Aynen dediğim gibi, gerekli mesajları verip bir süre sonrada salıverecekler. Chp ile Pkk'nın danışıklı döğüşü bunlar.

0|1
    0|0
  • İyi bari oldu olacak Süper Lig'i de erteliyelim. Sapla samanı birbirine karıştırmayalım, sporun içine siyaset sokmayalım.

0|1
    0|0
    • sapla samanı bir birine karıştırmıyoruz bu durumda zaten sapla saman karışık bize düşen onları ayırmak. sonuca üzülün demiyorum sevincinizi doya doya yaşayın ama birazda olsa bir düşünün ya PKKnın elinde bir vatandaşımız daha var!

• Telaşa mahal yok, birşey olmaz o vatandaşa.. Pkk'nın manifestosunu yüzüne karşı okuyup salıverirler.

• futbol konuşulmasın, insanlar gündelik hayatı bıraksınlar da terörü konuşsunlar. korksunlar, hayatla ilgilenemesinler diye yapıyo zaten bunları terör örgütü. galatasaraylıyım ve seviniyorum şuan. hüseyin aygün'e de üzüldüm, inşallah bi an önce kurtarılır. daha önce böle şeyler olmuyodu, bu da ilginç bi durum

0|1
    0|0
    • futbolu bırakıp hüseyin aygüne sevinmemiz onları mutlu edebilir ama hüseyin aygün kaçırılmışken bizim mutlu olmamız onları daha çok mutlu eder savaşmalıyız korkmamalıyız.

• teşekkürler duyarlılığın için.

• ben teşekkür ederim.

• 1. Futboldan konuşmak PKK yı nasıl haklı çıkarıyo anlamadım,

2. Elbetteki Bu adilerin bi milletvekilini kaçırmasına kayıtsız kalmamak gerek ama bunu yaparken galibiyete sevinmemek mi çözüm bilemedim.

3.Göz önüne atmak ne demek daha önce hiç duymadım?

0|0
    0|0
    • Futbolla ilgilendigimiz için Hüseyin aygünü takmayacağımızı biliyorlardı ve haklı çıktılar Hüseyin aygün kaçırıldı ve biz birşey yapamadık çünkü derbiyi izlemekle meşgulduk.

• Benim şu an hüseyin Aygunn kaçırılmasına üzüntüm süper kuparyı almamızza olan sevincimin çokötesinde bi kere... taşkınlık yapılmasını en az senin kadar ben de tasvip etmiyorum bu başka bir problem zaten ama şu an için yapılması gereekn sabırla beklemek ve bu olayın çözmü için dua etmek umarım en kısa zamanda bulunur ve bir daha bu olay tekrar etmez..

• Fb maçı kazansa maç sonucuna sevinen Fb li mi olacaktı ? Objektif bakacak olursak bu şekilde insan mı vs söylemler çok yanlış . GS lı vurgusu yaptığın için özellikle kuyruk acın olduğunu düşünüyorum. Yoksa evet insanların futbolla uyutuluyor olması benide üzüyor ama bir tarafa gönderme yapıyorsan bence Fb lisin ve hırsını burada çıkarıyorsun. .

0|0
    0|0
    • fbliyim evet ama fanatik değilim oyuncuları bile tanımıyorum fb kazanıp sevinceydi yine aynı soruyu sorardım.

• Kaçıran farklımı sanki geçen chp il başkanın kızı çıkmadımı pkk diye yani sorun yok 2 telefon halleder her şeyi...

1|0
    0|0
  • Spekülatfi amaçlı bir soru.

0|2
    0|0
  • başbakan chp pkk ile iş birlikçi dedi bunu üzerine chp den adam kaçırıldı tesadüfe bak sen burdan ne anlıyoruz chp bakın biz pkk ile aynı fikirde değiliz gibi göstermek için adamı kaçırttılar çok bariz bir olay bu yani

0|0
    0|0
  • Pkk kaçıranlar zaten sizden 2 telefon etseniz arabayla getirirler geçen bi başkanınızın kızı değilmiydi köpek gibi gebertmişdi bizimkiler :)

0|0
    0|0
    • sizden derken?

• Yaw yakalasınlar sanane onun kızının giydigi türbandan bikiniden Ülke 10 yıl önce ne durumdaydı anamız ağlamışdı ölüyorduk açlıkdan kapanan şirketler doların artması Allah aşkına hiçmi hatırlamıyorsunuz o kadar iş adamı çöplüklere düşdü yazık ya son seçimlere durumlara bak chp darbe olmadan en son ne zaman başa geçdi...

• kızının giydigi bikini umrumda değil ama madem tüban türban diye bağaracak önce kendi kızını kapatsın!

• ya bi kalk git hüseyin aygünün kaçırıldığını daha yeni senden öğrendik ne bilelim hüseyin akçırılmış mı kaçırılmamış mı biz sevinioz nerden haberimiz olsun açıp da tv mi izlicez o anda.

0|0
    0|0
  • Kendince haklısın.

0|1
    0|0
  • bizde böyle herşey futbol

0|0
    0|0
  • dediklerinden pek bişey anlamadım bidaha anlatsan:\

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha 2 gün olmadı 8 şehit verdik canım daha ona gelene kadar bunlar var.. Herşeyin yeri ayrı işte, hayat sevincide hüznüde bir arada sunuyor bize, dengeyi sağlamak lazım hayat devam ediyor.. Senin hassasiyetini anlıyorum ama sen de haklısın tabi, ama hayatın gerçekleri de var işte..

3|0
    0|0
  • Neye dayanaraktan PKK'cı diyorsun? Senin gibi biriyle zamanımı boşa harcayamam engellerim tabi. Güzellikle anlatmaya çalıştım ve halen çizgimi bozmayıp seviyene inmiyorum. Savaş deyip kendini yırtıyon madem klavye başından adamlık taslamayıp dağa çıkta görelim. Şuan sistemin bir parçası olmuş dağda savaşan abimse tepkimi en sert şekilde veririm. Kanla sulanmış toprak parçası için savaşmak istemiyor olmamda vicdan ve akıl sahibi olduğumun apaçık delilidir. Sen ki askerler kaçırılınca iplemeyen, CHP'nin vekili söz konusu olunca soru açıp insanların maç sonucuna sevindiler diye ayıplayan vicdandan bahsedensen vicdan kelimesini ağzıma almam.

0|2
    0|0
  • Onu bir milletvekili olarak değil insan olarak düşünmeliyiz diyorsun. Daha birkaç gün önce askerler kaçırıldı niye o zaman soru açmadın. Samimiyetine inanmıyorum malesef.

0|2
    1|0
    • askerler biz maç izlerken kaçırılmamıştı ama bu çok farklı bir konu hüseyin aygün biz fb- gs derbisini izlerken kaçırıldı ve biz hala futbol derdindeyiz.

• kimseyi inandırmak zorunda değilim seni hele hiç değilim! benim inandıgım tek şey var vatanının, namusunun herşeyden değerli oldugu... Ayrıca ilk yorumlarından askerlerimizi düşündügünü söylüyordun şimdi ise PKKyı destekledigin apaçık ortada masken çıkmış oldu böylece;)

• hahhaha hakkatten çok komiksin. Askerlerimiz dediğin kim? Şuan abim askerde ben, abim ve sistemin parçası olmayan fakir fukarayı düşünürüm. Asla ikili oynamam neysem oyum nickimden de, baştan sona kadar söylediklerimden de belli. Savaşa karşın vicdani red dedim. Güzelim aklını zorlasaydın eminim beni anlardın.

• kişilere yorumlarını direk onların yazdıkları yorumun altına yaparsan sevinirim lütfen. bu sayede buraya tüm yorum yapanlara habire güncelleme uyarısı gitmez ve rahatsızlık vermemiş olursun. soru sormuşsun cevap vermişler herkes sorudan anladığını yazmış herkes aynı şeyi anlamaz. ayrıca adam bulundu danışıklı döğüş işte amaçları belliydine sen tatlı canını üz nede başkalarını üz bu mubarek günde güzel arkadaşım. devletin işlerine akıl sır ermez.

0|0
    0|0
  • şuanda bir kaçırılış var inşallah sağ salim kurtulur ama biz gün aşırı bir sürü, tek suçu vatanı korumaya gönülden giden askerlerin ölümlerine ah vah edip ertesi gün unutmaya alışmış bi toplum olduk çıktık. göz göre göre düzensiz düzene alıştırdılar. sonumuz hayır olsun inşallah.

0|0
    0|0
  • şimdi biz konuşmayın hüseyin aygünü geri mi salacaklar yani ayrıca milletvekilimizin kaçırılmasını ben değil hükümet düşünmeli

0|0
    0|0
    • onu bir milletvekili olarak değil insan olarak düşünmeliyiz Allah bilir şuan ne halde ama boşuna demiyorlar ateş düştügü yeri yakar...

• üzülmüyo değilim ama asıl üzülmesi gerekenler benim kadar üzülmüyor emin ol

• herşeyin bi yeri var. insanlar tabi ki sevinecek. hergün olan bişey değil. ayrıca sevincin de bi dozu var dediğin gibi artık kupa muhabbeti kapatılabilir

0|0
    0|0
  • serbest bırakıldıktan sonra yaptığı açıklamalar Hüseyin Aygün'ün de pkk'yı desteklediğini hissettirdi bana, acaba danışıklı dövüş müydü? demekten kendimi alamıyorum... Bence yanlış partide BDP' ye geçsin, Atatürk'ün partisinde işi yok!

0|0
    0|0
  • Napak ölek mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...