Hamza Hamzaoğlu Galatasaray'da başarılı olabilir mi?

Galatasaray avrupadan elendi prandelli sayesinde. Takımın başına Hamza Hamzaoğlu geçtii ve Galatasarayı ne bekliyor?

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• Prendelliden iyi dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sıkıntının T. Direktörde değilde oyuncularda olduğunun farkındayım.

0|0
    0|0
  • Bunu söylemek için erken. Bekleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • 2-3 maç sonra belli olur şimdiden iyi kötü demek yanlış

0|0
    0|0
  • Güvenim tam. İlk çıktığı maçlarda, farkı belli oluyor zaten. İyi işler başarcağız inşallah...

0|0
    0|0
  • Olsun

0|0
    0|1
  • Güvenim tam.

0|0
    0|1
  • kısacası 4. yıldız diyim sen anla ayrıca ne bekliyor derken samimi bulmadım seni ne hikmetle söylediysen artık

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 35

• Hamza Hamzaoğlu başarılı olabilecek bir teknik direktör...

Fakat şunu görmezden gelmemek gerekiyor, ilk haftalardaki maçlara çok aldanmayın, ilk haftalarda doğal olarak oyuncular teknik direktörün gözüne girmek için ekstra performans gösterirler + takımdan gönderilecek en az 10 oyuncu olacak, kimse de gitmek istemez, o yüzden bu ekstra olarak oyuncuları kamçılayacaktır...

Ve, biraz da oyunculara bağlı, hatta bütün halinde oyunculara bağlı, Prandelli bu kadronun başında başarılı olabilirdi belki de =) Ama oyuncular çok sabote etti, görmezden gelinemez.

cut.

0|0
    0|2
  • En fazla ikinci olur

0|2
    0|0
  • Olsada gönderılecek olmasada gönderılecek. İsmi Hamza çünki.. Ya bu ulkede çok toleransa tanınmıyor yerlı teknık adam. Bak Ersun yanal'a bak Aykut kocamana bak Fatih terime.. Şampiyon yaptılar kovuldular. Bu Zihnıyet tüm kuluplerımızde fazlasıyla var.

0|0
    0|0
  • İnş olucak güvenimiz tam takımıda tanıyo ligide biliyo bekleyip görelim ama temennim inş 4. yıldızı takarız.

0|0
    0|1
  • İsterse guardiola gelsin bir tırrık olmaz bu takımdan. Bakın işin özü boy ortalaması, koşu mesafesi, Bilimsel ve teknolojik verilere güvensizlik. Rasyonel ve reel düşünme, Sistemsiz oynatma ve gazla çalışma, Belli bir kültür oluşmama ayrıca 110 seneyi devirmiş bir klüp hala nasıl futbolcu a takıma çıkartım nasıl t. direktör alacağını veya nasıl bir başkan getireceğini bilmiyorsa iflas etmeye mahkumdur. Nasıl 19. yüzyılda İngilterede sanayi devrimi olupta Türkiyede hala günümüzde gerçekleşmediyse. Dünyada Futbolda Endüstriyel devrim gerçekleşmiştir. Bu devrim özellikle 2000 yılından sonra büyük ivme kazanmıştır. Ancak Türkiyede bu devrimin D sinden bile bahsemessiniz. Daha geçen yaz Burak yılmazın açıklamayı hatırlarsınız ''Bu maçta gol atsam nolur atmasam nolur'' :)

0|0
    0|0
  • Uzun vadede görev verilirse başarılı olacağını düşünüyorum. Ama ne yazık ki ülkemizde hiç bir kulüp yönetimi uzun vadeli planlar yapmıyor ve istikrarı sağlamıyor. Bu yüzden de Hamza hocayı da harcayacaklar. Ona üzülüyorum.

0|0
    0|1
  • bence başarılı olacaktır..

0|0
    0|1
  • Olur diyenler neye dayanarak olur diyor anlamak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Olacaktır

0|0
    0|1
  • yabancılardan başarılı olur. Onu gececek dünyada bir kaç kişi var

0|0
    0|0
  • olamaz inşallah

0|0
    0|0
  • iyi olucak ins.

0|0
    0|1
  • olamaz. elinde sihirli değnek mi var ölüyü diriltsin

0|0
    0|0
  • yeterde artar bile gs toplam borcu yarım milyon dolar gittikçede dibe vuruyorsun artık küçülmenin tam zamanı oyuncu yetiştir sat arsenal modeli zaten o halde bile türkiyede senin önüne geçecek klub yok

0|0
    0|0
  • Fanatik gs liyim. ama ligi fenerbahçe ve ligtv yönetio bu birgerçek. yahudi misyonerler elini çekmeden lig hayatta zewk vermicek. bu sene bjk yi şampiyon yapacaklar..

0|0
    0|0
  • her halükarda Prendelliden iyi olacak bu kesin.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Ligde 3. Olur. FB 2. Bjk şampiyon bitirir

0|0
    0|0
  • GALATASARAY ÖLMÜŞ KÜLLERİNDEN DOĞMASINI BEKLİYORUZ

0|0
    0|0
  • jose mourinho gelse bu oyuncularla imkansız

0|0
    0|0
  • Olucak olmalıdır da :D

0|0
    0|0
  • Başarılı olabilir

0|0
    0|0
  • İlk ciktigi maçlardan belli olmuyormu? :-)

0|0
    0|0
  • Bakalım inş.

0|0
    0|0
  • Bir fb li olarak soöylüyorum. Hamza iyidir. Keşke bize gelse

0|0
    0|1
  • sıkıntı hamzaoğlu değil yönetim ve futbolcular

0|0
    0|0
  • Olur.

0|0
    0|0
  • Iyi futbol oynatacagi kesin arkasinda durulursa olacaktir

0|0
    0|0
  • Basarili olur en azindam temennim bu beşiktaşlı olsamda hamza hocayı severim

0|0
    0|0
  • gayemiz o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...