Yolda giderken önünüze aniden kedi çıkarsa....

Çok dar bir yoldasınız giderken bir anda önünüze kedi çıktı sağda uçurum var soldada dağ var arabayı sola çakma ihtimalinizz var sadece ondada olumsuz sonuçlar doğurabilirr arabada oldukça hasar alır siz de tehlikeye girersinizz? evet ayağınız ve elinizz ne yapar bu durumda?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• canımı kurtarma derdne düşerm drek

0|0
    0|0
    • kedi pestil :D

• cevap vıck o zaman :DD

• yok bea basmam üstüne cani değilm de o kdr da sevelm koruyalm fok balıkları ölmesn tipinde bri değilm:D

Kızlar Ne Diyor 8

• Fren yaparım

0|0
    0|0
  • Kendi canımı kurtarmaya bakarım..

0|0
    0|0
  • Illa ezdirecen kediyi yani, canisin :D

0|0
    0|0
  • tekerlerin arasına ortalarım kediyi. o kadar da soğukkanlıyım :D

0|0
    0|0
    • o zaman sana da sorayım :))) merdıvenlerden ınıyorsunn tam ayagını basacagın yerde renklı mı renklı guzel bır kelebek :D ortalama sansın da yok :) ayagını bır basamak asagı atıp burkma sansın var :D ?

• ehh.. topukluyla yürümesini biliriz evelallah :)

• Bu kadar acımasız olamassın ya bir b ayansın sonucta :D

• Fren?

0|0
    0|0
    • olmaz ya dagı öpüceksin ya kedıyı ezıceksın :D? cok yakında fren mesafesınde degıl

• Simdi ben dagi opsem kedi beni hastaneye goturemez di mi. O yuzden ben kediyi ezip veterinere gotursem daha iyi. Bilmiyorum :D

• kediyi alır kaldırırım canım

0|0
    0|0
  • ciyaaaaaak

0|0
    0|0
  • kör mü çıkmasaydı yola.. :P :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kediye vururum

1|0
    0|0
    • :D:D bırader frene basarım ayagımı gazdan cekerım falan fılan deseydın barii :D hatta ölmediyse kafasına sıkarım demedıgın kaldı :D

• bende aynısını yaparamı napim hem uçurum var hem dag var kedinin ölmesi gerekiyor :D

• kedinin kaderi buraya kadarmış kardeşim biz napalım :)

• basar geçerim kedi ya kenara kaçar ya da tekerleklerden uzak arabanın ortasında kalır ezilmez

0|0
    0|0
  • Durabiliyorsam dururum duramıyorsam hiç tereddütsüz ezer geçerim

0|0
    0|0
  • Can pazardan kilosu 2 tl'den satılmıyor...Kedi iyi hayvandı

0|0
    0|0
  • sadece fren yaparım ezilirse ezilir yapıcak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Dağı öpecez artık şans yok

0|0
    0|0
  • Eğer öyleyse kediyi ezerdim . Ayrıca 100km üstü gidiyorsak önümüze bişey çıkarsa direksiyon kırmak çok sakat direk frenleyip kurtarmaya çalışmak ya da çarpmak akıllıca olanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...