Hangi vitamin yararlıdır bir sporcu için?

Hangi vitaminler, vücüt ve box çalışan için yararlıdır? hiç böyle birşey varmıdır acaba hiç anlamam vitaminlerden.
O vitamini alıp içiyim yani severim vitamin içmeyi:D

Güncellemeler:
sağolun arkadaşlar
Bu soruya nie bu kadar cevap gelmiş anlamadım be, sağolun beyler bayanlar tekrardan :D

0|0
5|62

En İyi Erkek Görüşü

• Omega haplarından kesinlikle al. Mineral katkılı her vitamin hapı iyidir. Özellikle erkeğe çinko lazım. sinirler ve beyin için B vitamini özellikle B12.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 61

• vitamin ihtiyacını hesaplatmalısın bunun için sana şu siteyi öneriyorum... o siteye belli verileri giriyorsun sana vitamin ihtiyacını ne kadar alman gerektiğini hesaplatıyor ve sonuçları hemen görebiliyorsun... hemen tıkla ve öğren

http://vitaminihtiyaci.blogspot.com.tr/

0|2
    0|1
  • Merhaba; Bu dediğiniz kavramın aslında bir çok sebebi ve kavramı vardır. Öncelikle doktorların belirttikleri kelimeleri ve cümleleri size ileteyim. Eğer vücut yani fitness için bir ilaç kullanmayı isterseniz bunun size büyük bir yan etkisi olacaktır. Bunlar; Kalbin büyümesi, karaciğerin yavaşlaması gibi gibi etkenleri beraberinde getireceğinden ötürü sağlık açısından çok zararlı ve tehlikelidir. Doktorların görüşleri bunlardır. Birde eczane yani ilaçları satan firmalara yönelelim; Normal bir müşteri gibi girip protein vb ilaçların yan etkisi var mıdır? Var ise nelerdir gibi bir soru sorduğumuzda satıcının bize verdiği cevap; Hayır, az kullanıldığında bir sorun olmayacağını belirterek ürünü satmaya çalışıyor. Gerçi bu ürünlerin azıda zararlı, çoğuda. Tekrar bu ürünleri kullanan bir kişi 6 aylık bir çalışma sonucu salonda yığılarak hayatını kaybetmişti. Yapmanız gereken doğal yollarla ihtiyaçlarınızı karşılamak. Bu demek değil ki, kullanananlara bir şey olmuyor. Bu belirtilere insanlara görede değişebilmekte. Bu olay örneğin şöyle; İstanbul'da deprem olacak, 1 milyon kişi ölecek. Sende diyorsunki o kadar kişi ölmez iken bende ölmem deyip hiçbir şey yapmıyorsun. Bu mantıkla düşün, doğru karara varabileceğini düşünüyorum... Söylemesi bizden, değerlendirmesi senden ;) ...

0|0
    0|0
    • Hocam bilgi için sağolasın, ama ben protein tozunu felan sormamıştım vitamini sormuştumda zaten kullanmam protein tozunu karşıyımdır sağolasın:D

• Farklı anladım her neyse, bir bilgi öğrenmekte fena olmaz :)

• hangi vitamin kas yaptırıyormuş dostlarım bana söyleyin hadi bilip bilmeden konuşması kolay? Hangi mineral şişiriyormuş kasları? Boşuna paranı saçma güzel kardeşim insan vücudundan anlamayan adamlar konuşup duruyor. Sana açık olmam gerekirse insanda kas yapan proteinler erkek dölüyle aynıdır desek yalan olmaz. Testesteron basma olayı da ordan gelir. Nasıl doğal yoldan oluyorsa sen o yoldan git. Sağlığınla oynama

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sadece
    Et
    Süt
    Yumurta
    Beyaz penir
    Bol bol yeşillik
    Tüm sebzegillir
    Tüm kuru baklagiller

Vücut yapmak istiyorsan; sabah en az 3 haşlanmış yumurta - süt - beyaz peynir kahvaltıda eksik etme
    ama maddi durumunu bilemem
    ve çok sıkı spor yap
    1 ayda baklavaların çıkar!

0|0
    0|0
  • Eczaneden al kilo aldırıcı hap al 1 ayda 5 kg alırsın. Ben 3 kg aldım gerçi ama :))) kullanan çoğu kişi benden fazla kilo almıştı :) Birde kan hapı falan al, ben faydasını görmedim ama belki sen görürsün.

0|0
    0|0
  • kanka vitaminler de önemli ama kalsiyum alman daha önemli çünkü aldığın proteinlerin vücuttaki yıkımı için yüksek miktarda kalsiyuma ihtiyaç vardır, yeteri kadar alınamazsa kemiklerden çalar kalsiyumu bu da kemik erimesine yol açar. o yüzden kalsiyum sandoz al ya da doktorun önereceği bir kalsiyum ilacı alabilirsin.

0|0
    0|0
  • vitaminden fayda bekleme o hap olaylarını çok girme
    meyvelerden al vitamini

0|0
    0|0
  • Burdan yazılanları alıp yapıştırma direk.. Profesyonel yardıma ihtiyacın var.. ;) Eğer bir marka soruyorsan eğer weider'den kesinlikle vazgeçme.. İletişime geçtiğinde en az 2 aylık bir spor geçmişin yoksa adamlar sana kendi sattığı ürünü bile tavsiye etmiyorlar.. Kesinlikle incelemelisin ve destek almalısın.. ;)

0|0
    0|0
  • Elma ve muz

0|0
    0|0
  • yağ yakımında yardımcı olması için K vitamini bunu günlük yediklerinden alırsın. Protein bağırsaklardan tam emilimi için B12 vitamini gerçi vitamin mineral hepsi şart protein ve kalsiyumda :) Sana bir tafsiye vericeğim bir paket bebe bisküvisi al ve her akşa mbir kase sütle ye bebe bisküvisinde minareller vitaminler protein yağ vs vs herşey içerir

0|0
    0|0
  • abcdefg

0|0
    0|0
  • sporcu için vitamin değil protein takviyesi önemlidir. Vitamin ihtiyacı her insanda olduğu gibidir.

0|0
    0|0
  • Vitamin isi boş. . kendini zehirlersin vitamin hapları ile..
    onerim..
    Hakiki Bal ve
    Çörek otu yağını düzenli olarak sabah akşam tüket... yeterli

0|0
    0|0
  • Su Kahvaltı Portakal suyu yazın ise çilek suyu c vitamin takviyesi daha çok su yine kahvalti sakın protein tozu haltını yeme

0|0
    0|0
  • ''yumuşaq G'' MK. dostum hepsini alıcaksın protein desen hadi neyse vitamin demişsin onlarca vitamin var hepside yararlı :D

0|1
    0|0
  • A, B, C, Ç, D, E, F, G, Ğ, H, I, İ, J, K, L, M, N, O, Ö, P, R, S, Ş, T, U, Ü, V, Y, Z. vitaminleri sırasıyla yararlıdır dostum

0|0
    0|0
  • Magnezyum onun dışında butun vitaminler protein yumurta , et meyve ce sebze ayrıca standart 2-3 litre su gunde tuketmelisin ki spor yapasın suyu ihmal etme kasların suya ihtiyacı var ve suda mineraller var :) Süt ve Calsiyumu da unutma tabi ;)

0|0
    0|0
  • Muz elma ağırlıklı.

0|0
    0|0
  • Vitamin değil protein önemlidir

0|0
    0|0
  • ayı sütü bul sonra karbonhnidrat enerji için sonra çalış dinlen protein al haftada 3 kez 6 ay sonra tekrar sor

0|0
    0|0
  • Bilader doğada her şey var. Düzenli olarak dengeli bir sekilde karbonhidrat, protein takviyesi yapacaksın vücuduna yağlı şekerli yeme yeter hiç bir ilaç sokma vucuduna

0|0
    0|0
  • B6, B12, protein ve magnezyum yüklen enerji artişıni gorceksin

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım 6 yaşımda spora başladım 13 yıl oldu vitamini ağzıma bile surmedim sende surme kardeş boş iş onlar

0|0
    0|0
  • Bir sporcu için tüm vitaminler yararlıdır. :)

0|0
    0|0
  • Vitamin değil dostm protein alman gerekiyor :))

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey diye biliyorum :D Vitaminler yapıcı onarıcı falan sonuçta

0|0
    0|0
  • aga bize hep basket oynarken peynir süt yumurta yiyin derlerdi hocalar protein falan muhabbeti :D

0|0
    0|0
  • Pharmaton

0|0
    0|0
  • Magnesium demir böyle mineraller

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor...