Cüneyt Çakır'ın Maç Yönetimimac yönetimi.

Cüneyt Çakır'ın Galatasaray-Fenerbahçe Süper maçı yönetimini nasıl buldunuz?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Baroni eliyle top çevirdi orda birşey dememesi hataydı ama farketmezzz her türlü kupayıı biz aldıkk fenerin elinden kupayı almak paha biçilemezzz ♥

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bugün sorulan 10. soru. Kötüydü. Sonradan yardımcı hakem toparladı.

1|2
    2|1
  • hem galatasaraya hemde fenerbahçeye karşı adil olmadığını düşünüyorum berbat bi maç yönetti ama benim derdim kupa değil yaa aykutla bu lig bitmez, çözüm bulsunlar buna :(

1|2
    0|0
  • berbat.

1|1
    0|0
  • adil davranmadgı ortada gercekten..

1|1
    1|0
  • yönetemedi verdiği kartlar bile hatalıydı hele o penaltı yuh dedirtti

0|0
    0|0
  • Ya yok o adamdan bi halt olmaz sinir krizine soktu beni.

1|1
    1|0
  • kötüydü.kendini geliştirip daha iyi bir hakem olabilir.

0|0
    0|1
  • Gerçekten not: SIFIRRR! ...

1|1
    1|1
  • şeferfsizin önde gideniydi oyun dısı seyler sürekli

0|0
    1|0
  • maç yönetimi kötü

0|0
    0|0
  • cüneyt çakır ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• iki tarafada yanlışlar var o yüzden dengeli, çok kötü değil, çok iyide değil, orta. siz Gürcan Bilgiç'in taraflı eyyamcı yorumlarına bakmayın, takımlarının kötü futbollarını, gs'nin kendilerinden üstün oynamasını hazmedemeyip olayı başka tarafa çekip, hakemi bahane eden fenerlilerede bakmayın... alex'in ilk serbest vuruşunun tekrarlanıp, 2.serbest vuruşun gs'li oyuncuya çarparak gol olduğu pozisyon, bence doğru karar. gelelim kuyt'un düştüğü pozisyon net bi faul değil. 2 kişi sıkıştırdığında o pozisyon faul gibi gözüksede dany'nin kuyt'a müdahalesi aşırı filan değil, semih topa vurduktan sonra kuyt kendi düştü. sonrasında gol olmuştur ama bence karar doğrudur, esas 2 kişiyle faul nedir görmek istiyosanız bekir'le mehmet topuz'un emre çolak'la girdiği pozisyondadır, oraya bakın. engin baytar kırmızısı haklıdır, doğru karar. bekir'in amrabat'ın suratına vurduğu pozisyon es geçilmiş görülmemiştir. aynı şekilde hakan balta'nın krasic'e yaptığı müdahalede sarı karttır verilmedi, bunlar yanlıştı. baroni'nin elle düzeltip golle sonuçlanan pozisyon esas bütün maçın en büyük skandalı, alenen yanlış karardır. kimse çarpma filan demesin, alenen düzeltiyor. penaltı pozisyonuda çok doğru karardır. caner erkin'in aptallığıdır ama beni ilgilendirmez penaltıdır.

0|0
    0|0
  • 10/7

Tek hatası baroni'nin eli

1|2
    1|1
  • Öncelikle herkes kendi yorumunu sunuyor, hakem de öyle ..

1.Bence Alex'e gösterdiği sarı kart, güya o tecrübedeki bir hakeme yakışmadı..Nedeni ise düdüğü bekle dememişti.. Sonraki pozisyonlarda aslında o da anladı hatasını ve düdüğü gösterdi atışı yapacak oyunculara ama kart çıktı bir kere..

2.Kuyt'un girdiği pozisyon ki döndü gol oldu.. çok açık bir fauldü..!

3.Hakan baltanın Krasiç'e yaptığı hareket "en az" sarı kartlıktı..

2|0
    0|0
    • 4-sen tam bir fenerbahçelisin o eli görmedin galiba.böyle konuştuğuna göre.

• eli gördüm kasti olmadığını düşünüyorum.. havadan gelen topa gelişine şut atmaya çalıştı stop etmeye değil..vuramayınca da eline çarptı..

• İyi bir maç yönetemedi.Ama neden çünkü çok büyük baskı vardı üzerinden.Avrupa'da yönettiği maçlara bakın ne seyirci baskı yapar hakeme ne futbolcu.Bizdede Engin Baytar gibi karakter yoksunu futbolcular hakemi tartaklar.Bu kadar başarılı olmuş bir hakemi tek maçtan değerlendirmemek lazım.

0|0
    0|0
  • İki tarafa iltimaslar verdi ve bu sayede goller oldu ( fauller,topa elle müdahale)

0|0
    0|0
  • dünya kupası finalini bile yönetebilirsin, ama fener-galata maçını yönetmek başkadır. sıçarsın böyle. iki taraf için de berbat bir yönetim. o sahanın her yerine öbek öbek sıçtı resmen.

0|0
    0|0
  • bence iyiydi

0|0
    0|2
  • tamamen hakkı ile yönetti.

gs hakkı ile kazandı

yada

hakkı ile berabere kaldı diyelim.

1|0
    0|1
  • ufak tefek yanlışlar olsada genel olarak gayet iyiydi ayrıca penaltıda bariz penaltı

0|0
    0|1
  • iyiydi

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyi 20 hakemi laf yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...